MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

BİNA VE TESİS YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ FUARI BAŞLADI 
Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuar ve Kongresi 3 Nisan 2019 Çarşamba günü Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde başladı. Fuar alanında EMO İstanbul Şubemize ve MMO İstanbul Şubesine ait standlar yan yana yer alıyor.
 

Kongre ve Fuar‘ın açılışında Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İpek ve Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener birer konuşma yaptı.

Gazi İpek; EMO‘nun mesleki denetim yetkisi kapsamında, bünyesindeki mesleki faaliyetlerin bilim ve tekniğin gereklerine, yasal kurallara, mesleki davranış ilkelerine uygun olarak yerine getirilip getirilmediğini denetlemekle görevli olduğunu ifade ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: "Mesleki denetim; toplumun güvenliği, sağlığı, refahı ve geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Yargı kararlarıyla da haklılığı belgelenen mesleki denetimin göz ardı edilmesi halinde can ve mal güvenliğinin nasıl tehdit altına girdiği bugüne dek yaşanan deneyimlerle acı biçimde görülmüştür."

Yapılan diğer konuşmaların ardından kongre, panel ve diğer etkinlikler 6 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


NKP EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

Okunma Sayısı: 33


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri