MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

UM:AG GÜZ DÖNEMİ SEMİNERLERİ BAŞLIYOR


UM:AG Seminer Ücret Tablosu

 
Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın (um:ag) Güz Dönemi seminerleri 8 Ekim’de başlıyor. EMO ile um:ag arasında imzalanan protokol kapsamında üyelerimiz ve yakınlarına seminerlere katılımda indirim uygulanıyor. Vakfın programları arasında yazımdan film atölyesine, siyasal düşünceler tarihi ve felsefeden, resim ve teraryum atölyelerine kadar uzanan değişik konular yer alıyor.
 

 

Um:ag tarafından açılacak seminerler ve ders saatleri şöyle:

Yazma Semineri: Toplam 46 saat sürecek seminer, 10 Ekim 2018`de başlayacak. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 18.30-20.30 saatleri arasında yapılacak seminer, Çiğdem Ülker, Mehmet Eroğlu, Ahmet Özer, Ertuğrul Rufayi Turan ve Gürsel Korat tarafından verilecek.

Felsefeye Giriş/Felsefe-Yazın İlişkisi: Toplam 36 saat sürecek seminer, 9 Ekim`de başlayacak. Salı ve Perşembe günleri 18.30-20.30 saatleri arasında yapılacak seminer, Ahmet İnam, Ertuğrul Rufayi Turan ve Ş. Halil Turan tarafından verilecek.

Film Atölyesi: Erdem İliç`in eğitmen olarak yer aldığı toplam 30 saatlik atölye çalışması 11 Ekim`de başlayacak; her Perşembe 18.30-21.30 saatleri arasında yapılacak.

Siyasal Düşünceler Tarihi: Toplam 24 saatten oluşan seminer, 10 Ekim`de başlayacak. Mehmet Okyayuz tarafından verilecek seminer, Çarşamba günleri 18.30-20.30/21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Roman İnceleme: Mehmet Eroğlu tarafından verilecek seminer, 18 saat sürecek. Seminer 16 Ekim`de başlayacak ve her Salı 18.30 ile 20.30 arasında yapılacak.

Kurmacanın Yapısı: Bu seminer için Yazma Semineri`ne katılmış olma önkoşulu bulunuyor. Gürsel Korat tarafından verilen toplam 20 saatlik seminer, 8 Ekim`de başlayarak her Perşembe 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Sanat Felsefesi: A. Celal Binzet`in vereceği 20 saatlik seminer programı, 8 Ekim`de başlayacak. Seminer Pazartesi günleri 18.30-20.30 saatleri arasında düzenlenecek.

Sinema ve Psikanaliz: Mutluhan İzmir tarafından verilecek seminer toplam 20 saat sürecek. 10 Ekim`de başlayacak seminer, Çarşamba günleri 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Edebiyat ve Felsefe (Rilke ve Heidegger): 10 Ekim`de başlayacak bu seminer Ertuğrul Rufayi Turan tarafından verilecek. Seminer, Çarşamba günleri 18.30-20.30 saatleri arasında olacak.

Felsefe Okumaları: Toplam 20 saat olarak planlanan seminer programı 8 Ekim`de başlayacak. Ş. Halil Turan tarafından verilecek seminer, Pazartesi günleri 18.30-20.30 saatleri arasında izlenebilecek.

Yaratıcı Drama – Metinden Doğaçlamaya: Serap Antepli, Tülin Sağlam, Aynur Eğitmen ve Eray Eserol tarafından verilecek seminer 20 saat sürecek. Seminerin Ekim ayı içinde başlaması planlanıyor.

Resim Atölyesi: Gülnaz Tezcan`ın eğitmen olduğu atölye, grup yeter sayısına ulaşıldığında açılacak. Toplam 8 saat olacak çalışmanın Çarşamba günleri 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Teraryum Atölyesi: Grup yeter sayısına ulaşıldığında açılacak olan atölye çalışması 2.5 saatlik tek bir oturum halinde gerçekleştirilecek. Atölyede eğitmen olarak Halil Uzel yer alacak.

Toplam 13 farklı başlıkta gerçekleştirilecek seminerler ve hobi atölyeleri için  aşağıda bağlantı adresi yer alan um:ag`ın İnternet sayfasından ayrıntılı bilgi alıp, başvuru yapabilirsiniz. Seminer ve atölyelere ilişkin ücret tablosu aşağıdaki dosyada yer almaktadır.

 

 

Bağlantılar

umag.org.tr/tr/ana-sayfa
 
 

Dosyalar

UM:AG Seminer Ücret Tablosu (48 KB)EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI ULUSAL KANAL HABER BÜLTENİ`NDE YER ALDI

28.05.2019
 


Çok Okunanlar


“KENDİNE AİT BİR ODA”

GEZİ DİRENİŞİ 6 YAŞINDA

HAVUZLAR İÇİN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI

KOMİSYON TOPLANTILARI

EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI ULUSAL KANAL HABER BÜLTENİ`NDE YER ALDI

TMMOB 12. ENERJİ SEMPOZYUMU DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI

GÖZ GÖRE GÖRE (CUMHURİYET)

HERKESİN BARIŞ,EŞİTLİK VE ADALET İÇİNDE YAŞAYABİLDİĞİ ŞEKER TADINDA NİCE BAYRAMLAR DİLERİZ.

EMO VE HABER-SEN`İN TRT İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI ULUSAL KANAL`DA YAYINLANDI

Okunma Sayısı: 129


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri