MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO ÇALIŞTAYI 
EMO’nun mali yapısının güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen “Mali Yapı ve Sürdürülebilir EMO Çalıştayı”, 12 Mayıs 2018 tarihinde EMO Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu ile Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve temsilcilerinin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, çalıştayda mali tablonun ortaya konularak önümüzdeki dönem için yol haritası çıkarılacağını belirtirken, “Mali Çalıştay bir dönüm noktası olmalıdır” diye konuştu.
 

 

 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Olağan Genel Kurulu`nda alınan karar doğrultusunda, 12 Mayıs 2018 tarihinde "Mali Yapı ve Sürdürülebilir EMO Çalıştayı" düzenlendi.

EMO Genel Merkezi`nde yapılan toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek`in açılış konuşmasıyla başladı. İpek, çalıştayın EMO`nun içinde bulunduğu mali tabloyu ortaya koymak, çözüm önerileri getirmek ve önümüzdeki dönem için yol haritası çıkarmak için düzenlendiğini kaydetti. 24 Haziran seçimlerinin yaklaştığına, Türkiye`nin hızla yeni bir siyasal yapılanmaya gittiğine işaret eden İpek, "Genel Kurul sürecini ve tartışmaları geride bıraktık, bundan sonra tüm eleştiri ve önerilere açığız. Bu sorunları hızla, dikkatle ve tekrar oluşmayacak bir yapı kurarak aşıp, önümüze bakmalıyız. Mali Çalıştay bir dönüm noktası olmalıdır" diye konuştu.

EMO Koordinasyon Kurulu`nun 9 Haziran`da, İktisadi İşletme Çalıştayı`nın da 10 Haziran`da yapılacağını bildiren İpek, oda politikalarını merkezi düzeyde oluşturmak, bunun araçlarını yaratmak ve şube faaliyetlerini koordine etmekle görevli olan Genel Merkez`in bir çatı işlevi görmesi gerektiğini söyledi. İpek, "Etkinlikler, yayın, kitap, reklam, tanıtım, sponsorluk, üye ilişkilerinin durumu merkezi düzeyde birlikte planlanarak şubeler eliyle hayata geçirilmelidir" dedi.

Çalıştayda daha sonra EMO Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan tarafından mali durum ile ilgili sunum yapıldı. Sunumun ardından söz alan katılımcılar, görüş ve önerilerini dile getirdiler.

EMO`nun mali yapısının güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen çalıştaya, EMO Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri katılım sağladı.

Toplantı sonunda, EMO Genel Merkezi ve şubelerinin mali sorunların çözümü için ortak bir program çerçevesinde birlikte hareket etmesi yönünde görüş birliğine varıldı.

 TRT- TRT HABER

07.11.2018
 


Çok Okunanlar


EMO YÖNETİM KURULU ÜYESİ KÜBÜLAY ÖZBEK’İN DEĞERLENDİRMELERİ TRT HABER’DE DUYURULDU

KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE KARŞI ÇÖZÜMLER VE ÖNLEMLER

EMO MİSEM DAİMİ KOMİSYONU TOPLANDI

EMO TEKNİK GÖREVLİLER TOPLANTISI

MÜHENDİSLİK-MİMARLIK HAFTASI BAŞLADI

CUMHURİYET BAYRAMI’NI KUTLUYORUZ

TRT- TRT HABER

ELEKTRİKTE `BAĞLANTI BEDELİ` İADESİ (HURRİYET.COM.TR)

BAKAN`DAN `ELEKTRİK VE DOĞALGAZ`LA İLGİLİ ZAM AÇIKLAMASI (CUMHURİYET.COM.TR)

BALIKESİR, ÇANAKKALE, AYDIN VE MUĞLA’DA RES İHALELERİ YAPILACAK (ENERJİGUNLUGU.NET)

Okunma Sayısı: 199


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri