MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE TOPRAKLAMA TESTLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ… 
EMO Gebze temsilciliği seminer halkalarına bir yenisini daha ekledi. EMO Gebze temsilciliğinin eğitim salonunda düzenlenen “Topraklama Ölçümü ve Tesisat Testleri” konulu eğitim semineri Petek Teknoloji firmasının katkılarıyla gerçekleşti.
 

Elektrik tesislerinde topraklama testleri ve ölçümü hususunda bilgilerin verildiği seminere katılım ve ilgi yoğun oldu. Seminere Gebze‘de çalışan serbest mühendis müşavirlerle beraber sanayi kuruluşlarından mühendisler katıldı.

Seminerde Petek Teknoloji firmasından Mehmet ALTUN "elektrik tesislerinde topraklamalar yönetmeliği" çerçevesinde ölçüm metotları ve tesisat testleri konularında katılımcılara bilgiler verdi.Seminerin ilk bölümünde topraklama nedir,neden gereklidir,topraklama çeşitleri nelerdir,sağlıklı bir ölçüm nasıl yapılır ve hangi standartlar vardır konularına yer verildi.

İkinci bölümde ise tesisat ölçümleri başlığında topraklama sistemine göre şebekeler ve elektrik tesisatları,tesisatlarda yapılması gereken testler ve temel bilgiler konularında sunumlar gerçekleşti. Seminerde soru cevaplı karşılıklı konuşmalarla bilgi alışverişleri sağlandı. Petek teknoloji Genel Müdürü Tuğrul Yılmaz ise konuşmasında EMO Gebze yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek ölçüm standartlarına yönelik bilgiler verdi.

Son olarak katılımcıları bilgilendiren EMO Gebze temsilcisi Hayri Yakasız şunları söyledi;Seminerlerimizi yaz dönemi hariç aylık rutin hale getirdik.Üyelerden gelen talepler doğrultusunda yoğunlukla istenen konularda eğitimler düzenlemeyi planladık.Sonrasında konuşmasına devam eden Yakasız bu tür seminerlerin bölge sanayisine teknolojik açıdan faydalı olduğunu söyleyerek katılan herkese ve özellikle Firma yetkililerine teşekkür etti.Yakasız konuşmasını şöyle bitirdi;Gebze bölgesi Türkiye‘nin en büyük sanayi bölgesi,bu yüzden teknolojilerini tanıtmak isteyen firmalar için büyük bir pazar.Bizler EMO Gebze olarak teknolojilerini tanıtmak isteyen firmalara destek oluyoruz.Gebze‘de teknolojilerini tanıtmak isteyen firmaları da buraya davet ediyoruz dedi.

                                                                                                                                           


Çok Okunanlar


İÇ MİMARLAR ODASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

DÜZCE DAMLA: BİR DAHA YAŞANMASIN TEMENNİSİ

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ YAŞADIK, UNUTMADIK; YAŞAM İÇİN UNUTTURMAYACAĞIZ!…

GÖLCÜK MERKEZLİ DOĞU MARMARA DEPREMİNİN 20 YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,SAAT 03.02`DE DEPREM ANITINA TMMOB KOCAELİ İKK BİRİM TEMSİLCİLERİYLE GÜL BIRAKARAK BİR KEZ DAHA ANDIK.

Okunma Sayısı: 1889


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri