MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO 46. DÖNEM ETKİNLİKLER KOMİSYONU TOPLANDI


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Etkinlikler Komisyonu, 8 Temmuz 2018 tarihinde EMO Genel Merkezi’nde toplandı. Komisyon toplantısında EMO’nun 46. Dönem içerisinde gerçekleştireceği etkinliklere ilişkin değerlendirmeler ve planlamalar ele alındı.
 

 

EMO Genel Merkezi`nde 8 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilen EMO 46. Dönem Etkinlikler Komisyonu`na EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut, Sayman Şakir Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Cansel Aslan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saadet Nuruilah Güleç, EMO Ankara Şubesi`nden Teknik Görevli Şebnem Burcu Erol, EMO Ankara Şubesi`nden Ali Yiğit ve Cansu Akbay,  EMO İstanbul Şubesi`nden Hakkı Kaya Ocakaçan ve Cemil Kocatepe katıldı.

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek açılışta yaptığı konuşmada, komisyonun amacını "EMO`nun merkezi düzeyde planlanan 23 etkinliğinin hangi şube/şubeler tarafından gerçekleştirileceğinin tespit edilmesi, bu etkinliklerin tarihlerinin öncelikle birbirleriyle, TMMOB etkinlikleriyle ve ulusal düzeyde gerçekleştirilen benzer büyük etkinliklerle çakışmayacak şekilde belirlenmesi" olarak ifade etti.

Gündem kapsamında çalışmalarına başlayan komisyonda, EMO 46. Olağan Genel Kurul kararları kapsamında gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek çalıştaylar ile EMO Ana Yönetmelikler ve Yönetmelikler Olağanüstü Genel Kurulu`nun yanı sıra merkezi düzeyde yapılması planlanan etkinlikler ele alındı. Şubelerden gelen taleplerin de değerlendirildiği komisyon toplantısında ele alınan etkinliklerin isimleri şöyle:

 "Mali Yapı ve Sürdürülebilir EMO Çalıştayı, İktisadi İşletme Çalıştayı, SMM Çalıştayı, Mesleki Denetim Çalıştayı, Asansör Sempozyumu, Örgütlenme Çalıştayı, Eğitim Kurultayı, EMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikler Olağanüstü Genel Kurulu, ELECO-Ulusal Sempozyumu, Akademik Kamplar, EMO Genç Kurultayı, Bakım Kongresi, Ücretli Çalışan ve İşsiz Mühendisler Kurultayı, Elektrik Makinaları Ulusal Kongresi, Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu, Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Sempozyumu, ATEX/IECEX Sempozyumu, VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi, HES`ler ve Çevresel-Toplumsal Etkileri Paneli, Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu, EEMKON, TMMOB Enerji Sempozyumu, ELECO-Uluslararası Sempozyumu."


 ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI

24.01.2019
 


Çok Okunanlar


ELEKTRONİK MÜHENDİSLERİNİN 1 KV ÜSTÜ SMM YETKİLERİ İLE İLGİLİ EMO GÖRÜŞÜ YÖK’E GÖNDERİLDİ

BİNA VE TESİS YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ FUAR VE KONFERANSI BAŞLADI

EMO TEKNİK KOMİSYON TOPLANTISI

TEVFİK OKUMUŞ, İBRAHİM ATALI, CELAL POLAT VE MEHMET AYSAN’I ANIYORUZ

TMMOB DÜNYA SU GÜNÜ SEMPOZYUMU YAPILDI

TMMOB 3. BİLİRKİŞİLİK ÇALIŞTAYI

TÜKETİCİYE DE ZAM GÖRÜNDÜ (CUMHURİYET)

TMMOB, SEÇMEN İRADESİNİN İLANI VE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKILMASI İÇİN ÇAĞRI YAPTI

ELEKTRİK ZAMMI FATURAYA YANSIYACAK (YENİ ASYA)

TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ

Okunma Sayısı: 212


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri