MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ YAYIN KURULU TOPLANDI 
EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu tarafından 30 Mayıs 2018 tarihinde belirlenen Elektrik Mühendisliği Dergisi Yayın Kurulu ilk toplantısını 7 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıda derginin biçimi, hazırlanış süreci, tasarımı, dağıtımı ve içeriğe yönelik değerlendirmeler yapıldı. Bu dönemin ilk sayısının Eylül ayında yayımlanması kararlaştırılırken, içerik hazırlanmasına yönelik gündem belirlendi.
 

 

EMO Genel Merkezi Konferans Salonu`nda 7 Temmuz 2018 tarihinde ilk toplantısını yapan Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin Yayın Kurulu, derginin genel çerçevesine ilişkin değerlendirmeler yaparken, yeni sayının da içerik planlamasını gerçekleştirdi. İlk Yayın Kurulu toplantısına, EMO adına Elektrik Mühendisliği Dergisi Sahibi ve EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, Elektrik Mühendisliği Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve EMO Yönetim Kurulu Yazmanı İbrahim Saral, EMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut, EMO Yönetim Kurulu Üyesi Kübülay Özbek, EMO Ankara Şubesi`nden Alaattin Ali Yolcu, EMO Mersin Şubesi`nden Doç. Dr. Alkan Alkaya, EMO Ankara Şubesi`nden Erdal Apaçık, EMO Gaziantep Şubesi`nden Teknik Görevli Erhan Pala, EMO İstanbul Şubesi`nden Nurcan Bircan Yayla, EMO İstanbul Şubesi`nden Prof. Dr. Tanay Sıdkı Uyar katıldı.

Toplantının açılışında konuşan EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, ülkemizin 24 Haziran seçimlerinin ardından yeni bir döneme girdiğini, bu dönemde TMMOB ve EMO`ya önemli görevler düştüğünü kaydetti. "Dayanışma ve birlik içinde yeni bir dönemin örülmesi gerekiyor" diyen İpek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Türk Telekom ile ilgili yaşanan gelişmeleri biliyorsunuz. Telekom`un artık piyasaya düştüğünü görüyoruz. 20-25 milyar dolarlık Türk Telekom`u 5-6 milyar dolara sattıklarını, bunu da bankalardan kredi alarak sağladıklarını, TT eliyle kamu kaynaklarının yandaşlara aktarıldığını biliyorsunuz. Şimdi bu borcu ödeyemedikleri için bankalar icra yolunu yürütmekte. Yine önümüzde bir nükleer macera süreci durmakta. Enerji ihaleleri diğer bir gündem. EMO önümüzdeki dönemde önemli görevler üstlenecek. Yayın politikamız da buna göre şekillenecek."


 KANAL B- GÜNCEL

03.08.2018
 


Çok Okunanlar


TÜRK TELEKOM`DA ÖZELLEŞTİRME BATAĞI RESMİLEŞİYOR

ELEKTRİKTE ZAMLAR TAM GAZ YOLA DEVAM

TÜRK TELEKOM`DA ÖZELLEŞTİRME BATAĞI RESMİLEŞİYOR

ELEKTRİKTE ZAMLAR TAM GAZ YOLA DEVAM

SATMAYIN DEDİK SATTINIZ KAMUNUN MALINI BATIRDINIZ (BİRGÜN)

KKTC ENERJİ PLANLAMASI ÇALIŞTAYI

EMO: TÜRK TELEKOM`DA 13 YILLIK KâR HARİRİ AİLESİNE KALDI (HABER.SOL.ORG.TR)

EMO’NUN ZAM AÇIKLAMASI HALK TV’DE YAYINLANDI (2-3 EYLÜL 2018)

SON DAKİKA... ELEKTRİK VE DOĞALGAZA İKİ ZAM DAHA (YENİMESAJ.COM.TR)

EMO: 13 YILLIK KâR HARİRİ AİLESİNE KALDI (BİRGUN.NET)

Okunma Sayısı: 195


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri