MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO YÖNETMELİKLER KOMİSYONU TOPLANDI


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası Yönetmelikler Komisyonu, ilk toplantısını 8 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirdi. EMO Olağanüstü Ana Yönetmelik ve Yönetmelikler Genel Kurulu’na yönelik hazırlıklar yapacak olan komisyon ilk toplantısında görev dağılımını gerçekleştirerek, çalışmalarına başladı.
 

 

EMO Yönetmelikler Komisyonu`nun EMO Genel Merkezi`nde 8 Temmuz 2018 tarihinde düzenlediği ilk toplantıya; EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, Başkan Yardımcısı Mehmet Turgut, Sayman Şakir Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Cansel Aslan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saadet Nuruilah Güleç, EMO Ankara Şubesi`nden Ali Yiğit, Erdal Apaçık, Hamza Koç, Nazmiye Rahime Tiğrek, EMO Eskişehir Şubesi`nden Banu Akın, EMO Gaziantep Şubesi`nden Teknik Görevli Erhan Pala, EMO İstanbul Şubesi`nden Cemil Kocatepe, Hakkı Kaya Ocakaçan katıldı.

Toplantının açılışını yapan EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, EMO 46. Olağan Genel Kurulu`nda alınan karar kapsamında, EMO Yönetim Kurulu`nun yaptığı takvimlendirmeye göre 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde EMO Olağanüstü Ana Yönetmelik ve Yönetmelikler Genel Kurulu gerçekleştirileceğini anımsattı. Bu komisyonun öncelikli amacının EMO Olağanüstü Ana Yönetmelik ve Yönetmelikler Genel Kurulu`na yönelik hazırlık yapmak olduğunu kaydeden İpek, Olağanüstü Genel Kurul`un amacını da "EMO`daki yetki ve sorumlulukların yeniden paylaşılması, yönetmeliklerin günün ve meslek alanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda güncellenmesi, yeni yasal mevzuatlara uyum ve bütünsel bir yapı oluşturulması" olarak ifade etti.  

Gündem kapsamında çalışmalarına başlayan komisyonda görev dağılımı da yapıldı. Komisyon Başkanlığı`na Ali Yiğit, Başkan Yardımcılığı`na Hamza Koç getirilirken, Cemil Kocatepe Raportör olarak seçildi.

 

 EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI ULUSAL KANAL HABER BÜLTENİ`NDE YER ALDI

28.05.2019
 


Çok Okunanlar


“KENDİNE AİT BİR ODA”

`19 MAYIS 1919’DAN 6 MAYIS 1972’YE` PANELİ – DR. SEVİM BELLİ’NİN KONUŞMASI

“KENDİNE AİT BİR ODA”

EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI KANAL B`DE YAYINLANDI

TRT İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASINA ÇAĞRI

EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI KANAL B`DE YAYINLANDI

HAVUZLAR İÇİN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI

EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI ULUSAL KANAL HABER BÜLTENİ`NDE YER ALDI

BURSA EMO GENǒTEN ZİYARET

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NI KUTLAR, UMUTLARIN VE ÖZLEMLERİN ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜĞÜ, COŞKU DOLU DAHA NİCE BAYRAMLAR DİLERİZ.

Okunma Sayısı: 165


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri