MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 139  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO Öğrenci Üyeleri 2. Öğrenci Üye Kurultayı'na Hazırlanıyor. 04.08.2003

    

EMO 38. Dönem 1. Koordinasyon Kurulu Kararları içerisinde yer alan EMO 2. Öğrenci Üye Kurultayı, 1 Kasım 2003 tarihinde Ankara'da ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde Kemal Kurdaş Salonunda yapılacaktır. Kurultaya katılabilmek, söz ve karar sahibi olabilmek için Elektrik Mühendisleri Odasının öğrenci üyesi olmak gerekiyor. EMO'ya öğrenci üye olabilmek için, okullarınızın olduğu yerdeki şubeye, öğrenci belgeniz ve dört fotoğrafla, gelip üye formlarını doldurmanız yeterlidir.

10 ULUSAL KONGRE 18-21 EYLÜL 2003'DE İSTANBUL'DA 29.07.2003

    

Elektrik Elektronik Bilgisayar Mühendisliği 10 ULUSAL KONGRESİ ve ELEKTRİK ELEKTRONİK 2003 FUARI TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI tarafından 1985 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenmekte olan Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği Ulusal Kongresi'nin onuncusu, 18-21 Eylül 2003 tarihleri arasında EMO İSTANBUL ŞUBESİ tarafından, İTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ve TÜBİTAK ile birlikte İstanbul'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecektir.

Üniversitelere Girişte Tercihler Başlıyor 28.07.2003

    

Tercih sıralamasında Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendislikleri Bölümlerini tercih etmek isteyenler için ÖSYM'nin yayınladığı klavuzlardan ilgili bölümlerin 2002 yılı en az puanları ile ondalık dilimleri için tıklayınız. Taban puanlar, bu yıl puanlama değiştiğinden, yanıltıcı olsa bile dilimler fikir verebilir.
Yardımcı olması dileğiyle...

Hasan Balıkçı Parkı ve Açılıştan Görüntüler 17.07.2003

    

Yaşamının her döneminde kamu yararını savunan, emekten, barıştan, demokrasiden yana mücadelenin ön saflarında yer alan ve elektrik kaçaklarına karşı mücadelesi nedeniyle 18 Ekim 2002 tarihinde hain bir saldırıya uğrayarak yaşamını yitiren Hasan BALIKÇI anısına Konak Belediyesi tarafından düzenlenen bir parka "HASAN BALIKÇI" adı verilmiştir.

EMO Dergisi 418. Sayı Web Sayfasında 10.07.2003

    

Yaklaşık bir yıldır sürdürmekte olduğumuz uygulama ile, "Elektrik Mühendisligi Dergisi" basılı olarak dağıtılmasının yanısıra web sayfasına da yüklenerek, üyelerimizin erişimi için alternatif yaratılmıştır.

HASAN BALIKÇI'YI ÖLDÜRTEN ZEKİ AKKOYUN NİHAYET YAKALANDI! 08.07.2003

    

Kaçak elektrik kullanan fabrikatörlere karşı mücadele ettiği için öldürülen arkadaşımız Hasan Balıkçı'nın azmettiricisi Zeki Akkoyun nihayet yakalandı. Adana'da plastik fabrikası sahibi olan Akkoyun, cinayetten 8 ay sonra Antalya Örnekköy Plajı'nda şortla gezerken polis tarafından gözaltına alındı.

EEB MÜHENDİSLİKLERİ EĞİTİMİ I. ULUSAL SEMPOZYUMU SONUÇ BİLDİRGESİ 01.07.2003

    

Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendislikleri (EEBM) Eğitimi konusunda bir sempozyum düzenlenmesi ve bu sempozyumun iki yılda bir tekrarlanması fikri, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi tarafından ortaya atıldığında, ODTÜ Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendislikleri Bölümleri tarafından çok olumlu karşılanmış ve böyle bir sempozyumun Türkiye'de bu konularda eğitim yapan kurumlara, çeşitli yönlerden anlamlı katkı yapacağı düşünülmüştür. Bunun sonucunda, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendislikleri Eğitimi Ulusal Sempozyumu düzenleme kararı alınmış ve ilk sempozyum, EMO Ankara Şubesi, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve TÜBİTAK'ın işbirliği ile 30 Nisan / 2 Mayıs 2003 tarihlerinde Ankara'da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilmiştir.

Etik, Ahlak ve Mesleki Davranış İlkeleri Tartışma Metin Taslağı 01.07.2003

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Etik Komisyonu tarafından hazırlanan Haziran'2003 tarihli "ETİK, AHLAK VE MESLEKİ DAVRANIŞ İLKELERİ TARTIŞMA METİN TASLAĞI" için lütfen tıklayınız. Görüş ve önerileriniz için etik@emo.org.tr'ye e-posta gönderebilirsiniz.

E-Dergi 6. Sayısı Yayında 24.06.2003

    

Ocak 2002 de ilk sayısı yayınlanan, ve yayınlanmasına bir süre ara verilen e-dergi (EMO Elektronik Dergisi) görsel tasarımı yenilenmis bir sekilde, 6. sayısı ile yayın hayatına devam etmektedir.

İnternet Kurulu'ndan 06.06.2003

    

21 Mayıs gecesi meydana gelen Cezayir depreminden bu yana ülkemizin
İnternetinin yurtdışı iletişimi tıkanmış, durma noktasına yaklaşmıştır.

GAZETECİ NECATİ DOĞRU'NUN BAŞLATTIĞI VE ODAMIZIN DA DESTEKLEDİĞİ, HASAN BALIKÇI İÇİN DÜZENLENEN KAMPANYAYA KATILALIM VE DESTEKLEYELİM. 03.06.2003

    

Adana Emniyeti ne yapıyor ? Ankara Emniyeti ne yapıyor ? İçişleri Bakanı ne yapıyor ? Enerji Bakanı ne yapıyor ?

HASAN Balıkçı'nın Öldürülmesi Davası Başladı 23.05.2003

    

Kaçak elektrik kullanan fabrika sahiplerine karşı mücadele ettiği için, 18 Ekim 2002'de, kiralık katiller tarafından Şanlıurfa'da öldürülen arkadaşımız Hasan Balıkçı'yla ilgili ilk duruşma 21 Mayıs 2003'te yapıldı.

EMO MESLEK İÇİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (MİSEM) KURULDU 22.05.2003

    

EMO, şubeler tarafından dönemsel olarak verilen seminerlerin bir merkez tarafından koordine edilmesi; üyelerin güncel,güvenilir bir organizasyon ile meslek içi eğitimini gerçekleştirmesi ihtiyacını çıkış noktası olarak belirledi ve MİSEM'i kurdu.
Misem hakkında ayrıntılı bilgiye http://misem.emo.org.tr adresinden erişebilirsiniz.

EMO Bilişim Teknolojileri Alanında YETKİLENDİRME BELGESİ Veriyor 22.05.2003

    

EMO bilişim tekonolojileri alanında eğitim ihtiyacının bilinciyle bir süredir hazırlıklarını yaptığı Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) çalışmaları kapsamına Bilişim Teknolojileri Seminerlerini de dahil etti.
Bu doğrultuda ODTÜ Enformatik Enstitüsü ile işbirliği yapan EMO, sektöre özel bir dizi seminer programı oluşturdu.
Başvurular ve seminerler içerikleri hakkında ayrıntılı bilgi http://misem.emo.org.tr adresinden alınabilir.

TMMOB EMO 38. Dönem Haberleşme Komisyonu Ön Raporu Hazırlandı 21.05.2003

    

Odamız Haberleşme Komisyonu tarafından hazırlanan Komisyon Raporu için tıklayınız.

Mobil İletişim ve GSM Semineri 16.05.2003

    

Meslekte Son Gelişmeler doğrultusunda Bilginin Paylaşımı ve Aktarımına yönelik olarak, "Mobil İletişim ve GSM'e giriş", "Mobil İletişimin Tarihçesi, bugünü ve geleceği" konulu Seminer düzenlenecektir.

1.Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu 14.05.2003

    

Sempozyum, 23 - 25 Ekim 2003 tarihleri arasında İzmir'de Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve EMO İzmir Şubesi'nce gerçekleştirilecektir.
Sempozyumla ilgili Önemli Tarihler:
Bildiri ve Eğitim Semineri Önerisi Özetlerinin Gönderilmesi: 16 Haziran 2003
Bildiri ve Eğitim Semineri Önerisi Tam Metinlerinin Gönderilmesi: 23 Haziran 2003 İletişim Adresi: uyms@emo.org.tr
http://uyms.emo.org.tr

EEB Mühendislikleri Eğitimi I. Ulusal Sempozyumu Gerçekleştirildi 06.05.2003

    

Hazırlıkları Ekim'2001 tarihinden bu yana süren Elektrik Elektronik Bilgisayar Mühendislikleri Eğitimi I. Ulusal Sempozyumu 30 Nisan-01 Mayıs 2003 tarihleri arasında ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

EEB MÜHENDİSLİKLERİ EĞİTİMİ I. ULUSAL SEMPOZYUMU 28.04.2003

    

Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendislerinin Odası olan EMO, meslek alanlarımızı ilgilendiren eğitim sorunları ile ilgili bütünsel bir çalışma yapmak amacıyla Ankara'daki üniversitelerle dönüşümlü olarak iki yılda bir, ilgili tüm kişi ve kuruluşların her aşamasında yer alacağı, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendislikleri Eğitimi Ulusal Sempozyumu düzenleyecektir.


30 Nisan-2 Mayıs 2003 Tarihleri Arasında ODTÜ'de gerçekleştirilecek Sempozyum Programı için tıklayınız.

EMO'nun Sponsor Olduğu II. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği'ne Üyelerimizi Davet Ediyoruz 24.04.2003

    

1 - 4 Mayıs 2003'de, İstanbul'da, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde II. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği yapılıyor. Linux ile ilgili herkesin buluştuğu bu ortamda EMO'da yerini alacak. EMO'nun talebi üzerine, şenlik porgramının bir parçası olarak 4 Mayıs pazar günü "Mühendisler için Linux" semineri verilecektir. Tüm mühendis ve mimarlar bu seminere davetlidir.

 


KANAL B- GÜNCEL

03.08.2018
 


Çok Okunanlar


TÜRK TELEKOM`DA ÖZELLEŞTİRME BATAĞI RESMİLEŞİYOR

ELEKTRİKTE ZAMLAR TAM GAZ YOLA DEVAM

TÜRK TELEKOM`DA ÖZELLEŞTİRME BATAĞI RESMİLEŞİYOR

ELEKTRİKTE ZAMLAR TAM GAZ YOLA DEVAM

SATMAYIN DEDİK SATTINIZ KAMUNUN MALINI BATIRDINIZ (BİRGÜN)

KKTC ENERJİ PLANLAMASI ÇALIŞTAYI

EMO: TÜRK TELEKOM`DA 13 YILLIK KâR HARİRİ AİLESİNE KALDI (HABER.SOL.ORG.TR)

EMO’NUN ZAM AÇIKLAMASI HALK TV’DE YAYINLANDI (2-3 EYLÜL 2018)

SON DAKİKA... ELEKTRİK VE DOĞALGAZA İKİ ZAM DAHA (YENİMESAJ.COM.TR)

EMO: 13 YILLIK KâR HARİRİ AİLESİNE KALDI (BİRGUN.NET)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri