MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN EMO’YA ZİYARET


HABER


 
CHP Bilim Yönetim Kültür Platformu Başkanı Onur Bilge Kula, Elektrik Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. Kula, enerji alanında yapacakları çalışmalara ilişkin olarak EMO’nun uzmanlık alanındaki birikimlerinden yararlanmak isteğini iletti. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, kamuoyunu aydınlatacak her türlü etkinliğe açık olduklarını vurguladı.
 

CHP Bilim Yönetim Kültür Platformu Başkanı Onur Bilge Kula, 9 Ocak 2017 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası`nı ziyaret etti. Kula`yı EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, Yazman Hüseyin Önder, Sayman İbrahim Aksöz, TMMOB Enerji Çalışma Grubu Başkanı Nedim Bülent Damar, EMO Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Melike Özlem Bilgili ve Enerji Birim Koordinatörü Olgun Sakarya`dan oluşan heyet ağırladı.

Onur Bilge Kula, Bilim Yönetim Kültür Platformu olarak yaptıkları çalışmalar ve düzenledikleri çalıştaylar hakkında bilgi verdi. Enerji alanında da bu yönde çalışmalar yapmak istediklerini ifade Kula, parti olarak uzmanlıkları ve birikimleri olan meslek örgütleriyle ilişki kurmak istediklerini kaydetti. Yapacakları çalışmaların kamuoyuna yönelik sunacakları enerji politikası açısından önemini de dile getiren Kula, EMO`nun duyarlılıklarına saygı duyduklarını belirtirken bilgi birikimini araçsallaştırmak değil, bu bilgi birikiminden yararlanmak amacında olduklarının da altını çizdi.

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil de, TMMOB ve EMO olarak bu alanda pek çok sempozyum, panel ve benzeri toplantılar düzenlediklerini anımsatarak, kamuoyunu aydınlatmayı amaçlayan her türlü etkinliğe açık olduklarını vurguladı. EMO`nun elektrik enerjisi ile ilgili üretim, iletim ve dağıtım durumunu ortaya koyabileceğini belirten Yeşil, "Biz de kamuoyuna görüşlerimizi anlatmış oluruz" dedi. Yeşil, enerjinin TMMOB bünyesinde diğer odaların ilgi alanlarını da kapsadığını, ancak elektrik ile ilgili EMO olarak zaten yapılmış olan çalışmaları her zaman her ortamda paylaşabileceklerini ekledi.

Ön görüşme kapsamında gerçekleşen ziyarette elektrik enerjisi alanına yönelik oluşturulacak çalışma grubuna EMO`nun görüşlerinin aktarılması ve parti örgütleri tarafından düzenlenecek olan panel, konferans gibi etkinliklere EMO`dan katılım sağlanabileceği konusunda uzlaşıldı.

Ziyarette Kula`ya EMO`nun konuyla ilgili çıkardığı yayınlar, sempozyum kitapları, dergiler ve basın açıklamalarından oluşan bir dosya iletildi.KANAL B- HABERLER

01.04.2018
 


Çok Okunanlar


EMO YÖNETİM KURULU’NDAN ŞUBELERE ZİYARET

1 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

“KADIN ADAYLARA YER AÇIN”

MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO ÇALIŞTAYI

IRENEC 2018 BAŞLADI

TARİHİ VE DOĞAYI YOK EDECEK PROJELERE HAYIR!

TARİHİ VE DOĞAYI YOK EDECEK PROJELERE HAYIR!

IRENEC EMO ÖZEL OTURUMU

TMMOB V. DANIŞMA KURULU

“KADIN ADAYLARA YER AÇIN”

Okunma Sayısı: 185


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri