MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2019.2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 237  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

MÜHENDİSLERİN ASGARİ ÜCRETİ 1500 YTL OLDU 13.12.2007

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mühendislik bürolarında ücretli çalışmakta olan üyelerimizin 01.01.2008–31.12.2008 tarihleri arasında alacakları aylık net ücretlerinin en az 1500 (binbeşyüz) YTL/ay olarak belirlenmesine karar verdi.

TİYATROYA GİDİYORUZ... 12.12.2007

    

16 Aralık Pazar günü saat 15.30'da Ankara Sanat Tiyatrosu'nda Roma Hamamı adlı oyunu izleyeceğiz. İndirimli biletlerden almak için şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

EMO SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ LİNUX GÜNÜ DÜZENLİYOR 12.12.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası Sivas İl Temsilciliği tarafından 17 Aralık 2007 tarihinde “Sivas Linux Günü” etkinliği düzenleniyor. Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’nde saat 10:00’da başlayacak Linux Günü’ne konuşmacı olarak EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ömürhan Soysal ile Yönetim Kurulu Üyesi Bora Güngören katılacak.

HASANOĞLAN BELEDİYESİ İLE ASANSÖR PROTOKOLÜ İMZALADIK 11.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve MMO Ankara Şubesi’nin 2002 yılından beri ortaklaşa yürüttüğü Asansör Kontrolleri Koordinatörlüğü Hasanoğlan Belediyesi ile Asansör Kontrolleri Protokolü imzaladı.

KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ 2007 ÇALIŞTAYI SONA ERDİ 11.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği İşbirliğinde Hazırlanan ve 6-8 Aralık 2007 tarihlerinde gerçekleştirilen ve toplam altı oturumdan oluşan Kamu Girişimciliği 2007 Çalıştayı sona erdi.

KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 11.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği işbirliği ile düzenlenen Kamu Girişimciliği Çalıştayı 6-7-8 Aralık 2007 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Üç gün süren ve altı oturumdan oluşan Çalıştay’daki tartışmalara çok sayıda bilim insanı, araştırmacı, meslek örgütü temsilcisi ve dinleyici katkıda bulundu. Düzenlediğimiz bu Çalıştay, 1997’de EMO İstanbul Şubesi’nin düzenlediği “Dünyada ve Türkiye’de Kamu Girişimciliğinin Geçmişi Bugünü ve Geleceği Sempozyumu”nda öne çıkan görüşlerin de yeniden değerlendirmesine olanak sağladı.

GELENEKSEL EMO GECESİ GERÇEKLEŞTİ 10.12.2007

    

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen EMO Gecesi her sene olduğu gibi bu yıl da üyelerimizin yoğun katılımı ile Dedeman Oteli’nde gerçekleştirildi. Geleneksel EMO Gecesi’nin fotoğraflarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ ÇALIŞTAYI 2007 BAŞLADI… 06.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği işbirliği ile düzenlenen Kamu Girişimciliği Çalıştayı 2007 bugün başladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Aziz Köklü Salonu’nda saat 10.00’da başladı. Çalıştay’ın açılış konuşmalarını sırasıyla İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, Mülkiyeliler Birliği Başkanı Ali Çolak, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, Halkevleri Genel Başkanı Abdullah Aydın, DİSK Ankara Bölge Temsilcisi Tayfun Görgün ve Türk Tabipleri Birliği Başkanı Gençay Gürsoy yaptılar.

MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ ARALIK 2007 PROGRAMI BELLİ OLDU 05.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi’nin, üyelerine ve EMO-Genç’lere yönelik olarak 4 yıldır düzenlediği ve bugüne kadar yaklaşık 350 eğitim, teknik gezi, firma sunumunun yapıldığı “Mühendislik Geliştirme Eğitimleri”nin 2007–2008 dönemi devam ediyor. 5. yaşına giren Mühendislik Geliştirme Eğitimleri’nde bu yıl kapsam daha da genişletilmiş, önceki yıllarda yoğun ilgi gören konular kurs haline getirilmiştir. Aralık 2007 programı için haber başlığına tıklayınız.

SALI SÖYLEŞİLERİNDE NÜKLEER TARTIŞMASI 05.12.2007

    

Çağdaş Drama Derneği, Ütopya Yaşam Kültür Merkezi ve Ankara Sanat Tiyatrosu’nun ortaklaşa düzenlediği “Salı Söyleşileri”nin 4 Aralık’taki konuğu Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş oldu.

SALI SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDİYOR... 04.12.2007

    

Çağdaş Drama Derneği, Ütopya Yaşam Kültür Merkezi ve Ankara Sanat Tiyatrosu’nun ortaklaşa düzenlediği Elektrik Mühendisleri Ankara Şubesi, Ankara Barosu, Ankara Tabip Odası ve Çocuk İhmali ve İstismarını Önleme Derneği’nin desteklediği Salı Söyleşileri devam ediyor. Salı Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş. 4 Aralık 2007 (bugün) tarihinde gerçekleştirilecek olan “Enerji Tüketimi , Küresel Kirlenme ve Homo Sapiens” başlıklı sunum Ankara Sanat Tiyatrosu’nda olacak.

KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ ÇALIŞTAYI HAKKINDA BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ 04.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği İşbirliğinde Hazırlanan ve 6-8 Aralık 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Kamu Girişimciliği Çalıştayı ile ilgili olarak, 4 Aralık 2007 tarihinde Mülkiyeliler Birliği Lokali’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, Mülkiyeliler Birliği Genel Sekreteri Yalçın Doğan ve Kamu Girişimciliği Çalıştayı Yürütme Kurulu Üyesi Ali Yiğit katıldı. Toplantının tam metni haberimizin devamındadır.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ’NDE EMO GENÇ TOPLANTISI YAPILDI 04.12.2007

    

EMO Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ömürhan Soysal ve EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Kıran, EMO’yu ve EMO-Genç’i, Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi’nde öğrencilere tanıttı.

ANKARA KENT SORUNLARI SEMPOZYUMU BAŞLADI 30.11.2007

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından düzenlenen Ankara Kent Sorunları Sempozyumu, 29 Kasım 2007 tarihinde İMO Konferans Salonu’nda başladı.

POWER ELEKTRONİK’TEN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI EĞİTİM SEMİNERİ 30.11.2007

    

Power Elektronik firması Şubemiz toplantı salonunda “Kesintisiz Güç Kaynakları” konulu bir eğitim semineri verdi.

KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ ÇALIŞTAYI DESTEK ZİYARETLERİ YAPILDI… 30.11.2007

    

6-7-8 Aralık 2007 tarihlerinde EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği işbirliği ile Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Aziz Köklü Salonu’nda gerçekleştirilecek Kamu Girişimciliği Çalıştayı 2007 için 30 Kasım Cuma günü destek ziyaretleri gerçekleştirildi.

EMO VE EMO-GENÇ NEDİR? 30.11.2007

    

EMO Ankara Şubesi Üniversitelerde EMO’yu ve EMO-Genç’i tanıtmaya devam ediyor. 3 Aralık Pazartesi günü Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi’nde “EMO ve EMO-Genç Nedir?” başlıklı sunum yapılacak. Fakültenin 216 nolu dersliğinde gerçekleştirilecek olan sunum saat: 16.00'da başlayacak.

MICHAEL ALBERT EMO ANKARA ŞUBESİ'NİN DAVETİYLE KAMU GİRİŞİMCİLİĞİ ÇALIŞTAYI İÇİN TÜRKİYE'YE GELİYOR 28.11.2007

    

EMO Ankara Şubesi ve Mülkiyeliler Birliği işbirliğiyle düzenlenecek olan Kamu Girişimciliği Çalıştayına katılmak üzere "Katılımcı Ekonomi" çalışmalarıyla dünya çapında tanınan Michael Albert Türkiye'ye geliyor. Kamu Girişimciliği Çalıştayı'nın 2. gününde "Kamu Girişimciliği ve Özelleştirme: Eleştirel ve Yeni Bakışlar" başlıklı oturumda "Kamu Girişimciliği ve Demokrasi" konulu bir konuşma yapacak olan Albert, Çalıştay dışında da İstanbul'da ve Ankara'da çeşitli panel ve söyleşilere katılacak.

KADIN MÜHENDİSLER ÖRGÜTLENİYOR… 27.11.2007

    

EMO Ankara Şubesi’ne üye kadın mühendisler komisyon kuruyor… Her meslek dalında olduğu gibi kadınların Mühendislik mesleğinde de yaşadığı sorunlardan yola çıkarak kurulan komisyon, kuruluş toplantısını 23 Kasım 2007 tarihinde yaptı. Emo üyesi kadın mühendislerin katıldığı toplantıda, meslek alanında yaşanan sorunlar ve bu sorunların çözümü için izlenmesi gereken yollar tartışıldı.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAMAZAN PEKTAŞ’TAN, KANAL B’YE NÜKLEER AÇIKLAMASI 27.11.2007

    

Kanal B Televizyonu’na konuk olan EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, ana muhalefet partisinin Nükleer Yasası’nı, Anayasa Mahkemesi’ne götürerek iptal ettirmesini istedi.

 


TED ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI TOLGA KURTULUŞ ÇAPIN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

23.09.2019
 


Çok Okunanlar


SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 2019 İÇİN ONLİNE KAYITLAR BAŞLADI!

ÇOCUKLAR İÇİN ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ AÇILACAK

SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI 5 - 6 EKİM 2019`DA ANKARA`DA

ROBOTİK KODLAMA EĞİTMEN EĞİTİMİ AÇILACAK

ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF.DR.FATOŞ YARMAN VURAL’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

ÜYELERİMİZLE EYMİR’DE BULUŞTUK

ÖĞRENİM KREDİSİ BORÇLARININ FAİZSİZ ERTELENMESİ İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

TED ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.ERDEM YAZGAN’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

WEBINAR: MÜHENDİSLERİN MESLEKİ TEKEL HAKKI VE ODALARIN MİSYONU

BİLKENT ÜNİVERİSTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ.DR.SELİM AKSOY’DAN SİNYAL VE GÖRÜNTÜ İŞLEME KONFERANSI’NA KATILIM ÇAĞRISI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri