MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 12  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB ANTALYA İKK: 19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ! 20.09.2018

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü kapsamında 19.09.2018 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN! 28.08.2018

    

Bugün, binlerce kahramanımızın; ulusumuzun birliği, bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını feda ettiği Büyük Taarruz Zaferi`nin 96. yıldönümü… Bu yüzden zaferlerle dolu Türk tarihinde 30 Ağustos’un yeri ve önemi her zaman bambaşka olacaktır. Bu büyük zaferin yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı coşkuyla kutluyor; bize bağımsızlığımızı armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

EMO ANTALYA ŞUBESİ DANIŞMA KURULU 2. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ 27.08.2018

    

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Danışma Kurulu ikinci toplantısı, 17 Ağustos 2018 tarihinde Şubemiz seminer salonunda yapıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan’da, EMO Isparta İl Temsilcilimiz Güner MERDAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! 15.08.2018

    

Kurban Bayramınızı en içten duygularımızla kutlar, sevdiklerinizle birlikte çok güzel anılarla dolu, mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz...

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

EMO ANTALYA ŞUBESİ BÜLTENİ YENİ SAYISI ÇIKTI! 06.08.2018

    

EMO Antalya Şube Bülteni Temmuz 2018 sayısı çıktı. Toplam 44 sayfadan oluşan bültende Şube etkinlik haberlerinin yanı sıra teknik makale, röportaj, eğitim takvimi, Antalya gezi rehberi, teknik bulmaca, zeka soruları, kültür sanat, kitap ve film önerileri gibi bölümler yer alıyor. Üyelerimize ücretsiz gönderilen ve dağıtımına başlanan bültenin elektronik haline (http://www.emo.org.tr/yayinlar/dergi_goster.php?kodu=1144&sube=2) linkinden ulaşabilirsiniz.

BİNA İÇİ ELEKTRONİĞİNE `TEKNİK ŞARTNAME` ZORUNLULUĞU GELDİ 16.07.2018

    

Bina içi elektronik haberleşme tesislerinin `Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi`ne uygun olması zorunluluğu getirildi. Şartnameye ilişkin özet bilgilere ve şartnamenin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO 46. DÖNEM YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 30.06.2018

    

EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu, 30 Haziran 2018 tarihinde Şubemizi ziyaret ederek, Şube Yönetim Kurulumuz ve personelimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi. EMO`nun içinde bulunduğu mevcut şartlar, idari ve mali konular hakkında sorun ve çözüm önerilerinin samimi bir ortamda konuşulduğu ziyarette ayrıca meslek alanlarımıza yönelik güncel gelişmeler ve Oda‘ya yansımaları üzerine görüşmeler yapıldı,çözüm önerileri hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

2018 YILI TEMMUZ AYI ETKİNLİK TAKVİMİ 21.06.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 2018 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANTALYA İKK:YAPI RUHSATLARINDA PROJE MÜELLİFLERİNİN İMZA ZORUNLULUĞUNUN KALDIRILMASI KABUL EDİLEMEZ 21.06.2018

    

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`nın yapı ruhsatlarında proje müelliflerinin imza zorunluluğunu kaldırması ile ilgili olarak 21.06.2018 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Katılımcıların yorumları ve soru, cevaplarıyla gerçekleşen basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ 18.06.2018

    

EMO Antalya Şubesi’nin gelenekselleşen bayramlaşma merasimi, Ramazan Bayramının son günü olan 17 Haziran 2018 tarihinde şube yönetim kurulu üyelerimiz, şube personelimiz ve üyelerimizin katılımıyla hizmet binamızda gerçekleşti. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, yaptığı açılış konuşmasında, bayramının ülkemize ve insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunarak tüm üyelerimizin bayramını kutladı. Daha sonra söz alan üyeler de, nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu. Sohbet ve bayramlaşmanın ardından etkinlik sona erdi.

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 06.06.2018

    

Ramazan Bayramınızı kutlar, ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlar dileriz...

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 06.06.2018

    

Hayatımızın Her Anında
Emeği Bulunan Babalarımızın
BABALAR GÜNÜ`nü Kutlarız...

EMO Antalya Şubesi
13. Dönem Yönetim Kurulu

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 18.05.2018

    

19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin dönüm noktalarından biridir. Bu tarihte Samsun’da başlayan Milli Mücadelemiz zaferle sonuçlanmış ve böylece Türkiye Cumhuriyeti`nin temelleri atılmıştır. Bu büyük mücadelede emeği geçen, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını; bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyoruz.
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

ŞUBEMİZİN 13.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 15.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, 13. Dönem Şube Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündemiyle düzenlenen 1.Danışma Kurulu Toplantısı 39 üyemizin katılımı ile 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü Şubemizde gerçekleştirildi. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZİN 13.DÖNEM 1.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 14.05.2018

    

Şubemizin 13. Dönem 1.Koordinasyon Kurulu toplantısı 14 Mayıs 2018 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi. Gündem maddelerinde 13. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler olan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, İş yeri Temsilcileri, Şube ve Temsilcilik teknik personeli ile Alanya, Finike ve Isparta Temsilcileri katıldı.

TÜM ANNELERİMİZİN `ANNELER GÜNÜ` KUTLU OLSUN 11.05.2018

    

Dünyanın en kutsal görevini üstlenen, emeği sevgiye, umudu gerçeğe dönüştüren ve yüreği sevgiyle çarpan Saygıdeğer Annelerimizin ANNELER GÜNܒnü kutlarız. EMO ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

1 MAYIS ANTALYA`DA COŞKUYLA KUTLANDI! 02.05.2018

    

Birlik, Mücadele, Dayanışma ve Emeğin Bayramı olan 1 Mayıs‘ta, TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilen yürüyüş için tüm mühendis, mimar ve şehir plancıları, gruplar halinde saat 13.30`da Güllük Caddesi`ndeki Aydın Kanza Parkı`nda, TMMOB Antalya İKK pankartı arkasında toplanarak yürüyüşe katıldılar. Şenlik havasında geçen yürüyüşte, EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Personeli ve Üyeleri olarak da katılım gösterdiğimiz 1 Mayıs kutlamaları Cumhuriyet Meydanı`nda son buldu.

1 MAYIS`TA ALANLARDAYIZ! 25.04.2018

    

Birlik, Mücadele, Dayanışma ve Emeğin Bayramı olan 1 Mayıs‘ta, başta üyelerimiz ve EMO-Genç üyelerimiz olmak üzere tüm mühendis, mimar ve şehir plancıları ile birlikte Aydın Kanza Parkı`nda TMMOB pankartı altında toplanarak diğer emek ve meslek örgütleri ile bir arada olacağız. Toplanma Yeri: Aydın Kanza Parkı (100. Yıl ile Güllük Caddesi kesişimi) Toplanma Saati : 13.30 Miting Güzergahı: Güllük-Cumhuriyet Meydanı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! 20.04.2018

    

Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 98. yılını coşkuyla kutladığımız bu en anlamlı günde; Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk`ün izinde, geleceğimizin teminatı ve hayatımızın neşe kaynağı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımızla kutlarız.

EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ! 03.04.2018

    

Şubemizin, İlhan METİN Başkanlığındaki Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve EMO 46.Genel Kurul Delegeleri 30 Mart 2018 tarihinde Anıtkabir’i ziyaret ederek görevli askerler eşliğinde Atatürk’ün mozolesine `TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi` yazılı çelenk sundu ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Şube Başkanımız İlhan METİN Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Tören videosuna ve fotoğraflarına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

BATIDAN DOĞUYA KARADENİZ VE BATUM TURU DÜZENLENDİ!

ŞUBEMİZDE ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ

“KRİZİN FATURASI YİNE VATANDAŞA ÇIKTI…” (01.09.2018)

VATANDAŞIN CEBİ YANDI (AKDENİZ MANŞET-11.09.2018)

KRİZİN FATURASI YİNE VATANDAŞA ÇIKTI (AKDENİZ GERÇEK - 04.09.2018)

KRİZİN FATURASI VATANDAŞA ÇIKTI (HİLAL - 04.09.2018)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri