MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İZMİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YENİ ÜYELİK

   · 

YAYIN SATIŞ LİSTESİ

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AYDIN   İZMİR   MANİSA 
 

 

EMO İzmir Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 336

Tüm Sayılar

 
ŞUBE ETKİNLİK GÖRSELLERİ
 
HALDUN BÜYÜKDORA ANMA
 
EYÜP SABRİ AKSÜT ANISINA ÖZEL EK
 
ÇALIŞANLARIN HAKLARI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

`AKILLI ŞEHİRLER-GÜVENLİ TESİSLER` TEMALI KONGRE HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR...
KONGRE PROGRAMI OLGUNLAŞIYOR 
EMO İzmir Şubesi tarafından İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 18-21 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan V. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’nin hazırlık çalışmaları iki farklı toplantıyla değerlendirildi. Toplantılarda `Akıllı Şehirler-Güvenli Tesisler` temasıyla gerçekleştirilecek kongre kapsamında düzenlenecek sempozyumlar ve özel etkinliklerin taslak programları üzerinde çalışmalar gerçekleştirildi.
 

Kongre kapsamında III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu, IX. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu ve IV. Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu ile birlikte "Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları" başlığı altında özel bir etkinlik, "Yapılarda Elektrik Tesisatı" üst başlığı altında ise "SMM Hizmetleri" ve "Yapı Denetim" başlıkları altına iki özel oturum da gerçekleştirilecek.

X. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu‘na yönelik çalışmalar, Sempozyum Bilim Kurulu üyeleri olan Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil ve ATMK Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Rengin Ünver‘in katılımıyla 19 Temmuz 2017 tarihinde İzmir‘de düzenlenen toplantıyla değerlendirildi. ATMK ile birlikte düzenlenen X. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu‘na gönderilen bildirilerin değerlendirildiği toplantıda, taslak programa yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. "Akıllı Şehirler ve Aydınlatma" temasıyla gerçekleştirilecek olan sempozyum kapsamında davet edilecek yabancı bilim adamlarına yönelik değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda, 2 günlük sempozyum program taslağı üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu toplantısının tamamlanmasının ardından Kongre kapsamında gerçekleştirilecek olan diğer sempozyumlara yönelik değerlendirmelerin yapıldığı Kongre Yürütme Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.  Onaygil ve Ünver‘in yanı sıra Yürütme Kurulu Başkanı M. Macit Mutaf, Yürütme Kurulu Üyeleri Ali Fuat Aydın, Barış Aydın, Mustafa S. Çınarlı, H. Avni Gündüz, Dilek Menteşeoğlu, Cevat Şahin, Hasan Şahin, Özcan Uğurlu ve Bülent Uzunkuyu ve Kongre Sekreteri N. Sedat Gülşen‘in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu, IX. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu ve IV. Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu‘nda gönderilen bildiriler değerlendirildi.

Kongrenin 4 günlük çalışma programına ilişkin değerlendirmeler yapılan toplantıda, paralel oturumlarla IX. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu için 2 günlük, III. Güç ve Enerji Sistemleri Sempozyumu için 3.5 günlük, IV. Yapı Elektronik Sistemleri Sempozyumu için ise 1 günlük program taslakları üzerinde çalışmalar yapıldı. "Endüstri 4.0 Çözüm ve Uygulamaları" başlığı altında gerçekleştirilecek olan ve davetli konuşmacıların yer alacağı özel etkinliğe ilişkin çalışmaların da değerlendirildiği toplantıda, bu etkinlik için oluşturulan 1 günlük taslak program masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca, "Yapılarda Elektrik Tesisatı" üst başlığı altında gerçekleştirilecek olan "SMM Hizmetleri" ve "Yapı Denetim" başlıklı iki özel oturuma yönelik değerlendirmelerde bulunuldu.

Kongre kapsamında gerçekleştirilecek olan panel ve özel oturumların yanı sıra davet edilen yabancı bilim adamlarına ilişkin de fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, sergi katılımcılarına ilişkin bilgi aktarılarak, sergi alanında düzenlenecek etkinliklerin hazırlık çalışmaları da gözden geçirildi.ALSANCAK ELEKTRİK FABRİKASI`NIN SATIŞINA İZİN VERMEYİZ (EVRENSELWEBTV)

16.03.2018
 


Çok Okunanlar


GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİNDE 10KW ALTI ÇATI VE CEPHE UYGULAMALARI SEMİNERİ

ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİRARADAYDIK

ÇERNOBİL‘İN YILDÖNÜMÜNDE `NÜKLEER` PANELİ

İZMİR`DE KİTLESEL 1 MAYIS KUTLAMASI

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

50.YIL ETKİNLİKLERİ PLANLANIYOR

`MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO` ÇALIŞTAYI ANKARA`DA DÜZENLENDİ

1 MAYIS`TA GÜNDOĞDU`DAYIZ

TOPLUMCU MÜHENDİSLİK, MİMARLIK VE ŞEHİRCİLİK HAFTASI 5-6 MAYIS’TA

YAPI DENETİMDE `YARDIMCI KONTROL ELEMANI` RİSK YARATIR

Okunma Sayısı: 109


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri