2017 2016 2015 2015 2012

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

4. AKADEMİK KAMP 2016


12.05.2016 - 15.05.2016 (ŞİRİNCE MATEMATİK KÖYÜ)

 

Genel Bilgiler

 Elektrik Mühendisleri Odası – Üniversite işbirliği kapsamında, Akademik Kamp adı altında, üniversite ve araştırma kurumlarındaki yüksek lisans ve doktora öğrenicisi seviyesindeki genç araştırmacılar ile konunun uzmanı akademisyenlerin  bir araya geleceği, bilimsel bir tartışma ortamı oluşturmak amaçlanmaktadır. 

Bahar ve kış kampı olmak üzere, yılda iki kere, ülkenin değişik yerlerinde 4 (dört)  gün süren, derslerin yanı sıra, sosyal etkinlikleri de içeren Akademik Kamplar yapılmaktadır.

İşyerleri, eğitim organizasyonları, kongre, konferans ve benzerlerinden farklı olarak, aynı alanda çalışan insanların daha etkin biçimde, doğrudan ve birebir iletişim kurabilmesi kampın hedefleri arasındadır. Akademik Kampla, Türkiye`nin her yerinden EMO üyesi genç araştırmacıların gereksinim duydukları disiplin ve alt disiplinlere ait konuların uzmanı bilim insanları ile rahat ve özgür bir ortamda yan yana gelmesi sağlanmaktadır.

İlkini 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz Akademik Kampların üçüncüsünün konusu, önceki kampların sonuçlarıyla beraber değerlendirilerek "Elektrik Makinaları ve Güç Elektroniğindeki Gelişmeler" olarak belirlenmiştir. Bu konudaki son gelişmeler ve araştırmalar, uzman bilim insanları tarafından katılımcılara interaktif biçimde aktarılacaktır. Bu kamp Prof. Dr. Bülent Ertan ile Doç. Dr. Timur Aydemir`in koordinatörlüğünde yürütülmektedir.


 
 
 
 
  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri