MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
MÜGE EĞİTİMLERİ
 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.3

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 226  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO ANKARA ŞUBESİ ÜYELERİ, ADANA-BERKE BARAJI VE ASLANTAŞ HİDRO ELEKTRİK SANTRALI’NI GEZDİ 12.12.2006

    

EMO Ankara Şubesi Mühendislik Geliştirme Eğitimi kapsamında Adana-Berke Barajı ve Aslantaş Hidro Elektrik Santralına teknik gezi düzenlendi. 40 kişilik Mühendis grubu ve ailesinin katıldığı gezide, Adana-Düziçi-Berke, Aslantaş Hidro Elektrik Santrali (HES) ve Adana-Osmaniye-Kadirli-Düziçi çevresinde bulunan tarihi ve turistik yerler ile kilim dokuma atölyesi gezildi.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DTCF COĞRAFİ BİLİMLER TOPLULUĞU'NDAN ILISU VE HASANKEYF BARAJI PANELİ 12.12.2006

    

08 Aralık 2006 Cuma günü Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Coğrafi Bilimler Topluluğu tarafından düzenlenen "Ilısu ve Hasankeyf Barajı" adlı panele odamız adına DSİ Genel Müdürlüğü’nde çalışan Elektrik Mühendisi Yakup Akyol katıldı.

UYMS’07 DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 12.12.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi ve Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile düzenlenecek olan III. Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu (UYMS’07) 1. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

12. ULUSAL KONGRE 2. YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 12.12.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi, Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nin ortak olarak, Eskişehir’de düzenleneceği 12. Ulusal Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Biyomedikal Mühendisliği Kongresi ve Fuarı 2. Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı.

ELECO'06, 06 ARALIK 2006 TARİHİNDE BURSA'DA BAŞLADI 07.12.2006

    

Bursa Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği Sempozyumu ve Fuarı, “ELECO’2006” 6 –10 Aralık 2006 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecektir.

MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİ NEDEN KAPATILIYOR 07.12.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Sivas İl Temsilciliği, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümüne 2006-2007 Öğretim Yılı için öğrenci alınmamasını kınayarak, “Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde 1999 yılından itibaren öğrenci almaya başlayan ve her yıl 30 öğrenci alarak eğitimini sürdüren Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, maalesef yetkililerin çalışmalarının yetersizliği yüzünden öğrenci almadı” dedi.

EMO AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN İÇEF’E YÖNELİK ETKİNLİK… 05.12.2006

    

İç Anadolu Enerji Forumu kapsamında EMO Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir İl Temsilcilikleri’nin birlikte düzenleyecekleri bölgesel forumun ilk toplantısı 02 Aralık 2006 Cumartesi günü adı geçen Temsilciliklerin katılımı ile Aksaray’da gerçekleştirildi.

EMEKÇİLER İMF BÜTÇESİNE “HAYIR” DEDİ 05.12.2006

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) ve Türk Tabipler Birliği’nin (TTB) ortak olarak düzenledikleri “2007 Bütçesine HAYIR” Referandumu’nun sonuçları açıklandı. 646 bin 56 kişinin hayır dediği referandum 13 Kasım–1 Aralık tarihleri arasında işyerleri ve TMMOB’ne bağlı odalarda kurulan sandıklarla yapıldı.

UYMS'07 DANIŞMA KURULU TOPLANIYOR... 05.12.2006

    

III. Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu (UYMS'07) Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve EMO Ankara Şubesi'nin ortak çalışması olarak 2007 yılında Ankara'da düzenlenecek.

EMO-GENÇ YETKİN MÜHENDİSLİĞİ TARTIŞTI 05.12.2006

    

"MÜHENDİS OLMAK İÇİN MEZUN OLMAK YETERLİ Mİ?" başlıklı "Yetkin Mühendislik" paneli 5 Aralık 2006 tarihinde saat: 15.00'te Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi E-3 dersliğinde gerçekleştirildi.

MÜHENDİSLER, MİMARLAR, ŞEHİR PLANCILARI BÜTÇEYE HAYIR DEDİLER! 02.12.2006

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Türk Tabipler Birliği (TTB) ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’nun (KESK) ortak olarak düzenledikleri “2007 Bütçesi’ne HAYIR” kampanyası kapsamında, TMMOB’ne bağlı tüm odalarda ve KESK tarafından iş yerlerinde sandıklar kuruldu ve Referandumlar yapıldı.

TEİAŞ GENEL MÜDÜRÜ HALİL ALIŞ’I ZİYARET 01.12.2006

    

30.11.2006 tarihinde EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan PEKTAŞ, Yazman Üyesi İbrahim SARAL ve Şube Müdürü Güzide ERKUŞ TEİAŞ Genel Müdürü Halil ALIŞ’ı makamında ziyaret ettiler.

AÇLIK, YOKSULLUK, SEFALET BÜTÇESİNE HAYIR! 01.12.2006

    

KESK, TMMOB ve TTB tarafından 13 Kasım- 1 Aralık 2006 tarihleri arasında 2007 Bütçesine yönelik olarak ortaklaşa gerçekleştirilen Referandum için oy kullanmanın da son günü olan 01 Aralık 2006 Cumartesi, TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu tarafından Yüksel Caddesi’nde saat 12.30’da konuya ilişkin bir basın açıklaması yapılacaktır.

BÜTÇE TARTIŞMALARI EKSENİNDE TÜRKİYE EKONOMİ POLİTİKALARI PANELİ 01.12.2006

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu son günlerde emek-meslek örgütleri ve ülke gündeminde geniş yer tutan bütçe tartışmaları doğrultusunda ekonomi politikalarını ülkemiz özelinde masaya yatırıyor.

BÜTÇE İÇİN REFERANDUM DEVAM EDİYOR 01.12.2006

    

KESK, TMMOB ve TTB'nin başlatmış olduğu 2007 bütçesine ilişkin referandum sandıkları 01 Aralık 2006 Cuma günü KESK tarafından Çankaya Belediyesi'nde ve TMMOB Ankara İKK adına EMO Ankara Şubesi tarafından açıldı. Çankaya Belediyesi’ndeki oylamaya katılan ve burada bir konuşma yapan KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, hükümetin bütçe görüşmelerinde emekçileri dikkate almadığı takdirde hizmet üretmekten gelen güçlerini kullanarak 14 Aralık'ta alanlara çıkacaklarını söyledi.

EMO MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ ARALIK AYI PROGRAMI BELLİ OLDU 28.11.2006

    

EMO Ankara Şubesi’nin düzenlediği EMO Mühendislik Geliştirme Eğitimleri kapsamında Aralık 2006 döneminde ücretsiz UML (Unified Modeling Language) Modelleme, Reaktif Güç Kompanzasyon, İş Güvenliği, İç Tesisat Proje, Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRG), Yıldırımdan Korunma-Paratoner, İletim Hatları seminerleri yapılacak. Aralık ayı içerisinde Berke-Aslantaş Barajı ve Bursa ELECO Fuarı’na teknik geziler de düzenlenecek.

EMO ANKARA ŞUBESİ EĞİTİM MERKEZİ TAŞINDI 28.11.2006

    

EMO Ankara Şubesi 30. yılını yeni Eğitim Merkezi’nde karşılıyor…

11. ULUSLARARASI ANKARA TİYATRO FESTİVALİ BAŞLADI 28.11.2006

    

Bu yıl 11.si düzenlenen Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali kapsamında dört oyunu üyelerimizle birlikte seyrediyoruz. Oyunlar ve biletler hakkında bilgi edinmek için lütfen Şubemizle iletişime geçiniz.

2007 BÜTÇESİ EİEİ’DE SINIFTA KALDI 24.11.2006

    

Emekçileri açlığa mahkûm eden %3+3 ya da %4+4 zammı yeterli gören, Nitelikli ve ücretsiz kamu hizmeti için yeterli ödenek ayırmayan, Sağlıkta yıkıma, eğitimde eşitsizliğe neden olan, Çalışanların mali, sosyal hakları ve çalışma koşullarının toplu sözleşme ile belirlenmesini engelleyen 2007 BÜTÇESİ yapılan referandumlarla çalışanların oylarına sunulmaya devam ediyor.

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM, NÜKLEER SANTRALLERE BİR KEZ DAHA HAYIR DEDİ 24.11.2006

    

Nükleer Santrallere karşı topladığı imzaları TBMM’ye vermek üzere bugün saat 11:30 da Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) önünde buluşan NKP üyeleri, TBMM Dikmen kapısına doğru yürüyüşe geçtiler. Alkışlar ve sloganlar eşliğinde yapılan yürüyüş, TBMM dikmen kapısı önünde sona erdi. Burada yapılan basın açıklamasını NKP adına EMO Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Cengiz Göltaş okudu.

 


MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

17.01.2019
 


Çok Okunanlar


MÜGE KAPSAMINDA REVIT 3D PROJE ÇİZİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

PCB VE ŞEMATİK TASARIM KURSUNA KATILANLARA KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

MESLEKTE 25. VE 30. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE BELGE TÖRENİ DÜZENLENDİ

MÜGE KAPSAMINDA YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI TAHSİN YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

EMO ANKARA ŞUBESİ MÜDÜRÜ NEŞE AKKOÇ KANAL D’DE TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZLARINI (POWER BANK) DEĞERLENDİRDİ

2019 KURSLARI BAŞLIYOR

EMO SMM HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ’NDE “MEZUNİYET SONRASI DERS TAMAMLAMA DEĞİŞİKLİĞİ” YAPILDI

TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN…

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri