MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

KIBRIS EMO’DAN ZİYARET 
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası heyeti, 30 Temmuz 2018 tarihinde EMO Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Mesleki ve teknik konular, enerji verimliliği, bilimsel etkinlikler ve mesleki işbirliğine yönelik görüş alışverişi yapılırken, konuk heyetin Kıbrıs’ta ortak etkinlik düzenleme talebi EMO Yönetim Kurulu’nca olumlu karşılandı.
 

 

Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası (KTEMO) Yönetim Kurulu Başkanı Görkem Çelik, Yazman Ali Murat Cellatoğlu, Sayman Mehmet Toycan, KTEMO Yönetim Kurulu üyeleri Buğra Gazioğlu ve Samet Biricik, KTEMO Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Zeka Fındık`tan oluşan heyet, 30 Temmuz 2018 tarihinde Ankara`da EMO Yönetim Kurulu`nu ziyaret etti. Konuk heyeti EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek, Yazman İbrahim Saral, Sayman Şakir Aydoğan ve EMO Yönetim Kurulu Üyesi Kübülay Özbek ağırladı.

KTEMO Yönetim Kurulu Başkanı Görkem Çelik, ziyarette öncelikle yeni EMO Yönetim Kurulu`na başarılar dilerken, birlikte çalışma ve dayanışma isteğini dile getirdi. Çelik, Kıbrıs`ta elektrik hizmetine ilişkin yaşanan sorunlar ve enerji ihtiyacı konusunda bilgi verdi. Çelik, öncelikli olarak enerji verimliliği, enterkonnekte sistem ve yenilenebilir enerji konularının değerlendirilebilmesi için EMO ile birlikte Kıbrıs`ta toplantı, çalıştay, sempozyum, vb. etkinlikler düzenlenmesi istemini dile getirdi.

EMO Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek de, Çelik`in talebine destek vererek, genel olarak enerji politikalarını irdeleyen kapsamlı etkinlikler yapılabileceğini vurguladı. EMO`nun her 2 yılda bir düzenlediği YEKSEM, EEMKON, ELECO gibi etkinlikler ile TMMOB adına gerçekleştirilen Enerji Sempozyumu`nu anımsatan İpek, önümüzdeki sonbahar için kurum ziyaretleri, olağanüstü tüzük kurultayı ve çalıştayları içine alan yoğun bir programları olduğunu kaydetti. İpek, KTEMO ile düzenli bir haberleşme ağı kurularak, ortak etkinlikler gerçekleştirilebileceğini söyledi.

Toplantıda, EMO`nun KTEMO ile birlikte enterkonnekte sistem hakkında çalıştay, KKTC`nin enerji sorunları ve enerji politikaları üzerine de sempozyum düzenlenmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

 ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI

24.01.2019
 


Çok Okunanlar


ŞAKİR AYDOĞAN VE TAHSİN YILMAZ ANILDI

KOMİSYON TOPLANTILARI

TMMOB 45. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

EMO EĞİTİM KURULTAYI 1. HAZIRLIK TOPLANTISI

TEKNİK KOMİSYON TOPLANTISI

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLERİ TOPLANTISI

ALIŞKANLIKLAR DEĞİŞMELİ (CUMHURİYET)

TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI YEREL FORUMLARI BAŞLIYOR

TMMOB III. KADIN SEMPOZYUMU: “KRİZ, KENT, KADIN`

TMMOB’DEN BELEDİYELERE “USULSÜZ BEDEL” UYARISI

Okunma Sayısı: 99


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri