MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI BAŞLIYOR


GÜNDEM

 
EMO-Genç Bilgi Ağacı Seminerleri, 23 Mart 2018 tarihinde Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda başlıyor. 14 adet seminer konusundan oluşan EMO-Genç Bilgi Ağacı, 11 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. Seminerlerin en az 8 tanesine katılan EMO-Genç üyelerimize `Katılım Belgesi` verilecektir.
 

Seminer Tarihleri:
 
23 Mart Cuma (14:00-16.00)
Test-Ölçüm (AG/YG) Mühendisliği - Elk.Elo Müh. Oğuz Soylu
Elektrik SMM - Elk. Müh. Alkan Ulukoca
30 Mart Cuma (14:00-16.00)
Kompanzasyon - Elk. Elo. Müh. Ahmet Emre Şahin
AG Proje Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. Ahmet Emre Şahin
6 Nisan Cuma (14:00-16.00)
Gömülü Sistemler Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. Hasan Oksak
Raylı Sistemlerde Elektrifikasyon - Elk. Elo. Müh. Hasan Celal Bosna
13 Nisan Cuma 14:00-16.00
YG Proje Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. İsmail Akkuş
Proje Yönetimi - Elk. Elo. Müh. Tuğba Irmak
27 Nisan Cuma (14:00-16.00)
Otomasyon Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. Levent Çelik
Robotik Uygulamaları - Elk. Elo. Müh. Hatice Aydın
4 Mayıs Cuma (14:00-16.00)
Fiber Sistemler - Elk. Elo. Müh. Serhat Karaer
Haberleşme Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. Özer Arıöz
11 Mayıs Cuma (14:00-16.00)
Aviyonik Sistem Mühendisliği - Elk. Elo. Müh. Gamze Bayram
Raylı Sistemlerde Sinyalizasyon - Elk. Elo. Müh. Aykut Kadir Kozandağı


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 151


Tüm Gündem

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri