MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ALAETTİN ANAHTARCI VE ŞAHİN ÖZGÜL ŞUBEMİZDE ANILDI 
1 Aralık 2002 tarihinde kaybettiğimiz Odamızda her kademede çeşitli görevlerde bulunmuş, EMO‘nun çınarlarından Alaettin ANAHTARCI ve 6 Aralık 2011 tarihinde son yolculuğuna uğurladığımız Şubemiz yöneticilerinden Şahin ÖZGÜL’ü anma toplantısı 5 Aralık 2018 günü Şubemiz Alaettin Anahtarcı-Tülin Aydın Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.
 

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Erol Celepsoy etkinlik öncesinde kısa bir açılış konuşması yaptı. Erol Celepsoy konuşmasında yıllardır anma toplantılarının Alaettin Anahtarcı‘nın Biga‘da mezarı başında yapıldığını belirterek bu sene Şubede yapılması kararı alındığını, böylece katılımın daha da artırıldığını söyledi. Erol Celepsoy‘un konuşmasının ardından Alaettin Anahtarcı‘nın yaşamını anlatan kısa bir film gösterimi yapıldı. Film gösterimi sonrası Anahtarcı‘nın yakın arkadaşı Selçuk Esen, fotoğraflarla birlikte bir sunum yaptı.

Sunum öncesi Selçuk Esen konuşmasında, Elektrik Mühendisleri Odası‘nın belirli dönemlerinde çalışmış, emek vermiş insanların yarattıkları değerlerin, bugün Odaların toplumsal saygınlığının temel noktalarından bir tanesi olduğunu ifade ederek, "Birarada yaptığımız mücadelenin sonsuza kadar devam ettirilmesi heyecanının içinde herkes var; Alaettin Anahtarcı var, Şahin Özgül var Tülin Aydın Bakır var, Mustafa Bulut var, Mustafa Demirören ve nice arkadaşlarımız var. Ben hepsinin önünde saygıyla eğilerek selamlamak istiyorum" dedi.  

Selçuk Esen‘in sunumu sonrası Anahtarcı‘nın ailesi, arkadaşları ve yakınları anı ve görüşlerini paylaştılar.

Konuşmaların ardından Şahin Özgül‘ü anlatan kısa bir film gösterimi yapıldı ve Şahin Özgül ile ilgili anı ve görüşler aktarıldı.ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 96


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri