MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 81  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN... 15.06.2019

    

Varlıklarıyla bize güç veren ve
her daim yolumuzu aydınlatan
tüm babalarımızın
BABALAR GÜNÜ`nü Kutlarız...

EMO Antalya Şubesi
13. Dönem Yönetim Kurulu

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ 14.06.2019

    

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2018-2019 yılı mezunları Mühendislik Yemin Töreni 13 Haziran 2019 günü Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT öğrencileri tebrik edip, meslek hayatlarında başarılar diledi ve dereceye giren öğrencilere ödüllerini sundu.EMO Antalya Şubesi olarak mezun olan meslektaşlarımızı kutlar başarılarının devamını dileriz.

TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK 14.06.2019

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde, 2 perdeli komedi oyunu olan Yetersiz Bakiye adlı tiyatro etkinliğinde üyelerimizle 13 Haziran 2019 tarihinde Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu`nda bir araya geldik.

ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZİN MEZUNİYETİNİ KUTLADIK 13.06.2019

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mesleğine adım atan mezunlar ve bölüm akademisyenlerinden oluşan üyelerimizle 13.06.2019 tarihinde mezuniyet yemeğinde bir araya geldik. Oldukça keyifli geçen gecede, yeni mezun meslektaşlarımız doyasıya eğlendiler. EMO Antalya Şubesi olarak meslek hayatları boyunca Oda ve Şube çalışmalarına katkı koymalarını dilediğimiz yeni mühendislere meslek hayatlarında başarılar dileriz.

GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA MERASİMİ YAPILDI 10.06.2019

    

Bayram vesilesiyle her Bayram düzenlenen geleneksel bayramlaşma merasimimiz bayramın son günü olan 06 Haziran 2019 şube yönetim kurulu üyelerimiz, şube personelimiz ve üyelerimizin katılımıyla şube hizmet binamızda gerçekleşti.Sohbet ve bayramlaşmanın ardından etkinlik sona erdi.

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞUYORUZ! 31.05.2019

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikleri kapsamında 13 Haziran 2019 Perşembe günü saat 21:00`da Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu`nda, ünlü oyuncu Hakan Yılmaz ve ekibi tarafından sahnelenecek olan `Yetersiz Bakiye` adlı komedi oyunu için üyelerimize özel, indirimli bilet fiyatı 20 TL/kişi dir. Bilet almak isteyen üyelerimizin Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur.

TEKNİK SEMİNER: YAPI VE TESİSLERDE YILDIRIMDAN KORUNMA VE AG PARAFUDR TASARIMI 27.05.2019

    

Şubemiz ve Yıldırımdan Korunma Merkezi (Yılkomer) iş birliği ile 22 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 13.30`da Şubemiz seminer salonunda “IEC 62305 Standartı Kapsamında Yapı ve Tesislerde Yıldırımdan Korunma ve AG Parafudr Tasarımı” konulu teknik seminer verilecek olup, seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

YEKSEM YÜRÜTME KURULU 5.TOPLANTISI YAPILDI 27.05.2019

    

X.Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu (YEKSEM 2019) Yürütme Kurulu 5. Toplantısı 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü, sempozyum yürütme kurulu üyelerinin katılımıyla Şubemizde yapıldı. Sempozyum çalışmaları hakkında genel değerlendirmenin ardından, sponsorluk&sergi çalışmalarının değerlendirildiği ve karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı toplantı, yürütme kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile sonlandırıldı.

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİNİN 2.Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 27.05.2019

    

Meslek hayatımızda edindiğimiz tecrübe ve anılarımızı paylaştığımız Deneyim Paylaşımı Söyleşilerimizin 2.si, 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirildi. Sohbet ortamında süren etkinlikte üyelerimiz sırayla söz alarak mühendislik alanında yaptıkları çalışmalardan ve deneyimlerinden bahsettiler. Sonraki deneyim paylaşımı toplantıları için de gündem belirleyen üyelerimiz, karşılıklı dilek ve temenniler ile etkinliği tamamladılar.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK. 20.05.2019

    

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle 19 Mayıs 2019 tarihinde T.C. Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Personelimiz ve EMO-Genç Üyelerimizin yanı sıra, TMMOB Antalya İKK bileşenleri ile katılım sağlandı.

YEKSEM YÜRÜTME KURULU 4.TOPLANTISI YAPILDI 11.05.2019

    

X.Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu Yürütme Kurulu 4. Toplantısı 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü, sempozyum yürütme kurulu üyelerinin katılımıyla Şubemizde yapıldı. Sempozyum çalışmaları hakkında genel değerlendirmenin ardından, sempozyum yeri, panel konuları, çağrılı konuşmacılar ve sponsorluk çalışmaları gibi gündem konuları hakkında karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı toplantı, yürütme kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile sonlandırıldı.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 10.05.2019

    

EMO 46. Dönem Denetleme Kurulu üyeleri tarafından 09-10 Mayıs 2019 tarihlerinde Şubemizin 46/3. Olağan Denetlemesi gerçekleştirdi. Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube personelimizin de hazır bulunduğu şube denetlememiz başarı ile tamamlandı.

1 MAYIS ANTALYA`DA COŞKUYLA KUTLANDI! 02.05.2019

    

Emeğin, emekçinin, alın terinin onurlu bayramı olan 1 Mayıs‘ta, TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilen yürüyüş için tüm mühendis, mimar ve şehir plancıları, gruplar halinde saat 14.00`da Güllük Caddesi`ndeki Aydın Kanza Parkı`nda, TMMOB Antalya İKK pankartı arkasında toplanarak yürüyüşe katıldılar. Şenlik havasında geçen yürüyüşte, EMO Antalya Şubesi olarak da katılım gösterdiğimiz 1 Mayıs kutlamaları Cumhuriyet Meydanı`nda son buldu.

1 MAYIS`TA ALANLARDAYIZ! 30.04.2019

    

Emeğin, Emekçinin, Alın terinin Onurlu Bayramı olan 1 Mayıs‘ta, başta üyelerimiz ve EMO-Genç üyelerimiz olmak üzere tüm mühendis, mimar ve şehir plancıları ile birlikte Aydın Kanza Parkı`nda TMMOB pankartı altında toplanarak diğer emek ve meslek örgütleri ile bir arada olacağız. Yürüyüş ve mitinge katılımınızı dileriz.

EMEĞİN, EMEKÇİNİN, ALIN TERİNİN ONURLU BAYRAMI 1 MAYIS KUTLU OLSUN!

Toplanma Yeri: Aydın Kanza Parkı (100. Yıl ile Güllük Caddesi kesişimi)
Toplanma Saati: 14.00
Yürüyüş Güzergahı: Güllük-Cumhuriyet Meydanı
Miting Yeri: Cumhuriyet Bayramı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 24.04.2019

    

Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 99. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle 23 Nisan 2019 tarihinde T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Personelimiz ve EMO-Genç Üyelerimizin yanı sıra, TMMOB Antalya İKK bileşenleri ile katılım sağlandı.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! 23.04.2019

    

Bağımsızlığımızın simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 99. yılını coşkuyla kutladığımız bu anlamlı günde; Ulu Önder Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelede emeği geçen bütün kahramanları saygı ve rahmetle anıyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönülden kutluyoruz.

MANAVGAT`TA KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. 22.04.2019

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri çerçevesinde 21 Nisan 2019 Pazar günü, Manavgat İlçe Temsilciliği üyelerimiz ve aileleri ile birlikte Manavgat Taş Konak Restaurant’ta bir araya gelerek muhteşem doğa eşliğinde kahvaltı yapıp hoşça vakit geçirdik.

YEKSEM YÜRÜTME KURULU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR! 22.04.2019

    

10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu Yürütme Kurulu 3. Toplantısı 20 Nisan 2019 Cumartesi günü, Yürütme Kurulu Başkanı Şaban TAT`ın başkanlığında Şubemizde yapıldı. Sempozyum web sayfası ile sponsorluk çalışmalarının değerlendirilmesinin ardından, EMO Şubelerine, üniversite bölüm başkanlıklarına, teknokentlere, kurum, kuruluş ve derneklere sempozyum duyurularının yapılması; destekleyen kuruluşların belirlenmesi gibi gündem konularının ardından yürütme kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile toplantı sonlandırıldı.

YAPAY ZEKANIN ŞİRKETLER İÇİN OLUŞTURDUĞU FIRSATLAR VE RİSKLER SEMİNERİ DÜZENLENDİ 20.04.2019

    

Şubemiz Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu`nun organizasyonuyla, 20 Nisan 2019 Cumartesi günü Şubemiz seminer salonunda “Yapay Zekanın Şirketler İçin Oluşturduğu Fırsatlar ve Riskler” konulu seminer, Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Ümit Deniz ULUŞAR`ın anlatımıyla gerçekleştirildi. Biyomedikal Müh. Komisyonu Başkanı İnci BİLGE`nin açılış konuşması ile başlayan seminer, üyelerimiz tarafından ilgi ile dinlendi. Soru ve cevap bölümünün ardından etkinlik tamamlandı.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.04.2019

    

Şubemizde 17-20 Nisan 2019 tarihlerinde `Bilirkişilik Temel Eğitimi` düzenlendi. Üyelerimiz ve farklı meslek gruplarından üyelerin katıldığı eğitimde, `Yargılama Hukukuna İlişkin İlkeler ve İspat Hukukuna İlişkin Temel Kavramlar`, `Bilirkişinin Nitelikleri, Ödevleri ve Etik İlkeler`, `Bilirkişi İncelemesi`, `Rapor Yazımı Usul ve Esasları` bölümleri 3 gün boyunca Avukat İlker EVREN tarafından, 1 günlük `Uygulama` bölümü ise Latife ŞİMŞEK BAYSAL tarafından katılımcılara aktarıldı.

 


BAŞKAN YARDIMCIMIZ KANAL ANTALYA`YA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU!

03.04.2019
 


Çok Okunanlar


TEKNİK SEMİNER: YAPI VE TESİSLERDE YILDIRIMDAN KORUNMA VE AG PARAFUDR TASARIMI

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞUYORUZ!

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİNİN 2.Sİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA MERASİMİ YAPILDI

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLADIK.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ

ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZİN MEZUNİYETİNİ KUTLADIK

YEKSEM YÜRÜTME KURULU 5.TOPLANTISI YAPILDI

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN...

TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri