MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ÇALIŞTAYI BURSA’DA YAPILIYOR 
Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından Elektrikli Araçlar Çalıştayı düzenleniyor. Çalıştay, 6 Nisan Perşembe günü Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi Ortak Salon’da yapılacak. Çalıştayda elektrikli araçların tarihçesinden şebeke üzerindeki etkilerine; Ar-Ge çalışmalarından küresel gelişmelere varıncaya kadar çok boyutlu değerlendirmelerin yer aldığı sunumlar yapılacak. Sunumların ardından gerçekleştirilecek oturumda ise katılımcılara söz verilerek elektrikli araçlar konusunda ülkemizde yapılması gerekenler konusunda görüşler alınacak.
 

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan çalıştay ile elektrikli araçlar konusunda üniversitelerde, kamu kurumlarında ve endüstride bulunan araştırmacılar, uygulamacılar ve karar vericilerin bir araya gelerek çalışmalarını sunmaları, önerilerini paylaşmaları ve bilgi alışverişinde bulunmalarına yardımcı olmak amaçlanıyor.

Çalıştay, BAOB Yerleşkesi Ortak Salon`da açılış konuşmalarıyla başlayacak. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil`in de katılacağı çalıştayda ilk olarak "Elektrikli Taşıtların Tarihçesi: Bugüne Nasıl Geldik?" sunumuna yer verilecek. İstanbul Teknik Üniversitesi`nden Doç. Dr. Özgür Üstün`ün yapacağı bu sunumun ardından Okan Üniversitesi`nden Prof. Dr. Nejat Tuncay "Elektrikli Tahrik Sistemleri" konusu üzerine bilgiler aktaracak.

TOFAŞ`tan Dr. Can Gökçe ise "Elektrikli Araç Ar-Ge Çalışmaları: Türkiye ve Dünya" başlığı altında bu alanda yaşanan gelişmeleri ve desteklemeleri ele alacak. Öğle yemeği arasından sonra çalıştay saat 13.30`da  "Elektrikli Araç Şarj Sistemleri ve Şebekeye Etkileri" üzerine İstanbul Teknik Üniversitesi`nden Yrd. Doç. Dr. Murat Yılmaz`ın yapacağı sunumla başlayacak. TÜBİTAK`tan Hamdi Uçarol, sunumunda "Elektrikli Araçlarda Küresel Gelişmeler"i ele alacak.

Sunumların ardından Prof. Dr. Nejat Tuncay`ın yöneteceği "Elektrikli Araçlar Konusunda Ülkemizde Yapılması Gerekenler" başlıklı oturumda katılımcılara görüş ve önerilerini sunmak üzere söz verilecek. Oturum içerisinde akademik çalışmalar kapsamında üniversiteler, bilim kuruluşları ve Ar-Ge merkezlerinin; sektör temsilcileri kapsamında araç üreticileri, batarya üreticileri ve şarj sistemi sağlayıcılarının; kamu kurumları kapsamında da bakanlıklar, belediyeler ve meslek odalarının görüşlerine yer verilecek.FOX TV- ÇALAR SAAT- FOX ANA HABER

20.01.2018
 


Çok Okunanlar


ASGARİ ELEKTRİK FATURASI 100 TL’Yİ AŞACAK

ELEKTRİK PİYASASI ŞİŞTİ!

ASGARİ ELEKTRİK FATURASI 100 TL’Yİ AŞACAK

ELEKTRİK PİYASASI ŞİŞTİ!

EMO SAMSUN ŞUBESİ GENEL KURULU YAPILDI

EMO 6. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

MERSİN ŞUBE GENEL KURULU TAMAMLANDI

ESKİŞEHİR ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

EMO 63 YAŞINDA!

ADANA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

Okunma Sayısı: 144


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri