MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TMMOB DANIŞMA KURULU İLE DENETLEME VE ONUR KURULLARI ORTAK TOPLANTILARI YAPILDI 
TMMOB I. Danışma Kurulu 29 Eylül’de; TMMOB Denetleme Kurulu ile Oda Denetleme Kurulları ortak toplantısı ve TMMOB ve Oda Onur Kurulları Ortak Toplantısı da 30 Eylül’de Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi`nde gerçekleştirildi.
 

TMMOB 45. Dönem Çalışma Programı, Devlet Denetleme Kurulu mevzuatında yapılan değişikler ile mücadele, TMMOB çalışmaları, ülkemizde yaşanan sürecin değerlendirilmesi" gündemiyle toplanan TMMOB I. Danışma Kurulu, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz`ın açış konuşmasıyla başladı. Ardından TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül, TMMOB Olağan Genel Kurulu sonrası TMMOB`ye bağlı odalar, il koordinasyon kurulları, örgüt içi toplantıları, etkinlikler ve yayınlar konusunda geniş kapsamlı bir sunum yaptı. EMO Yönetim Kurulu üyeleri de Danışma Kurulu toplantısına katılım sağladılar. 300`e yakın TMMOB yöneticisinin  yer aldığı toplantıda, EMO Yönetim Kurulu Yazmanı İbrahim Saral bir konuşma yaptı.

TMMOB Denetleme Kurulu ile Oda Denetleme Kurulları ortak toplantısı, Oda Sayman üyelerinin de katılımıyla yapıldı. Ortak toplantı; TMMOB Denetleme Kurulu üyesi Nadir Avşaroğlu`nun genel değerlendirmesinin ardından TMMOB Sayman Üyesi Tores Dinçöz`ün açış konuşmasıyla başladı. TMMOB Mali Müşaviri Boran Turhan`ın sunumunun ardından toplantının forum bölümüne geçildi ve kapanış değerlendirmesinin ardından toplantı sona erdi. Toplantıya EMO Yönetim Kurulu Saymanı Şakir Aydoğan, EMO Denetleme Kurulu Yazmanı Naci Basmacı, EMO Denetleme Kurulu üyeleri Mustafa Akçakaya, Barış Çoruh, Serdar Çiftcan, Mehmet Veysi Çevrim, EMO Denetleme Kurulu Yedek Üyesi Tuncay Özkoç ve EMO Ankara Şube Saymanı Mustafa Mumcu katıldı.

 

TMMOB ve Oda Onur Kurulları Ortak Toplantısı da, oda onur kurulu üyeleri, oda onur kurulu raportörleri, soruşturmacılar ve oda bünyesinde onur kurullarına ilişkin sekretaryada çalışan personelin katılımıyla gerçekleştirildi. TMMOB Yönetim Kurulu II. Başkanı Selçuk Uluata`nın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda üç ana oturum düzenlendi. Melih Şahin`in kolaylaştırıcılığını yaptığı ilk oturumda 44. Dönem TMMOB Yüksek Onur Kurulu Üyesi Nevzat Uğurel ve 45. Dönem TMMOB Yüksek Onur Kurulu Üyesi Semih Lütfi Temizkan sunum yaptı.

 

II. Oturumda kolaylaştırıcılığı TMMOB Yüksek Onur Kurulu Üyesi Hulusi Sarıkaya üstlendi. Bu oturumda TMMOB Hukuk Müşaviri Av. Ekin Öztürk, TMMOB disiplin mevzuatı uyarınca dikkat edilmesi gereken hususlar ve Onur Kurulu kararlarına karşı açılan davalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Son oturumun kolaylaştırıcılığı TMMOB Yüksek Onur Kurulu Üyesi Ali Fahri Özten tarafından yapıldı. Oturumda katılımcıların sorularının yanıtlandığı bir forum gerçekleştirildi.

 

Toplantıya EMO Onur Kurulu Yazmanı Ercan Dursun ve Onur Kurulu Üyesi Bahri Kavilcioğlu katılım sağladı.EMO’NUN ELEKTRİK ZAMMINA YÖNELİK AÇIKLAMASI CEM TV’DE DUYURULDU

02.10.2018
 


Çok Okunanlar


SANAYİYE 1 AYDA REKOR ZAM GELDİ: YÜZDE 18

SANAYİYE 1 AYDA REKOR ZAM GELDİ: YÜZDE 18

EMO ŞUBE BAŞKAN VE SAYMANLARI TOPLANTISI

YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞUNDA DURUM VE GELECEK ÇALIŞTAYI

EMO KADIN KOMİSYONU TOPLANTISI

`TÜRK TELEKOM REZALETİNİN ÇOK DAHA BÜYÜĞÜ YAŞANABİLİR` (HABER.SOL.ORG.TR)

SİNOP NGS’YE KARŞI AÇILAN DAVANIN DURUŞMASI YAPILDI

UM:AG GÜZ DÖNEMİ SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

EMO KOMİSYON TOPLANTILARI

İKTİDAR AYRIMCILIK İÇEREN EĞİTİM POLİTİKALARINA DEVAM EDİYOR, HALA!

Okunma Sayısı: 47


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri