MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DENİZLİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 DENİZLİ   MUĞLA   UŞAK 
 

 
YEKSEM BANNER
 

EMO Denizli Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 13

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLE EMO DENİZLİ ŞUBESİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ DÜZENLENDİ


GÜNDEM

 
Pamukkale Üniversitesi ve EMO Denizli Şubesi arasında 03 Ağustos 2017 tarihinde `Teknolojik ve Bilimsel İşbirliği Protokolü` yapıldı.
 

 

 Pamukkale Üniversitesi ve EMO Denizli Şubesi arasında hazırlanan teknolojik ve bilimsel işbirliği protokolü Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Toplantı Salonunda 03 Ağustos 2017‘de imza töreni ile gerçekleştirildi. Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Toplantı Salonu`nda düzenlenen imza törenine; Pamukkale Üniversitesinden  Rektör Prof. Dr. Hüseyin BAĞ, Güç Sistemleri Araştırma Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Selami KESLER ,Güç Sistemleri Araştırma Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Engin ÇETİN, Elektrik Mühendisleri Odasından EMO Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA, Yönetim Kurulu Yazmanı Arif DÖNMEZ, Şube Müdürü Derya SEVİNÇLİ katıldı.

Törende açıklama yapan Rektör Hüseyin BAĞ,üniversitelerin eğitim öğretim araştırma faaliyetleri dışında, bulundukları bölgede sanayi ve topluma katkı sağlamayı amaçlamaları gerektiğini ifade ederken Pamukkale Üniversitesi olarak Meslek Odaları ile işbirliği içinde bilim ve teknolojideki yeni gelişmeler ile yeni uygulama yöntemlerinin sektörel çalışmalara adapte edilmesi konusunda çalışmalarına devam edeceklerine değindi. Bu tür eğitim programlarında özellikle uygulamalı eğitimin son derece önemli olduğuna dikkat çekti. Projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin BAĞ projenin Üniversite, Elektrik Mühendisleri Odası ve üyeleri için hayırlı olmasını diledi.

Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Bülent PALA ,EMO olarak üyelerin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla birçok eğitim programına imza attıklarını ifade ederken, bu protokol aracılığıyla hem teorik hem pratik anlamda Pamukale Üniversitesiyle yapılacak işbirliğinin önemli olduğunun altını çizdi. Konuşmaların ardından teknolojik ve bilimsel işbirliği protokolü Rektör Prof. Dr. Hüseyin BAĞ ve Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA tarafından imzalandı.

Protokol`ün Kapsamı

Protokol kapsamında Elektrik Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Merkezi ( MİSEM) kapsamında EMO üyelerine düzenlenen eğitimlerde eğitim programı ve eğitici desteği ile Temiz Enerji Evi ve Elektrik Tesisleri Laboratuvarı kullanımı Pamukkale Üniversitesi tarafından EMO‘ya sağlanacak. Eğitimler sonunda EMO Tarafından katılımcı üyelere yetkilendirme belgeleri düzenlenecek.


PAÜ den EEMKON 2017 ve YEKSEM 2017‘ye Destek


Pamukkale Üniversitesi 03-05 Kasım  2017 tarihlerinde EMO Antalya Şubesi tarafından düzenlenecek YEKSEM 2017‘ye destek veren üniversiteler arasında yer almıştı. Yeni yapılan protokol ile 16-18 Kasım 2017 de EMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenecek Elektrik Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Kongresine ( EEMKON 2017) destek verecek. Bu kongreye katılıp bildiri sunumu yapmak isteyen PAÜ öğretim üyeleri ve öğrencilerine kongre düzenleme kurulu tarafından çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

 


Çok Okunanlar


PAMUKKALE TV- MÜHENDİS GÖZÜYLE

TMMOB MİMARLAR ODASI DENİZLİ ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

EMO DENİZLİ ŞUBE DENETÇİSİ VE EMO MERKEZ YAPI DENETİM KOMİSYONU ÜYESİ FATİH MARDİNOĞLU PAMMUKKALE TV YE KONUK OLDU

PAMUKKALE TV- MÜHENDİS GÖZÜYLE TV PROGRAMI

Okunma Sayısı: 283


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri