MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ENERJİ PANELİNE DAVET (ILKHABER)


YAZILI BASINDA ODAMIZ


Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şubesi, 14-15-16 Aralık 2017 günleri arasında gerçekleştireceği ‘Enerji Sempozyumu‘ öncesi ‘Enerjide Sorunlar, Sorumlular, Çözümler Paneli‘ düzenleyecek. 25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 14.00‘da Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şube Toplantı Salonu‘ndaki panele basın mensuplarını davet eden EMO Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, panelin Seyhan Kent Konseyi ve Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi tarafından gerçekleştirileceğini kaydetti.

FİKİR ALIŞVERİŞİ

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Enerji Komisyonu Başkanı Nedim Bülent Damar, Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya, Sempozyum Sekreteri Oylum Yıldır ve Gıda Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Şehmus Alparslan‘la birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti‘ni ziyaret eden Mak, 22 yıldır gerçekleşen sempozyumun bu kez Adana‘da yapılacağını, sempozyum öncesi fikir alış verişinde bulunmak üzere ZMO‘da bir araya geleceklerini vurguladı.

DESTEK İSTEDİLER ÇGC

Başkanı Cafer Esendemir, Genel Sekreter M.Ömer Üney, Mali Sekreter Mutlu Mete, Yönetim Kurulu Üyeleri Süreyya Uri, Hüseyin Arat ve Sefa Saygıdeğerle görüşen TMMOB heyeti, panel ve sempozyumun çevre kirliliği ve yaşamın sağlıklı sürekliliği açısından önemine işaret ederek basın mensuplarından katılım desteği istedi.

ENERJİ SORUNLARI KONUŞULACAK

Konularında önde gelen uzmanların katılımıyla gerçekleşecek 25 Şubat Cumartesi günkü panele kendisiyle birlikte EMO Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya, Mimar Sait Özkal Yüreğir, Toraks Derneği Çukurova Şubesi‘nden Prof. Dr. Ali Kocabaş ve Ekolojist Yaşar Gökoğlu‘nun konuşmacı olarak katılacağını kaydeden Mak, "Panelde, yatırım, yarar, kaynak, çevre açısından tüm konular ele alınacak. Aralık ayındaki sempozyumun ön çalışması niteliğindeki panelde bölgemizin çevre ve enerji sorunları bölge insanları tarafından ele alınacak" diye konuştu.

ÖZELLEŞTİRMELERİ ELEŞTİRDİ

Enerji Koordinatörü Olgun Sakarya ise özelleştirmeleri toplum yararı açısından eleştirdi. TMMOB heyetine ziyaretleri için teşekkür eden ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise Adana basınının toplumun sorunlarına duyarlı bir çizgide ilerlediğini, ÇGC‘nin de toplum yararına projeler geliştirmek istediğini kaydetti.

(İlk Haber;27.02.2017)KANAL B- HABERLER

01.04.2018
 


Çok Okunanlar


EMO’DA YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

EMO’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

EMO’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

EMBK SINAVLARI ERTELENMİŞTİR

EMO’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ

EMO 46. OLAĞAN GENEL KURULU 2. GÜN ÇALIŞMALARI

EMO 46. OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

EMO 46. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR

EMO 46. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR

EMO 46. OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

Okunma Sayısı: 8


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri