MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 83  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YEKSEM 2019 HAZIRLIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR! 15.10.2019

    

X. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu (YEKSEM 2019) Yürütme Kurulu 9. Toplantısını 12 Ekim 2019 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirdi. Toplantıda, sempozyum çalışmaları hakkında genel değerlendirmenin yapılmasından sonra, yapılması planlanan panel konu başlıkları ve çağrılı konuşmacıları, sponsorluk ve sergi çalışmaları, sempozyum görsel çalışmaları ile ilgili karşılıklı görüşler paylaşıldı. Yürütme Kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile toplantı sonlandırıldı.

NEVŞEHİR - KONYA GEZİSİ PLANLANMIŞTIR! 15.10.2019

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında Nevşehir ve Konya Gezisi planlanmıştır. 25 Ekim Cuma gecesi Antalya`dan başlayacak olan gezi 28 Ekim 2019 Pazartesi akşamı Antalya`da sonlanacaktır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan geziye katılacak üyelerimizin 21 Ekim 2019 Pazartesi gününe kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 14.10.2019

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 09-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR`un anlatımıyla gerçekleştirilen eğitime 31 üye katılım sağladı. Yönetmelikler, Standartlar, Yüksek Gerilim Tesislerinde Topraklamalar, Güç, Ölçü ve Koruma Transformatörler, Dağıtım Şebekelerinde Koruma, Kompanzasyon ve Harmonikler, Manevralar, Elektrik Tesislerinde Güvenlik gibi konuların anlatıldığı eğitimin son gününde Şubemiz YG Laboratuvarında katılımcılara YG malzemeleri ve manevralar hakkında yapılan pratik eğitimin ardından 3 günlük eğitim tamamlandı.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN 4.DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 08.10.2019

    

EMO 46. Dönem Denetleme Kurulu üyeleri tarafından 07-08 Ekim 2019 tarihlerinde Şubemizin 46. Dönem 4. Olağan Denetlemesi gerçekleştirdi. Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube personelimizin de hazır bulunduğu şube denetlememiz başarı ile tamamlandı.

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİNİN 3.SÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 05.10.2019

    

Meslek hayatımızda edindiğimiz tecrübe ve anılarımızı paylaştığımız Deneyim Paylaşımı Söyleşilerimizin 3.sü, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Başkan Yardımcımız Şaban TAT`ın da katılımlarıyla 05 Ekim 2019 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirildi. Sohbet ortamında süren etkinlikte üyelerimiz sırayla söz alarak mühendislik alanında yaptıkları çalışmalardan ve deneyimlerinden bahsettiler. Karşılıklı dilek ve temenniler ile etkinliği tamamlandı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİNDE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.10.2019

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Antalya Bilim Üniversitesi iş birliği ile 04 Ekim 2019 tarihinde Antalya Bilim Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Mesleki Tanıtım Semineri düzenlendi. Mezuniyet sonrası iş mülakatları, işe alınma süreci, iş hayatına hazırlanma vb. konularda bilgilendirmelerin yapıldığı semineri bölüm öğrencileri ilgi ile dinledi. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLADI! 02.10.2019

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında, üyelerimiz ve üye yakınlarından oluşan EMO Antalya Şubesi Türk Müziği Koromuz, çalışmalarına verdiği yaz tatili arasından sonra 01 Ekim 2019 tarihinde çalışmalarına yeniden başladı. Koromuz, çalışmalarına her Salı günü Şubemiz Hizmet Binası`nda saat 18.00-20:00 arasında devam edecek olup, müziğe ilgi duyan ve koroya katılmak isteyen üyelerimiz katılım sağlayabileceklerdir.

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZ TÜRKSAT MODEL UYDU YARIŞMASI`NA KATILDI! 26.09.2019

    

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında Türksat AŞ tarafından 9-12 Eylül 2019 tarihleri arasında bu yıl 4`üncüsü düzenlenen Model Uydu Yarışması`na Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerimiz “ŞAHİ” adını verdikleri model uyduları ile katıldılar. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 26.09.2019

    

MİSEM kapsamında “Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi” EMO Antalya Şubesinde 25-26 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Elektrik İç Tesislerinin Kontrolünün yapılması ve konu hakkında üyelerimizi bilgilendirmek, tesislerin sürekli ve güvenli çalışır durumda olması için sahip olması gereken bilgi ve deneyimi ile kontrol ve bakım prosedürlerinin standart hale getirilmesinin amaçlandığı eğitim, MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ali GÜNDÜZ`ün sunumuyla üyelerimize aktarıldı.

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.09.2019

    

EMO Antalya Şubesi’ne bağlı il ve ilçe temsilcilikleri, Şube Denetçilerimizden Suat KAŞ ve Ferhat ÇAĞLI tarafından kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan olmak üzere olağan 13. dönem 4. olağan denetlemeleri gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.09.2019

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 18-20 Eylül 2019 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. Üç gün süren eğitimde; üyelere TMMOB, EMO, MİSEM Yasa ve Yönetmelikleri ile ilgili bilgilendirme, Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL tarafından aktarılırken; Hukuki ve Mali Sorumluluklar, Zayıf Akım Tesisleri, Kompanzasyon ve Harmonikler, Elektrik Tesislerinde Dolaylı Dokunmaya Karşı Koruma, OG Dağıtım Sistemleri konuları, MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Saadet Nuruilah GÜLEÇ tarafından katılımcılara aktarıldı.

ODAMIZ 3407 SİCİLNO`LU ÜYESİ RIFAT OĞUZ BÜYÜKYAZICI VEFAT ETMİŞTİR 19.09.2019

    

3407 sicil numaralı üyemiz RIFAT OĞUZ BÜYÜKYAZICI 16 Eylül 2019 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

YEKSEM 2019 BİLDİRİ GÖNDERME SON TARİHİ 30 EYLÜL 2019’A UZATILDI 10.09.2019

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) adına EMO Antalya Şubemiz tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya`da Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilecek olan X.Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi`ne bildiri gönderme son tarihi, gelen yoğun talep üzerine 30 Eylül 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.

ADRASAN TEKNE TURUNDA BULUŞALIM! 09.09.2019

    

22 Eylül 2019 Pazar günü, muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakan Adrasan`dan Suluada tekne turu düzenlenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan tura katılmak isteyen üyelerimizin 18 Eylül 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLADIK! 02.09.2019

    

Büyük Taarruz Zaferi`nin 97.Yıl dönümü vesilesiyle 30 Ağustos 2019 tarihinde Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube çelengi ile katılım sağlandı.

EGE İNCİLERİ GEZİSİ DÜZENLENDİ! 02.09.2019

    

Şubemiz sosyal etkinlikleri çerçevesinde, 30 Ağustos - 01 Eylül 2019 tarihleri arasında üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı bir grupla Ege İncileri Gezisi düzenlendi. 29 Ağustos 2019 perşembe akşamı Antalya`dan yola çıkılarak tura başlandı. Program dahilindeki Alacatı, Çeşme, Sığacık, İzmir, Pamukkale, Kazdağları duraklarındaki tarihi ve turistik yerler rehber eşliğinde ziyaret edildikten sonra 01 Eylül 2019 tarihinde Antalya`ya varış ile keyifli gezi tamamlandı.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 29.08.2019

    

Binlerce kahramanımızın; ulusumuzun birliği, bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını feda ettiği Büyük Taarruz Zaferi`nin yıl dönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı`mızı coşkuyla kutluyor, bize bağımsızlığı armağan eden başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz...

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

ÜYELERİMİZLE KONSER ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİK 24.08.2019

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde, 23 Ağustos 2019 Cuma günü Antalya Sahne-Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleştirilen `Sazımızla Sözümüzle` adlı türkü gecesinde bir araya geldik. Musa Eroğlu, Güler Duman ve Yediveren Orkestrası`nın güzel ezgilerini üyelerimiz ve aileleri ile birlikte dinleme fırsatı bularak keyifli bir gece geçirdik.

YEKSEM 2019 HAZIRLIK ÇALIŞMALARI 22.08.2019

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24.Grup (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) Meslek Komitesi üyeleri 22 Ağustos 2019 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuza ziyarette bulundu. Meslek alanlarımız ile ilgili görüşlerin paylaşıldığı toplantıda ayrıca 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Şubemiz tarafından düzenlenecek olan X.Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi`ne (YEKSEM 2019) katkı sağlanması konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA MERASİMİ YAPILDI 16.08.2019

    

EMO Antalya Şubesinin gelenekselleşen bayramlaşma merasimi, Kurban Bayramının son günü olan 14 Ağustos 2019 tarihinde şube yönetim kurulu üyelerimiz, şube personelimiz ve üyelerimizin katılımıyla hizmet binamızda gerçekleşti. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, yaptığı konuşmasında bayramının ülkemize ve insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunarak tüm üyelerimizin bayramını kutladı. Daha sonra söz alan üyeler de nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu. Sohbet ve bayramlaşmanın ardından etkinlik sona erdi.

 


ŞABAN TAT’IN YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMI HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI KANAL V HABER’DE AKTARILDI

02.08.2019
 


Çok Okunanlar


NEVŞEHİR - KONYA GEZİSİ PLANLANMIŞTIR!

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİNDE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLADI!

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZ TÜRKSAT MODEL UYDU YARIŞMASI`NA KATILDI!

ODAMIZ 3407 SİCİLNO`LU ÜYESİ RIFAT OĞUZ BÜYÜKYAZICI VEFAT ETMİŞTİR

ŞUBEMİZİN OLAĞAN 4.DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

YEKSEM 2019 HAZIRLIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri