MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ENERJİ PANELİNE DAVET (5 OCAK)


YAZILI BASINDA ODAMIZ


Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şubesi, 14-15-16 Aralık 2017 günleri arasında gerçekleştireceği ‘Enerji Sempozyumu‘ öncesi ‘Enerjide Sorunlar, Sorumlular, Çözümler Paneli‘ düzenleyecek

25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 14.00‘da Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Toplantı Salonu‘ndaki panele basın mensuplarını davet eden EMO Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, panelin Seyhan Kent Konseyi ve Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi tarafından gerçekleştirileceğini kaydetti.

FİKİR ALIŞVERİŞİ

Türk Mühendis ve Mimar Odalan Birliği (TMMOB) Enerji Komisyonu Başkanı Nedim Bülent Damar, Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya, Sempozyum Sekreteri Oylum Yıldır ve Gıda Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Sehmus Alparslan‘la birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti‘ni ziyaret eden Mak, 22 yıldır gerçekleşen sempozyumun bu kez Adana‘da yapılacağını, sempozyum öncesi fikir alış verişinde bulunmak üzere ZMO‘da bir araya geleceklerini vurguladı.

DESTEK İSTEDİLER CGC

Başkanı Cafer Esendemir, Genel Sekreter M.Ömer Üney, Mali Sekreter Mutlu Mete, Yönetim Kurulu Üyeleri Süreyya Suri Aksoy, Hüseyin Arat ve Sefa Saygıdeğer‘le görüşen TMMOB heyeti, panel ve sempozyumun çevre kirliliği ve yaşamın sağlıklı sürekliliği açısından önemine işaret ederek basın mensuplanndan katılım desteği istedi.

ENERJİ SORUNLARI KONUŞULACAK

Konularında önde gelen uzmanların katılımıyla gerçekleşecek 25 Şubat Cumartesi günkü panele kendisiyle birlikte EMO Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya, Mimar Sait Özkal Yüreğir, Toraks Derneği Çukurova Şubesi‘nden Prof.Dr.Ali Kocabaş ve Ekolojist Yaşar Gökoğlu‘nun konuşmacı olarak katılacağını kaydeden Mak, "Panelde, yatırım, yarar, kaynak, çevre açısından tüm konular ele alınacak. Aralık ayındaki sempozyumun ön çalışması niteliğindeki panelde bölgemizin çevre ve enerji sorunları bölge insanları tarafından ele alınacak" diye konuştu.

ÖZELLEŞTİRMELERİ ELEŞTİRDİ

Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya ise Türkiye‘de özelleştirmelerin toplum yararından çok uzakta olduğunu kaydetti. Sakarya, özelleştirmelerin bazı enerji tekellerine kaynak aktarmaya yönelik gerçekleştirildiğini savundu. TMMOB heyetine ziyaretleri için teşekkür eden CGC Başkanı Cafer Esendemir ise Adana basınının toplumun sorunlanna duyarlı bir çizgide ilerlediğini, CGC‘nin de toplum yaranna projeler geliştirmek istediğini kaydetti.

(5 Ocak; 25.02.2017)KANAL B- HABERLER

01.04.2018
 


Çok Okunanlar


TMMOB “OY KULLAN!” BROŞÜRÜ ÇIKARTTI

YAPI RUHSATLARINDA MÜHENDİS VE MİMARLAR DEVRE DIŞI

YAPI RUHSATLARINDA MÜHENDİS VE MİMARLAR DEVRE DIŞI

CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE’DEN TMMOB’YE ZİYARET

EMO KADIN KOMİSYONU TOPLANTISI

EMO 46. DÖNEM 1. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

TMMOB 45. DÖNEM GENEL KURULU BAŞLADI

TMMOB GENEL KURULU TAMAMLANDI

NKP GENİŞLETİLMİŞ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

EMO’DAN SİYASİ PARTİLERE ÇAĞRI

Okunma Sayısı: 16


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri