MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

KOCAELİ KENT SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ... 
TMMOB önderliğinde KOÜ desteğiyle organize edilen 6 Aralık günü başlayan 8 Aralık cumartesi günü son bulan Kent Sempozyumu Grand Yükseliş Otel’de gerçekleştirildi.
 

Kocaeli‘nin ulaşımdan altyapıya, kentsel dönüşüm projelerinden enerjiye farklı konulardaki sorunlarının ele alındığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu sempozyuma; KOÜ Rektörü Prf Dr. Sezer Komsuoğlu, TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker,İzmit Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Zeytinci ve çok sayıda kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Açılış konuşması İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Yalçın Ergen tarafından yapıldı.TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı ise konuşmasında insan odaklı bir mesleğe sahip olduklarını belirterek sorunlara karşı sorumluluk bilincinde olduklarını söyledi.Soğancı ülke genelinde başlayan sempozyumların sorunların çözümüne yönelik yol gösterici olacağını da belirtti.Sonra söz alan KOÜ rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu konuşmasında Kocaeli‘nin Cumhuriyet değerlerini taşıyan önemli bir il olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker ise konuşmasında Büyükşehir‘in bugüne kadar yaptığı çalışmaları değerlendirdi.Sempozyumda 10 oturum,1 söyleşi ve birde panel yapıldı.


Çok Okunanlar


İÇ MİMARLAR ODASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

DÜZCE DAMLA: BİR DAHA YAŞANMASIN TEMENNİSİ

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ YAŞADIK, UNUTMADIK; YAŞAM İÇİN UNUTTURMAYACAĞIZ!…

GÖLCÜK MERKEZLİ DOĞU MARMARA DEPREMİNİN 20 YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,SAAT 03.02`DE DEPREM ANITINA TMMOB KOCAELİ İKK BİRİM TEMSİLCİLERİYLE GÜL BIRAKARAK BİR KEZ DAHA ANDIK.

Okunma Sayısı: 1460


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri