MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 80  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYELERİMİZ VE AİLELERİ İLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK 15.04.2019

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikleri çerçevesinde 14 Nisan 2019 Pazar günü Kepez Park Orman içinde bulunan Lavanta Restaurant`ta üye kahvaltı etkinliği düzenlendi. Güzel bir Antalya sabahında yönetim kurulu üyelerimiz, üyelerimiz ve aileleri ile birlikte muhteşem doğa eşliğinde kahvaltı yapıp hoşça vakit geçirdik. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen kahvaltı sonrası bolca sohbet etme imkanı bulan üyelerimiz, Şube Yönetim Kurulumuza ve Sosyal Etkinlikler Komisyonumuza teşekkürlerini dile getirdiler.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ TANITIM STANDI AÇILDI VE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 13.04.2019

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Antalya Bilim Üniversitesi işbirliği ile 12 Nisan 2019 tarihinde Antalya Bilim Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Mesleki Tanıtım Semineri düzenlendi. Mezuniyet sonrası iş mülakatları, işe alınma süreci, iş hayatına hazırlanma vb. konularda bilgilendirmelerin yapıldığı semineri bölüm öğrencileri ilgi ile dinledi. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE SMM ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 13.04.2019

    

EMO Alanya İlçe Temsilciliğimizde 12 Nisan 2019 tarihinde SMM üye toplantısı yapıldı. Başkan Yardımcımız Şaban TAT ve Yönetim Kurulu Üyemiz Eser ORAKLI’nın da katılım sağladığı toplantıya, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Doğu Bölge Müdürü M.Emin ŞEKEROĞLU, şirkette görev alan mühendisler, EMO Alanya İlçe Temsilcilerimiz ve Alanya’da faaliyet gösteren SMM üyelerimiz katıldılar. Şubemiz, üyelerimiz ve Dağıtım Şirketi arasındaki koordinasyonun daha da geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda; ETS`deki değişiklikler ile enerji bağlantı görüşleri konuları hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Ayrıca, özel trafolu abonelere YG İşletme Sorumluğu sözleşmelerinin yapılması zorunluluğunun hatırlatılması, enerji dağıtımı konusunda elektrik mühendisliği uygulamasının önemi dile getirildi ve diğer SMM uygulamaları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

SEMİNER: YAPAY ZEKANIN ŞİRKETLER İÇİN OLUŞTURDUĞU FIRSATLAR VE RİSKLER 11.04.2019

    

EMO Antalya Şubesi Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu`nun organizasyonuyla, 20 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 14.00`da Şubemiz seminer salonunda “Yapay Zekanın Şirketler İçin Oluşturduğu Fırsatlar ve Riskler” konulu seminer, Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Ümit Deniz ULUŞAR`ın anlatımıyla gerçekleştirilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 08.04.2019

    

EMO Antalya Şubemize bağlı il ve ilçe temsilciliklerimizin kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan, Şube Denetçileri Mehmet Bahadır DEMİR ve Ferhat ÇAĞLI tarafından denetlendi. 2 Nisan 2019 tarihinde EMO Isparta ve EMO Burdur İl Temsilcilikleri, 3 Nisan 2019 tarihinde EMO Manavgat ve EMO Alanya İlçe Temsilciliklerinin ve 4 Nisan 2019 tarihinde de Finike İlçe Temsilciliğimizin 13.Dönem üçüncü olağan denetlemeleri gerçekleştirildi. Denetlemeler sırasında Isparta İl Temsilcisi Güner MERDAN, Finike İlçe Temsilcisi Doğan YILDIRIM ve Temsilci Yardımcısı Ramazan OKTAY, Alanya İlçe Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS da yer aldı.

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 08.04.2019

    

Meslek hayatımızda edindiğimiz tecrübe ve anılarımızı paylaştığımız “Deneyim Paylaşımı Söyleşisi” 06 Nisan 2019 cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirildi. Açılış konuşması Şube Başkanımız İlhan METİN tarafından yapılan söyleşi, üyelerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

TEDAŞ AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ZİYARETİ! 05.04.2019

    

Şube Başkan Yardımcımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Eser ORAKLI ve İbrahim KAYMAZ ile birlikte, TEDAŞ Akdeniz Bölge Koordinatörü Bayram CİFCİ`ye ve TEDAŞ Akdeniz Bölge Koordinatörlüğü`nde görev yapan üyelerimize ziyarette bulundular. Ziyarette, üyelerimize Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgi aktarılarak, bölgemizdeki enerji yatırımları, enerji müsaadesi ve tesis kabul süreçlerine ilişkin konular görüşüldü. TEDAŞ nezdinde üyelerimizin talep ve beklentilerinin de dile getirildiği toplantıda, kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı.

BAŞKAN YARDIMCIMIZ KANAL ANTALYA`YA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU! 03.04.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT, 03 Nisan 2019 tarihinde Kanal Antalya TV`de Kartal OĞUZ`un sunduğu `Ara Haber` programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. Şaban TAT programda, EMO’nun genel bir tanıtımını yaptıktan sonra, EMO Antalya Şubesi’nin yapısı, faaliyet alanları, çalışmaları ve amaçları gibi konularda kamuoyuna bilgi aktardı. Haberin videosuna yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR! 27.03.2019

    

Meslek Odaları arasındaki dayanışmayı güçlendirmek amacıyla, bu yıl 28.si düzenlenecek olan Geleneksel Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvası 01 Nisan 2019 Pazartesi günü başlıyor. EMO-1, EMO-2, EMO-3 ve EMO Master takımlarımızın katılacağı turnuva bu yıl Antalya Panorama Spor Tesislerinde (Sarısu Mahallesi, 150. Sk. No:4, 07130 Konyaaltı/Antalya) düzenlenecek. Tüm üyelerimizi, takımlarımızı desteklemeye davet ediyoruz. Turnuva fikstürüne yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ`NDE KARİYER GÜNLERİ 21.03.2019

    

EMO Burdur İl Temsilciliğimiz ve Kon-Tek Energy Firması iş birliği ile 20 Mart 2019 Çarşamba günü Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kariyer Günleri kapsamında `Güneş Var Oldukça` konulu teknik seminer düzenlendi. EMO-GENÇ üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen seminerde İş Geliştirme Direktörü Atilla YAPAR ve SMM üyemiz Abdullah SUNGUR tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştı. Seminer sonunda EMO-GENÇ kayıtlarının alındığı ve etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı standımız Burdur İl Temsilcimiz Mehmet ÇIĞRI ve Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Ahmet ÇİFCİ tarafından ziyaret edildi.

WIN EURASIA 2019 FUARINA KATILDIK! 18.03.2019

    

14-17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilen WIN EURASIA 2019 FUARI`na 16 Mart 2019 cumartesi günü, üyelerimizin yanı sıra, Akdeniz Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi EMO-Genç üyelerimizin yoğun katılımı ile yaklaşık 100 kişilik bir grupla teknik gezi düzenlendi. Üyelerimiz fuar alanında Endüstri 4.0`ın en yüksek kalite, ürün ve hizmetlerini, elektrik, dağıtım sistemleri, kontrol sistemleri, transformatörler, kablolama sistemleri vb. konularda açılan stantları gezerek yenilikleri yakından görme ve uygulamalar hakkında bilgi alma imkanını buldular.

DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 16.03.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT ve Şube Müdürümüz İbrahim SEYDAN 15 Mart 2019 tarihinde, DSİ 13.Bölge Müdürlüğü`nde görev yapan üyelerimizi ziyaret ettiler. Ziyarette DSİ 13. Bölge Müdürlüğü işyeri temsilcimiz Sevilay UYAR’ın yanı sıra işyeri çalışanı üyelerimiz Hüseyin Asım GÜNAYDIN, Adem KURT, Sinan AKKAYA ve Muammer KAHVECİ ile görüşüldü. Üyelerimize 2019 yılı üye ajandaları takdim edildikten sonra, oda üye ilişkileri ve meslek alanlarımız konularında karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.

ŞUBEMİZ 13.DÖNEM 2.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 16.03.2019

    

Şubemizin 13. Dönem 2.Koordinasyon Kurulu toplantısı 15 Mart 2019 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi. Gündem maddelerinde 13. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler olan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, İş yeri Temsilcileri, Şube ve Temsilcilik teknik personeli ile Şubemiz Temsilci ve Temsilci Yardımcıları katıldı.

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURUSU 12.03.2019

    

Şubemiz’ in, öğrenci üyelerimize staj yapabilecekleri iş yerleri bulunması ve bu hizmetin kurumsallaştırılması çalışmaları 13. Dönem`de de devam etmektedir. Bu kapsamda konu ile ilgilenen EMO-Genç üyelerimiz, yazımızın devamındaki linkten online olarak staj başvurusunda bulunabilirler.

`DAVRANIŞLARINIZ SİZİ ELE VERİYOR` SEMİNERİ DÜZENLENDİ 11.03.2019

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması iş birliği ile 09 Mart 2019 Cumartesi günü “Davranışlarınız Sizi Ele Veriyor” konulu kişisel gelişim semineri, Şubemiz seminer salonunda düzenlendi. Kadın Mühendisler Komisyonu`nun organizasyonuyla düzenlenen seminerin açılış konuşması, komisyon başkanı üyemiz Ülkü KARABACAK tarafından yapıldı. Günlük yaşantımıza olumlu katkılar sağlamak amacıyla ve video görüntüleriyle de desteklenen seminer, Psikolojik Danışman Erdem ÖZ tarafından sunuldu ve üyelerimiz tarafından ilgiyle izlendi.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ! 09.03.2019

    

Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle 08 Mart 2019 tarihinde düzenlenen etkinlikte, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK, kadın üyelerimiz ile bir araya geldiler. Etkinlik sonrası mutluluklarını ifade eden üyeler, yönetim kurulumuza başarılarının devamı dileklerinde bulundular.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN! 08.03.2019

    

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başaran ve özellikle de insan olabilmenin en temel unsuru olan tüm değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarız...

KEPEZ ANADOLU LİSESİNDE MESLEKİ TANITIM YAPILDI 26.02.2019

    

T.C. Kepez Kaymakamlığı Kepez Anadolu Lisesinde eğitim gören 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Mesleki Tanıtım Söyleşisine Şubemiz adına, Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL katılım sağladı. 26 Şubat 2019 tarihinde düzenlenen etkinlikte öğrencilere Elektrik, Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliğinin eğitim süreci, çalışma alanları, iş bulma olanakları, meslekte yükselme gibi konular hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Öğrencilerin büyük bir dikkat ve merakla dinlediği söyleşi, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ:`DAVRANIŞLARINIZ SİZİ ELE VERİYOR` 23.02.2019

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması iş birliği ile 09 Mart 2019 Cumartesi günü saat: 13.30`da Şubemiz seminer salonunda `Davranışlarınız Sizi Ele Veriyor` konulu kişisel gelişim semineri verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

WIN EURASIA 2019 FUARINA GİDİYORUZ! 22.02.2019

    

14-17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan WIN EURASIA 2019 Fuarına teknik gezi düzenlenecektir. 15 Mart 2019 Cuma gecesi hareket edilecek ve 16 Mart Cumartesi günü fuar alanı gezildikten sonra aynı gün akşamı dönülecek olan teknik geziye katılmak isteyen üyemizin 08 Mart 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Araç kalkış tarihi, noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

 


BAŞKAN YARDIMCIMIZ KANAL ANTALYA`YA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU!

03.04.2019
 


Çok Okunanlar


BAŞKAN YARDIMCIMIZ KANAL ANTALYA`YA CANLI YAYIN KONUĞU OLDU!

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR!

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

TEDAŞ AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ZİYARETİ!

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ`NDE KARİYER GÜNLERİ

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE SMM ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

SEMİNER: YAPAY ZEKANIN ŞİRKETLER İÇİN OLUŞTURDUĞU FIRSATLAR VE RİSKLER

ÜYELERİMİZ VE AİLELERİ İLE KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ TANITIM STANDI AÇILDI VE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri