MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO ANTALYA ŞUBESİ 3.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ


HABER


 
EMO Antalya Şubesi 13. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısı, 15 Mart 2019 tarihinde Şubemizde gerçekleşti. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan’da, EMO Isparta İl Temsilcilimiz Güner MERDAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.
 

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, toplantıya katılan danışma kurulu üyelerine teşekkür ettikten sonra divan başkanlığı görevi için EMO Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN`ı ve yazmanlık görevi için de Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL`i danışma kuruluna önerdi.

 

Oluşturulan Divan‘da, Oturum Başkanı Güner MERDAN tarafından gündem maddeleri kurul üyelerine aktarıldı ve gündeme ilave olup olmadığı soruldu. Oluşturulmuş olan mevcut gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi ve 3.Danışma Kurulu Toplantısı başladı. Toplantıda Şube çalışmaları ve mali durum gündemleri değerlendirildi.

 

EMO Antalya Şubesi`nin dönem içerisinde yaptığı çalışmalara ilişkin bilgilendirme Şaban TAT tarafından Danışma Kurulu üyelerine aktarıldı. Mali Durum hakkında bilgi vermek için söz alan Şube Saymanı Murat SÖNMEZ tarafından ise şubemiz, temsilciliklerimiz ve iktisadi işletme mali durumları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

 

Gündeme ilişkin konuşmalarda Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN Şubemizin 13. Olağan Genel Kurul sürecinden bugüne kadarki faaliyetler, meslek alanlarımızla ilgili gelişmeler ve planlanan etkinlikler hakkında genel değerlendirmede ve bilgilendirmede bulundu.

 

Gönüllülük esası ile Şube çalışmalarına bugüne kadar katkı koyan ve katkılarına devam eden tüm üyelere teşekkürlerini belirten İlhan METİN, mesleğimiz ve meslektaşlarımız ile ilgili her alanda Antalya Şube olarak EMO örgütlülüğüne katkımızın artarak devam edileceğini de sözlerine ekledi. 

 

Üyelerle karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı toplantıda üyelerimizin ve Yönetim Kurulu üyelerimizin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanın öneminin vurgulandığı toplantı, dilek ve temennileri ile sona erdi.


 BAŞKAN YARDIMCIMIZ KANAL ANTALYA`YA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU!

03.04.2019
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

1 MAYIS ANTALYA`DA COŞKUYLA KUTLANDI!

1 MAYIS`TA ALANLARDAYIZ!

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK.

YEKSEM YÜRÜTME KURULU 4.TOPLANTISI YAPILDI

Okunma Sayısı: 75


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri