MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO İZMİR ŞUBESİ 32. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 
EMO İzmir Şubesi 32. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısı, 21 Mart 2019 tarihinde Şube yeni hizmet binasında gerçekleştirildi.
 

Şube çalışma dönemi içinde görev yapmakta olan yönetim kurulunun asıl ve yedek üyeleri ile daha önceki dönemlerde  bu görevi üstlenmiş üyeler, şube denetçileri, il-ilçe, iş yeri temsilcileri ile şube komisyonlarında yer alan 39 danışma kurulu üyemizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, EMO Yeni Hizmet Binası Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Öneriler gündemiyle yapıldı.

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Şebnem Seçkin Uğurlu`nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Şube Müdürü Barış Aydın "Oda-Şube Çalışmaları" gündem maddesine ilişkin olarak dönem başından itibaren Şube ve Oda merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; komisyon toplantıları, eğitimler, mesleki denetim, üye istatistikleri, üye ödenti bilgileri, 50.yıl etkinlikleri, ulusal ve merkezi bazda yapılacak etkinlikler, İzmir İl Koordinasyon Kurulu Çalışmaları hakkında bilgilerin verilmesinin yanı sıra Şube Yönetim Kurulu`nun 32.Dönem Çalışma Programı`nda yer alan konulara ilişkin 1 yıllık çalışmaların değerlendirmesi yapıldı.

EMO Yeni Hizmet Binası Çalışmaları, mali durum konularında ise Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Z. Feryal Gezer, Danışma Kurulu üyelerine bilgilendirmede bulundu. 

Şube 32.Dönem 3.Danışma Kurulu Toplantısına ilişkin Şube Yönetim Kurulumuzun 26.03.2019 tarih ve 32/55 sayılı toplantısında yapılan değerlendirme sonucunda Danışma Kurulu Toplantısı sırasında üyelerden gelen görüş ve öneriler de dikkate alınarak; Şube bülteni dağıtımlarında düzenleme yapılması, MİSEM kapsamında yürütülen PLC Eğitim setlerinin temini, Şube hizmet alanında kütüphane alanı oluşturulması, eğitim alanları ve konferans salonu imalatları için gerekli maliyet analizlerinin yapılması, Şube Yeni Hizmet Binası 2.Kat Konferans Salonunun elektrik, mekanik, ses ışık sistemler ve ince işler olarak ayrı ayrı maliyet analizlerinin yapılması, nakdi ve ayni destek arayışlarının başlatılması, kadın üyelerimize yönelik etkinliklerin arttırılarak sürdürülmesi, işsiz üyelere ücretsiz kurs veya eğitim desteği verilmesi, EMO-Genç ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla üniversitelerde etkinlikler planlanması, üyelere ilk yardım eğitimi konularında çalışma yapılmasına dönük eğilim oluştu.PROF. DR. BELGİN EMRE TÜRKAY’DAN KONGRE DAVETİ

14.05.2019
 


Çok Okunanlar


İNSANLIK 2.0 - PROGRAM - ONLİNE KAYIT

BİYOLOJİSİ DEĞİŞEN İNSANA DOĞRU KONFERANSI YARIN BAŞLIYOR

SEMİNER : KOMPANZASYON TASARIMI

1 MAYIS`TA GÜNDOĞDU MEYDANINDAYIZ: KRİZE, İŞSİZLİĞE, GÜVENCESİZLİĞE SON!

PLC TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

SEMİNER : ELEKTROMANYETİK UYUMLULUK

SEMİNER : ELEKTRİK KAZALARINDA UYGULAMALI İLK YARDIM

EMO 46. DÖNEM. 4. KOORDİNASYON KURULU DÜZENLENDİ

İNSANLIK 2.0 - BİYOLOJİSİ DEĞİŞEN İNSANA DOĞRU KONFERANSI

50.YIL ÖZEL ETKİNLİKLER KOMİSYONU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Okunma Sayısı: 41


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri