MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO’DAN ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET 
EMO heyeti, 11 Nisan Salı günü Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. MİSEM ile ilgili sunum yapılarak, EMO’nun Eskişehir’de açmayı planladığı Uygulamalı Eğitim Merkezi için destek istendi. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen destek konusunda olumlu görüş bildirdi.
 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, EMO Müdürü Emre Metin, Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tuna, Eskişehir Şube Yönetim Kurulu üyeleri Zeliha Aziret ve Aykut Kadir Kozandağı, Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Yedek üyeleri Hatice Aydın, Ömür Yıldız ile Eskişehir Şube Müdürü Kaan Hürler`den oluşan heyet, 11 Nisan Salı günü Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen`i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Büyükerşen`e, EMO Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) ile ilgili yasal dayanak, bugüne kadar verilen eğitimler ve katılımcı sayılarıyla ilgili istatistiki bilgilerin yanı sıra EMO Test Ölçüm Merkezi, Personel Belgelendirme Kuruluşu ve Norm Geliştirme Merkezi ile ilgili bilgi verildi.

Eskişehir`de EMO`nun açmayı planladığı Uygulamalı Eğitim Merkezi ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı görüşmede, bu alanda duyulan gereksinim ve bütçe ile ilgili de sunum yapıldı. Uygulamalı Eğitim Merkezi`nin önemli bir açığı kapatacağı ve mesleki dayanışmayı güçlendireceği, ayrıca güneş, rüzgar ve mesleki alanlarımızdaki diğer eğitimler için de laboratuvar-uygulama alanı oluşturacağı vurgulandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, EMO`nun talebine olumlu yaklaşırken, yerel yönetimlerin meslek odalarıyla ortaklaşa çalışmalar yürütmesinin önemine işaret etti.

Ziyarette Anayasa değişikliği süreciyle ilgili görüş alışverişinde de bulunuldu. KANAL B- HABERLER

01.04.2018
 


Çok Okunanlar


EMO YÖNETİM KURULU’NDAN ŞUBELERE ZİYARET

1 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

IRENEC 2018 BAŞLADI

MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO ÇALIŞTAYI

“KADIN ADAYLARA YER AÇIN”

TARİHİ VE DOĞAYI YOK EDECEK PROJELERE HAYIR!

TARİHİ VE DOĞAYI YOK EDECEK PROJELERE HAYIR!

IRENEC EMO ÖZEL OTURUMU

TMMOB V. DANIŞMA KURULU

“KADIN ADAYLARA YER AÇIN”

Okunma Sayısı: 274


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri