MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

32. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ


HABER


 
EMO İzmir Şubesi 32. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısı, 27 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirildi. Şube ve Oda çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, Yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi çalışmaları ve mali duruma ilişkin görüş alış-verişinde bulunuldu.
 

Şube çalışma dönemi içinde görev yapmakta olan yönetim kurulunun asıl ve yedek üyeleri ile daha önceki dönemlerde bu görevi üstlenmiş üyeler, şube denetçileri, il-ilçe, iş yeri temsilcileri ile şube komisyonlarında yer alan üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, EMO Yeni Hizmet Binası Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Öneriler gündemiyle gerçekleştirildi.

Toplantıda söz alan Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, "Oda-Şube Çalışmaları" kısmında dönem başından itibaren Şube ve Oda merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Şubemiz çalışmaları kapsamında; komisyon toplantılar, eğitimler, test ölçüm faaliyetleri mesleki denetim, üye istatistikleri, üye ödenti bilgileri, 50.yıl etkinlikleri, ulusal ve merkezi bazda yapılacak etkinlikler, İzmir İl Koordinasyon Kurulu Çalışmaları vb. konularda detaylı bilgiler aktardı. Uğurlu, yapımına 2016 yılında başlanan ve son aşamalarına gelinen Yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi yapım işine yönelik çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Mali durum gündeminde ise Şube Yönetim Kurulu Saymanı Z. Feryal Gezer tarafından Ocak-Ağustos 2018 tarihleri arasındaki gelir gider durumu ve mali tablolar hakkında bilgi verdi.

Üyeler tarafından il ilçe temsilciliklerinin çalışmalarının ve yapılarının yeniden gözden geçirilmesi, gerekirse buna ilişkin çalıştay düzenlenmesi, mesleki denetim süreçlerinde yaşanan olumsuzluklara karşın şubenin temsilcilerle birlikte daha yoğun bir çalışma içine girmesi, yapı ruhsatlarındaki projelerin takibinin hızlandırılması, disiplin cezalarının ağırlaştırılması için gerekli çalışmaların Oda ve TMMOB nezdinde yürütülmesi, kamuda olup üye olmayanlar ve üyelikten istifa edenler hakkında çalışma başlatılması, yabancı uyruklu mühendislerin Oda üyeiklerinin denetlenmesi, şube bülteninin üyelere ulaşımında yaşanan sıkıntıların çözülmesi, Yeni hizmet binamıza en kısa sürede taşınılarak üyelerimize daha kaliteli ve daha nitelikli hizmet sunulması vb. konularda görüş ve  öneriler dile getirildi.

Toplantıda son sözü alan Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu, Yeni Hizmet ve Eğitim Merkezi`nin yapım işine yönelik üyelerimizin katkılarını beklediklerini ifade ederek, 50. yıl etkinlikleri kapsamında 3 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Şehir Hastaneleri Gerçeği ve 11 Ekim 2018 tarihindeki Dijital Dünyada Mühendisliğin Rolü konulu söyleşilere çağrı yaptı.

 MÜHENDİSLİK VE BİLİM DÜNYASI İZMİR’DE BULUŞUYOR-VİDEO HABER

18.04.2019
 


Çok Okunanlar


BAHAR KAHVALTISI DÜZENLENİYOR

SEMİNER : ENERJİ YÖNETİMİ

YENİLENEBİLİR ENERJİ KOOPERATİFLERİ SEMİNERİ AYDIN`DA DÜZENLENDİ

KÜLTÜR SANAT ATÖLYELERİ BAŞLIYOR

ÜYELERİMİZ VE AİLELERİYLE BAHAR KAHVALTISINDA BİRARADAYDIK

PERİYODİK DENETİM SEMİNERİ

TEDAŞ GDZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ZİYARETİ

ASANSÖR İŞLETME VE BAKIM YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI

EMO İZMİR ŞUBESİ 32. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

MÜZİK ATÖLYESİ-TÜRK HALK MÜZİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Okunma Sayısı: 53


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri