MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 76  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 15.09.2019

    

EMO Kocaeli Şube Üye Kahvaltı buluşma organizasyonunda 150 civarında üyemiz ve ailelerinin katılımı ile güzel bir pazar sabahı geçirdik. Meslektaşlarımız odamızın etkinliğinde ailelerini buluşturmaktan memnun olduklarını dile getirdiler.

EMO KOCAELİ ŞUBE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI BOLU’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 14.09.2019

    

Kocaeli Şube 10. Dönem 3.Şube Koordinasyon Kurul Toplantısını Bolu`da gerçekleştirdik. Temsilciliklerimizle dönem değerlendirmesi yapılarak, teknik hizmetler ve örgütlenme hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantı da meslekte 40.yılını tamamlayan Bolu Temsilcilik üyelerimiz Sezgin KARAKUŞ ve Mehmet URUL`a plaketleri Başkan Ahmet SÖZEN ve Bolu Temsilcimiz İsmail DOĞANDOR tarafından takdim edildi. Üyelerimizi tebrik ederiz.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ 14.09.2019

    

Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN`ın makamına Şubemiz Yönetimi ve Bolu Temsilciliğimiz olarak protokol ziyaretinde bulunuldu.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI. 13.09.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitimi Eğitimi 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli şubesinde yapıldı. Eğitmen Kazım Topaloğlu tarafından verilen eğitime 9 üyemiz katıldı.

SAPANCA KIRKPINAR MEVKİİNDE YAPILMAK İSTENEN TELEFERİK HATTI VE ALT İSTASYONUNUN BÖLGEYE VERECEĞİ ZARARLARI İLGİLİ TMMOB SAKARYA BİLEŞENLERİ TARAFINDAN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ. 11.09.2019

    

Sapanca Kırkpınar Mevkiinde yapılmak istenen teleferik hattı ve alt istasyonunun bölgeye vereceği zararları ilgili TMMOB Sakarya Bileşenleri olarak 11 Eylül 2019 tarihin de düzenlenen Basın Açıklamasına Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcımız Turgay Demirgövde katıldı

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ YAŞADIK, UNUTMADIK; YAŞAM İÇİN UNUTTURMAYACAĞIZ!… 21.08.2019

    

17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi`nin 20. yılında TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu olarak hazırladığımız anma etkinlikleri kapsamında basın açıklaması gerçekleştirildi. Basın açıklamasına TMMOB a bağlı odaların Kocaeli Şubeleri, Üyelerimiz ve Diğer kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

GÖLCÜK MERKEZLİ DOĞU MARMARA DEPREMİNİN 20 YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,SAAT 03.02`DE DEPREM ANITINA TMMOB KOCAELİ İKK BİRİM TEMSİLCİLERİYLE GÜL BIRAKARAK BİR KEZ DAHA ANDIK. 21.08.2019

    

İÇ MİMARLAR ODASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 27.07.2019

    

27.07.2019 tarihinde, Kocaeli’nde yeni örgütlenen İÇ MİMARLAR ODASI’nın Kocaeli Şube binası açılış törenine Şube Başkanı Ahmet SÖZEN katıldı. Aynı gün Genel Kurulunu yapan İç Mimarlar odamızda tek liste ile seçimlere gidildi. Yeni yönetime başarılar diliyoruz.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 18.07.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 16-17-18 Temmuz 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Düzce Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 12 üyemiz katıldı.

MİSEM KAPSAMINDA DÜZENLENEN GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ 9-10-11-12 TEMMUZ 2019 TARİHLERİNDE EMO KOCAELİ SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ ‘İNDE YAPILDI. 16.07.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Güneş Enerjisi Sistemleri Tesisatı Eğitimi 9-10-11-12 Temmuz 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Sakarya Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Kerem Çilli tarafından verilen eğitime 19 üyemiz katıldı.

EMO YÖNETİM KURULU`NDAN KOCAELİ ŞUBE`YE ZİYARET 13.07.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu, 13 Temmuz 2019 tarihinde EMO Kocaeli Şubesi`ni ziyaret etti. Ziyarette, mesleki alanlarımızdaki güncel gelişmeler, Oda çalışmaları ve önümüzdeki dönem etkinlik takvimi ile ilgili görüş alışverişi yapıldı.

EMO BOLU TEMSİLCİLİĞİ, SMY MÜHENDİSLİK SAHİBİ YENİ SMM OLAN ÜYEMİZ SEFA YURDAGÜL`Ü YENİ OFİSİNDE ZİYARET ETTİ 05.07.2019

    

05.07.2019 da Bolu Temsilciliğine bağlı yeni SMM olan üyelerimizden Sefa Yurdagül`ün işyeri açılışına katılım sağlandı. Üyemize hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI, İZAYDAŞ GENEL MÜDÜRÜ VE BELEDİYE YETKİLİLERİ İLE KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ ORTAK TOPLANTISI 05.07.2019

    

05.07.2019 tarihinde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı, İzaydaş Genel Müdürü ve belediye yetkilileri ile Kocaeli Akademik Odalar Birliği arasında, İzaydaş Genel Müdürlüğünde ortak toplantı yapıldı.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNİN 2018-2019 ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ 4 TEMMUZ 2019 TARİHİNDE ÜNİVERSİTE STADYUMU’NDA COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 04.07.2019

    

Sakarya Üniversitesi Mhendislik Fakültesi Mezuniyet töreni 4 Temmuz Perşembe günü gerçekleşti. Elektrik-Elektronik Bölümünden Berk Taşgın 1. , Aylin Eda Üstün 2. , Hasan Özkan 3. olarak derece ile mezun oldular. Törende derece giren öğrencilere EMO Sakarya Temsilcimiz Halil Atay tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi.

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNİN 2018-2019 ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ 2 TEMMUZ 2019 TARİHİNDE ÜNİVERSİTE STADYUMU’NDA COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 02.07.2019

    

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mezuniyet töreni 2 Temmuz Salı günü gerçekleşti. Elektrik-Elektronik Bölümünden Mehmet Fudayl Uncuoğlu 1. ,Mehmet Baran Eren 2. , Doğukan Özçelikoğlu 3. olarak derece ile mezun oldular. Törende derece giren öğrencilere EMO Sakarya Temsilcimiz Halil Atay tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ FAKÜLTELERİ MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ. 27.06.2019

    

Düzce Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Biyomedikal Mühendisliği Bölümlerinin 2018-2019 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 27 Haziran 2019 tarihinde üniversite stadyumu’nda coşkuyla gerçekleştirildi.

EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE SMM KOMİSYON TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 25.06.2019

    

25.06.209 salı günü EMO Kocaeli Şube de SMM komisyon toplantisi duzenlendi

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ`NDE YAPILDI. 21.06.2019

    

MİSEM kapsamında düzenlenen YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 19-20-21 Haziran 2019 tarihlerinde EMO Kocaeli Düzce Temsilciliği ‘inde yapıldı. Eğitmen Ahmet Gündüz Hayırcı tarafından verilen eğitime 20 üyemiz katıldı.

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ`NDE MEZUNİYET TÖRENİ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ 18.06.2019

    

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği I. ve II. Öğretim ile Biyomedikal Mühendisliği Bölümlerinin 2018-2019 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 18 Haziran 2019 tarihinde, şehir merkezindeki tüm fakülte ve yüksek okul bölümlerinden mezun olan öğrencilerle birlikte Zonguldak Kemal Köksal Stadında gerçekleştirildi. Elektrik-Elektronik Mühendisliği I. Öğretim Bölümünden Okan Özcan birinci, Burak Karagüzel ikinci ve Ayşe Öztürk üçüncü olarak; Elektrik-Elektronik Mühendisliği II. Öğretim Bölümünden Gül Karayünlü birinci, Eray Çınar ikinci ve Kemal Helvacı üçüncü olarak; Biyomedikal Mühendisliği Bölümünden Meryem Mine Karaca birinci, Çiğdem Çiftçi ikinci ve Bahar İnce üçüncü olarak dereceyle mezun oldular. Odamızca hazırlanan plaketlerin sunumu için, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden dereceyle mezun olan genç meslektaşlarımıza Mühendislik Fakültesinde, Biyomedikal Mühendisliği Bölümünden mezun olan genç meslektaşlarımıza ise Karaelmas Kemal Köksal Stadında lokal törenler düzenlendi. Plaketler, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Rıfat Hacıoğlu, Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Muhammet Uzuntarla ve bölümlerden öğretim üyeleri ile EMO Zonguldak Temsilcimiz Bülent Özgümüş tarafından sunularak, genç meslektaşlarımıza tebrik ve başarı dilekleri iletildi.

KOCAELİ AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ TOPLANTISI MİMARLAR ODASI TAŞ BİNADA DÜZENLENDİ. 17.06.2019

    

17.06.2019 tarihinde Kocaeli Akademik Odalar Birliği Toplantısı gerçekleştirildi. Gündem maddeleri olarak : 1-16 Haziran ballı kayalar teknik saha gezisi ve basın açıklaması değerlendirmesi 2-Ballı kayalar dava süreci son durum değerlendirmesi üzerinde duruldu. 3- KBB ve kaob arasında yapılan toplantı değerlendirmesi ve KBB’nin yeni çöp depolama alanı yer seçimi ve çöplerin geri dönüşümü için oluşturulması düşünülen çalışma guruplarının değerlendirilmesi Bu toplantıya KBB Meclis üyeleri katılım sağladı. 4- Kandıra Babaköy deki taş ocağı olacak alan konuları üzerinde duruldu.

 

Çok Okunanlar


GÖLCÜK MERKEZLİ DOĞU MARMARA DEPREMİNİN 20 YILI ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,SAAT 03.02`DE DEPREM ANITINA TMMOB KOCAELİ İKK BİRİM TEMSİLCİLERİYLE GÜL BIRAKARAK BİR KEZ DAHA ANDIK.

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ YAŞADIK, UNUTMADIK; YAŞAM İÇİN UNUTTURMAYACAĞIZ!…

SAPANCA KIRKPINAR MEVKİİNDE YAPILMAK İSTENEN TELEFERİK HATTI VE ALT İSTASYONUNUN BÖLGEYE VERECEĞİ ZARARLARI İLGİLİ TMMOB SAKARYA BİLEŞENLERİ TARAFINDAN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ EMO KOCAELİ ŞUBESİNDE YAPILDI.

EMO KOCAELİ ŞUBE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI BOLU’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

EMO KOCAELİ ŞUBE TARAFINDAN KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri