MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 76  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 21.06.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 19-20-21 Haziran 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Düzce Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 20 üyemiz katıldı.

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ`NDE MEZUNİYET TÖRENİ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ 18.06.2019

    

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği I. ve II. Öğretim ile Biyomedikal Mühendisliği Bölümlerinin 2018-2019 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 18 Haziran 2019 tarihinde, şehir merkezindeki tüm fakülte ve yüksek okul bölümlerinden mezun olan öğrencilerle birlikte Zonguldak Kemal Köksal Stadında gerçekleştirildi. Elektrik-Elektronik Mühendisliği I. Öğretim Bölümünden Okan Özcan birinci, Burak Karagüzel ikinci ve Ayşe Öztürk üçüncü olarak; Elektrik-Elektronik Mühendisliği II. Öğretim Bölümünden Gül Karayünlü birinci, Eray Çınar ikinci ve Kemal Helvacı üçüncü olarak; Biyomedikal Mühendisliği Bölümünden Meryem Mine Karaca birinci, Çiğdem Çiftçi ikinci ve Bahar İnce üçüncü olarak dereceyle mezun oldular. Odamızca hazırlanan plaketlerin sunumu için, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden dereceyle mezun olan genç meslektaşlarımıza Mühendislik Fakültesinde, Biyomedikal Mühendisliği Bölümünden mezun olan genç meslektaşlarımıza ise Karaelmas Kemal Köksal Stadında lokal törenler düzenlendi. Plaketler, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Rıfat Hacıoğlu, Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Muhammet Uzuntarla ve bölümlerden öğretim üyeleri ile EMO Zonguldak Temsilcimiz Bülent Özgümüş tarafından sunularak, genç meslektaşlarımıza tebrik ve başarı dilekleri iletildi.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI MİMARLAR ODASI TAŞ BİNADA DÜZENLENDİ. 17.06.2019

    

17.06.2019 tarihinde Kocaeli Akademik Odalar Birliği Toplantısı gerçekleştirildi. Gündem maddeleri olarak : 1-16 Haziran ballı kayalar teknik saha gezisi ve basın açıklaması değerlendirmesi 2-Ballı kayalar dava süreci son durum değerlendirmesi üzerinde duruldu. 3- KBB ve kaob arasında yapılan toplantı değerlendirmesi ve KBB’nin yeni çöp depolama alanı yer seçimi ve çöplerin geri dönüşümü için oluşturulması düşünülen çalışma guruplarının değerlendirilmesi Bu toplantıya KBB Meclis üyeleri katılım sağladı. 4- Kandıra Babaköy deki taş ocağı olacak alan konuları üzerinde duruldu.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN YAPILDI 14.06.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 12-13-14 Haziran 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Şubesi`nde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 19 üyemiz katıldı.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI 10.06.2019 TARİHİNDE EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 10.06.2019

    

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENEN BİTİRME PROJESİ SERGİSİ`NE KATILIM SAĞLANDI. 28.05.2019

    

28 Mayıs 2019 tarihinde Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Bitirme Projesi Sergisi ‘ ne EMO Sakarya Temsilci Yardımcımız Uğur Yılmaz katıldı.

TEMSİLCİLİK DENETLEMELERİ YAPILDI. 26.05.2019

    

24-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Şube Denetçilerimiz tarafından Temsilcilik denetlemeleri yapıldı.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİŞDİ 24.05.2019

    

Kocaeli akademik odalar birliği toplantısı 24.05.2019 günü EMO Kocaeli Şube de gerçekleştirildi.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ. 06.05.2019

    

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü Mezuniyet Töreni 6 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşti. Törene EMO BoluTemsilcisi İsmail Doğandor katıldı.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 05.05.2019

    

EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilciliği tarafından 5 Mayıs 2019 Pazar günü gerçekleştirilen kahvaltıya üyelerimiz yoğun ilgisi gösterdiler. Bahar kahvaltısına katılan üyelerimiz ayrıca Üyemiz Yavuz Kılıç Konuk `un müzik dinletisi eşliğinde keyifli dakikalar yaşadılar.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SMM ÜYELERLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. 04.05.2019

    

04 Mayıs 2019 tarihinde EMO Düzce Temsilciliği SMM üyelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenlendi. Aynı zamanda etkinliğimizde Meslekte 40. Yılını dolduran üyemiz Mansur Çiçek’e plaketini EMO Düzce İl Temsilci Yardımcımız Abdurrahman Güneş takdim etmiştir. Üyelerimiz düzenlenen etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

ŞUBEMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ. 02.05.2019

    

02 Mayıs 2019 Perşembe günü Şube denetlemesi, EMO Genel Merkez Denetleme Kurulu tarafından gerçekleştirildi. Denetleme Kurulu üyelerinden Naci Basmacı, Giyasi Güngör ve Mehmet Veysi Çevrim`in katıldığı denetim başarılı bir şekilde tamamlandı.

PLAKET TÖRENİ VE ŞUBE YEMEĞİ DÜZENLENDİ 27.04.2019

    

Meslekte 25, 40, 50 ve 60 yılını dolduran üyelerimize onur plaketlerinin takdim edildiği şube yemeği, meslektaşlarımız ve ailelerinin katılımıyla 27 Nisan Cumartesi günü KYÖD de düzenlendi. Ayrıca, Şube gecemize Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Gazi İPEK, yazman üye İbrahim SARAL, Sayman Mehmet TURGUT, Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Nur GÜLEÇ, MMO Kocaeli Şube Başkanı Murat KÜREKÇİ, Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Sema KOPAL da katılım sağladı.

SAGİF FUARI GERÇEKLEŞTİ. 27.04.2019

    

25-26-27 Nisan 2019 tarihinde Sakarya Kent meydanında düzenlenen SAGİF ( İş arayanlar, Eleman arayanlar, Girişimciler, Fikri olanlar, Kariyerini geliştirmek isteyenler, İş Kurmak isteyenleri ve İşini büyütmek isteyenleri ) bir arayan getiren fuarda EMO Kocaeli Şubesi Sakarya Temsilciliğimiz standını açtı. Standımıza EMO Sakarya Temsilciliği Üyeleri ve EMO Genç Üyeleri yoğun ilgi gösterdiler. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunlarına Oda ile alakalı tanıtım ve bilgilendirme yapıldı.

SAKARYA ELEKTRİKÇİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI TARAFINDAN TEMSİLCİLİĞİMİZE NEZAKET ZİYARETİ DÜZENLENDİ. 24.04.2019

    

24 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNÜ ELEKTRİKÇİLER VE ESNAF ODASI BAŞKANI CEVDET KARACA VE BERABERİNDEKİ HEYET TARAFINDAN TEMSİLCİLİĞİMİZE NEZAKET ZİYARETİ YAPILMIŞTIR.

‘’GÜNEŞ ENERJİSİNDE YENİ GELİŞMELER’’ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 22.04.2019

    

22 Nisan 2019 tarihinde İMKB SAKARYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ öğrencilerine “ Güneş Enerjisinde Yeni Gelişmeler ” konulu sunum Elektrik Müh. Kerem Çilli tarafından gerçekleştirildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI. 19.04.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 17-18-19 Nisan 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli şubesinde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 21 üyemiz katıldı.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE EMO-GENÇ TEMSİLCİ HEYETİ FAALİYET TOPLANTISI YAPILDI. 17.04.2019

    

17.04.2019 Tarihinde EMO Düzce Temsilciliğinde EMO-Genç ile bu dönem için kalan süre içerisinde yapılabilecek etkinlikler üzerine istişare yapıldı. Yapılabilecek teknik gezi, seminer vs. ile ilgili öğrenci üyelerimizin görüşleri dinlendi. Üniversite veya başka kurumlarla iş birliği ile birlikte yapılabilecek etkinliklerde salon otobüs vs. desteği alınabilmesi konularında görüş alışverişinde bulunulmuş ve yapılabilecek faaliyetlerle ilgili EMO-Genç temsil heyeti arasında görev paylaşımı yapılarak toplantımız son bulmuştur.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE EN 60364-6 2016 STANDARDI VE TESİSAT UYGUNLUK TEST CİHAZLARI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 17.04.2019

    

17 Nisan 2019 tarihinde EMO Kocaeli Hasan Balıkçı Eğitim salonunda “EN 60364-6 2016 Standardı ve Tesisat Uygunluk Test Cihazları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” teknik semineri FAM Enerji firmasından Elektrik Müh. Özgür KATAR`ın sunumuyla gerçekleştirildi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 05.04.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 3-4-5 Nisan 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Gebze Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Hasan Aktaş tarafından verilen eğitime 17 üyemiz katıldı.

 

Çok Okunanlar


ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ`NDE MEZUNİYET TÖRENİ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

TEMSİLCİLİK DENETLEMELERİ YAPILDI.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN YAPILDI

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENEN BİTİRME PROJESİ SERGİSİ`NE KATILIM SAĞLANDI.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI 10.06.2019 TARİHİNDE EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI MİMARLAR ODASI TAŞ BİNADA DÜZENLENDİ.

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri