MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 12  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

2018 YAPEX FUARINDA BULUŞALIM! 12.11.2018

    

14-17 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya Expo Center’da bu yıl 26.sı düzenlenecek olan Uluslararası Yapı Malzemeleri,İnşaat Teknolojileri,Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı`nda TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak standımızla yer alacağız.Standımıza tüm üyelerimiz davetlidir.Fuarı ve standımızı ziyaret etmek isteyen üyelerimiz için 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 12.00’da ve 17 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 10.00`da EMO Antalya Şubesi önünden fuar alanına otobüs kaldırılacaktır. Üyelerimiz, yazımızın devamında linkte bulunan Kare Kod`u fuar girişinde okutarak kayıt yaptırmaya gerek olmaksızın ziyaret edebilir.

ATA`MIZI SEVGİ, SAYGI, ÖZLEMLE ANIYORUZ... 09.11.2018

    

Ata’mızın bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak, onun ilkelerine olan bağlılığımızı en derin şekilde bugün de tüm dünyaya ilan ediyor; aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu ve Türk Milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz…

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

DANIŞTAY’DAN ASANSÖR AVAN PROJESİ VE PROJEDE MÜHENDİS İMZASI ARANMASI HK. KARAR 06.11.2018

    

Asansörlü yapıların elektrik uygulama projelerini fen adamlarının hazırladığı taşınmazlara ait yapı ruhsatlarının iptali için Şubemiz tarafından Manavgat ve Serik Belediye Başkanlıklarına açılan davalar neticesinde, ruhsata ekli Asansör Avan projelerinde Elektrik Mühendisinin onayı olmadan düzenlenen yapı ruhsatları hukuka aykırı bulunmuş ve Danıştay 6.Dairesi tarafından dava konusu yapı ruhsatlarının İPTALİNE karar verilmiştir.Kararlara ilişkin bilgi ve Danıştay kararları yazımızın devamında yer almaktadır.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 27.10.2018

    

Cumhuriyetimizin ilanının 95. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bugünde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm meslektaşlarımızın ve halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

ANTALYA GENÇ OSD`DEN ŞUBEMİZE ZİYARET! 25.10.2018

    

Antalya Genç Organize Sanayi Derneği (Genç OSD) Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Ekim 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuza ziyarette bulundu. Ziyarette; Genç OSD Başkanı Canan GÜRKAN, Şube Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini iletirken, derneklerinin faaliyetlerini ve gelecekteki hedeflerini anlattı. Görüşmede Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Ülke, kent ve meslek yararına olan çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin dayanışma içerisinde olması, ortak çalışma alanlarının yaratılması gerektiğini vurguladı ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

DUYURU: BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI 5 KASIM`DA BAŞLIYOR! 22.10.2018

    

T.C. Adalet Bakanlığı, Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü, Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından 4 Ekim 2018 tarihinde `Bilirkişiliğe Kabule ve Bilirkişilik Başvuru Usul ve Esaslarına İlişkin Duyuru` yayınladı. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

`YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU 2019` DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 01.10.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yürütücülüğünde 2019 yılında 10.su düzenlenecek olan Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu’nun Düzenleme Kurulu ilk toplantısı 29 Eylül 2018 tarihinde Şube Hizmet Binamızda gerçekleşti. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANTALYA İKK: 19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ! 20.09.2018

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü kapsamında 19.09.2018 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN! 28.08.2018

    

Bugün, binlerce kahramanımızın; ulusumuzun birliği, bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını feda ettiği Büyük Taarruz Zaferi`nin 96. yıldönümü… Bu yüzden zaferlerle dolu Türk tarihinde 30 Ağustos’un yeri ve önemi her zaman bambaşka olacaktır. Bu büyük zaferin yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı coşkuyla kutluyor; bize bağımsızlığımızı armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

EMO ANTALYA ŞUBESİ DANIŞMA KURULU 2. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ 27.08.2018

    

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Danışma Kurulu ikinci toplantısı, 17 Ağustos 2018 tarihinde Şubemiz seminer salonunda yapıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan’da, EMO Isparta İl Temsilcilimiz Güner MERDAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! 15.08.2018

    

Kurban Bayramınızı en içten duygularımızla kutlar, sevdiklerinizle birlikte çok güzel anılarla dolu, mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz...

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

EMO ANTALYA ŞUBESİ BÜLTENİ YENİ SAYISI ÇIKTI! 06.08.2018

    

EMO Antalya Şube Bülteni Temmuz 2018 sayısı çıktı. Toplam 44 sayfadan oluşan bültende Şube etkinlik haberlerinin yanı sıra teknik makale, röportaj, eğitim takvimi, Antalya gezi rehberi, teknik bulmaca, zeka soruları, kültür sanat, kitap ve film önerileri gibi bölümler yer alıyor. Üyelerimize ücretsiz gönderilen ve dağıtımına başlanan bültenin elektronik haline (http://www.emo.org.tr/yayinlar/dergi_goster.php?kodu=1144&sube=2) linkinden ulaşabilirsiniz.

BİNA İÇİ ELEKTRONİĞİNE `TEKNİK ŞARTNAME` ZORUNLULUĞU GELDİ 16.07.2018

    

Bina içi elektronik haberleşme tesislerinin `Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi`ne uygun olması zorunluluğu getirildi. Şartnameye ilişkin özet bilgilere ve şartnamenin tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO 46. DÖNEM YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 30.06.2018

    

EMO 46. Dönem Yönetim Kurulu, 30 Haziran 2018 tarihinde Şubemizi ziyaret ederek, Şube Yönetim Kurulumuz ve personelimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi. EMO`nun içinde bulunduğu mevcut şartlar, idari ve mali konular hakkında sorun ve çözüm önerilerinin samimi bir ortamda konuşulduğu ziyarette ayrıca meslek alanlarımıza yönelik güncel gelişmeler ve Oda‘ya yansımaları üzerine görüşmeler yapıldı,çözüm önerileri hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

2018 YILI TEMMUZ AYI ETKİNLİK TAKVİMİ 21.06.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 2018 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANTALYA İKK:YAPI RUHSATLARINDA PROJE MÜELLİFLERİNİN İMZA ZORUNLULUĞUNUN KALDIRILMASI KABUL EDİLEMEZ 21.06.2018

    

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`nın yapı ruhsatlarında proje müelliflerinin imza zorunluluğunu kaldırması ile ilgili olarak 21.06.2018 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Katılımcıların yorumları ve soru, cevaplarıyla gerçekleşen basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ 18.06.2018

    

EMO Antalya Şubesi’nin gelenekselleşen bayramlaşma merasimi, Ramazan Bayramının son günü olan 17 Haziran 2018 tarihinde şube yönetim kurulu üyelerimiz, şube personelimiz ve üyelerimizin katılımıyla hizmet binamızda gerçekleşti. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, yaptığı açılış konuşmasında, bayramının ülkemize ve insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunarak tüm üyelerimizin bayramını kutladı. Daha sonra söz alan üyeler de, nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu. Sohbet ve bayramlaşmanın ardından etkinlik sona erdi.

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 06.06.2018

    

Ramazan Bayramınızı kutlar, ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlar dileriz...

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN 06.06.2018

    

Hayatımızın Her Anında
Emeği Bulunan Babalarımızın
BABALAR GÜNÜ`nü Kutlarız...

EMO Antalya Şubesi
13. Dönem Yönetim Kurulu

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 18.05.2018

    

19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin dönüm noktalarından biridir. Bu tarihte Samsun’da başlayan Milli Mücadelemiz zaferle sonuçlanmış ve böylece Türkiye Cumhuriyeti`nin temelleri atılmıştır. Bu büyük mücadelede emeği geçen, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını; bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyoruz.
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


YENİ NESİL AYDINLATMA VE ANAHTAR PRİZ TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ STANDI AÇILDI

YILDIRIM VE AŞIRI GERİLİMDEN KORUNMA YÖNTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TEMSİLCİLİKLERİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

EKB UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ YAPILDI

10 KASIM ANMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZE `MUTLULUĞUN REÇETESİ` SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ŞUBEMİZDE BEP-TR2 ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ: `ELEKTRİK İŞLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEDBİRLERİ İLE KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLAR`

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri