MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

IBAN DUYURUSU

   · 

AİDAT ÖDEME

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 8: TOPLUMSAL MÜCADELEDE MESLEK ODALARI
 
LOKAL SÖYLEŞİLERİ 9: EMO ANKARA ŞUBESİ’NİN 42 YILLIK SERÜVENİ
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2018.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 231  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

NÜKLEER SANTRALLER VE TÜRKİYE SEMPOZYUMU YAPILDI 12.06.2006

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu, 10 Haziran 2006 tarihinde Milli Kütüphane’de Çernobil’in 20.Yılında Nükleer Santraller ve Türkiye Sempozyumu düzenledi. TMMOB bünyesindeki Meslek Odalarının “Nükleer Enerji” ile ilgili görüşlerinin bir araya getirilmesini amaçlayan bir sempozyum kapsamında “Türkiye’de Enerji Sektöründe Politika Seçenekleri” başlıklı bir de panel düzenlendi. Sempozyumun sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ve Kimya Mühendisleri Odası Ankara Şubesi birlikte yürüttü.

EMO ANKARA ŞUBESİ İŞSİZ ÜYELERİ İLE BULUŞTU 12.06.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi işsiz mühendisler ile bir araya geldi. İşsiz üyelerin sorunlarına çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı toplantı 09 Haziran 2006 Cuma günü Saat:19.00'da EMO Ankara Şubesi Eğitim Merkezi’nde yapıldı.

KAMU KURUMLARINDA ÖZGÜR YAZILIMA GEÇİŞ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 12.06.2006

    

14 Mayıs 2006 tarihinde 5. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği kapsamında Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “Kamu Kurumlarında Özgür Yazılıma Geçiş” çalıştayının sonuç bildirgesi yayınlandı. Kamu kurumlarında Linux ve özgür yazılıma geçiş konusunda karşılaşılan bazı önemli sorunların tartışıldığı çalıştayın sonuç bildirgesi haberimizin devamında yer almaktadır.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU, TRT’Yİ ZİYARET ETTİ 12.06.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, TRT Genel Müdür Teknik Yardımcı Mete Coşkun’u ziyaret ederek, EMO-TRT işbirliği konusunda görüş alışverişinde bulundu.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET GÜNÜ’NE KATILDIK 07.06.2006

    

Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi mezuniyet töreni 6 Haziran 2006 tarihinde yapıldı. Törene Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş ve Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Örgütlenme Sekreteri Ömürhan Soysal da katıldı.

"TÜRKİYE’DE ÇEVRE YÖNETİMİ – MEVZUATI VE YENİLENMİŞ ÇEVRE KANUNU" PANELİ YAPILDI 07.06.2006

    

Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 7 Haziran 2006 tarihinde TMMOB-Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, “Türkiye’de Çevre Yönetimi – Mevzuatı ve Yenilenmiş Çevre Kanunu” başlıklı panel düzenledi.

DEVRİMCİ OZAN VE YAZARLARIMIZ ANILDI… 05.06.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, ve Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen “Devrimci Ozan ve Yazarlarımızı Anıyoruz…” etkinliği bu yıl EMO Ankara Şubesi sekretaryasında 3 Haziran 2006 Cumartesi günü Saat 19:00’da Ankara Sanat Tiyatrosu’nda yapıldı.

TMMOB 39. OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇ BİLDİRGESİ 05.06.2006

    

25-28 Mayıs 2006 tarihlerinde gerçekleştirilen TMMOB 39.Olağan Genel Kurul Sonuç Bildirgesi yayınlandı.

BİLİM VE TEKNİK' GEÇMİŞ SAYILARINI D V D ’DE TOPLADI 01.06.2006

    

TÜBİTAK'ın popüler yayın organı ‘Bilim ve Teknik', yayın hayatına başladığı 1967’den bu yana yayınlanan tüm dergilerini, DVD halinde okuyucusuna sunuyor.

TMMOB GENEL KURULU’NDA ÜLKE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRİLDİ 31.05.2006

    

TMMOB 39. Olağan Genel Kurulu’nun açılışında Türk-İş Genel Başkanı Salih Kılıç, KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, DİSK Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Seren, Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arslan, Türk Tabipler Birliği İkinci Başkanı Metin Bakkalcı, CHP Genel Sekreter Yardımcısı Oğuz Oyan, ÖDP Genel Başkanı Hayri Kozanoğlu, Sosyalist Demokrasi Partisi Genel Başkanı Filiz Koçali, Emek Partisi Genel Başkanı Levent Tüzel, Demokratik Toplum Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sırrı Sakık, HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Fikret Şahin, Ankara 78’liler Derneği Başkanı Ruşen Sümbüllüoğlu, Kültür Sanat-Sen Başkanı Kemal Sevgisunar konuştu. TMMOB Genel Kurulu’nda yapılan açılış konuşmalarında, ülke sorunları değerlendirilirken, uyarılar yapıldı.

TMMOB 39. GENEL KURULU ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI 30.05.2006

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği 39. Genel Kurulu 25-28 Mayıs 2006 tarihlerinde Ankara'da yapıldı. 28 Mayıs 2006 tarihinde yapılan seçimler ile TMMOB 39. Dönem Yönetim Kurulu üyeleri belirlendi.

HAK ARAYAN KAMU EMEKÇİLERİNE POLİS MÜDAHALESİ 30.05.2006

    

KESK üyeleri, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in kısmen iade ettiği ve bugün (30 Mayıs 2006) TBMM Genel Kurulunda yeniden görüşülecek Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası’nı protesto amacıyla Ziya Gökalp Caddesi'nde toplandılar. Ziya Gökalp Caddesi'nden yürüyüşe geçen KESK üyelerine güvenlik güçleri müdahale etti.

NÜKLEER SANTRALLER VE TÜRKİYE SEMPOZYUMU
MİLLİ KÜTÜPHANE, 10 HAZİRAN 2006
27.05.2006

    

TMMOB Ankara İl Koordinasyon Kurulu, 10 Haziran 2006 tarihinde Milli Kütüphane’de Çernobil’in 20.Yılında Nükleer Santraller ve Türkiye Sempozyumu düzenliyor. TMMOB bünyesindeki Meslek Odalarının “Nükleer Enerji” ile ilgili görüşlerinin bir araya getirilmesini amaçlayan bir sempozyum kapsamında “Türkiye’de Enerji Sektöründe Politika Seçenekleri” başlıklı bir de panel düzenlenecek. Sempozyumun sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ve Kimya Mühendisleri Odası Ankara Şubesi birlikte yürütüyor.

TMMOB 39. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILIYOR 26.05.2006

    

TMMOB 39. Olağan Genel Kurulu, 25 Mayıs Perşembe günü DSİ Konferans Salonu’nda başladı. İlk gün, TMMOB delegelerinin yanı sıra sendika, dernek ve siyasal parti temsilcilerinin de katılım gösterdiği Genel Kurul’da yapılan konuşmalarda, yoksulluk, işsizlik, gelir dağılımı adaletsizliği, Danıştay’a yapılan saldırı nedeniyle kamuoyunda yaşanan tartışmalar ele alındı. Genel Kurul Salonu’nda “Ulemanın değil, bilim ve tekniğin etkin olduğu bir ülke istiyoruz”, “Bu ülke, bu halk satılık değil” yazılı bez afişler dikkat çekti.

HACETTEPE’DE “ E M O NEDİR?” SEMİNERİ YAPILDI. 23.05.2006

    

Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin katıldığı “EMO ve EMO Genç Nedir?” Semineri 23 Mayıs 2006 tarihinde EMO Yönetim Kurulu Eski Başkanı Ali Yiğit’in sunumu ile yapıldı.

DANIŞTAY'A YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ 18.05.2006

    

17 Mayıs 2006 tarihinde (dün) Danıştay 2. Dairesine yapılan saldırı ile uzun zamandan bu yana toplumda tırmandırılmaya çalışılan gerginlik, yüksek yargı organı üyelerinin katledilmesi girişimine dönüşmüştür. Danıştay'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

ÜYEMİZ BÜYÜKATALAY 'DÜNYANIN ÇATISI'NDA 17.05.2006

    

Aralarında Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Üyesi Soner Büyükatalay’ın da bulunduğu Türk dağcı ekibi Everest’in zirvesine ulaştı. Tırmanış, ilk kadın Türk kadın dağcının "dünyanın çatısı" ulaşması ile tarihe geçti.

NALLIHAN GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR TURU YAPILDI 16.05.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, Nallıhan Belediyesi işbirliği ile 14 Mayıs 2006 Pazar günü üyelerinin katılımı ile Nallıhan’a günü birlik kültür turu düzenledi.

ELEKTRİK DAĞITIMINDA ÖZELLEŞTİRME SORGULANDI 15.05.2006

    

Elekon ve Otomasyon 2006 Fuarı etkinlikleri kapsamında 11 Mayıs 2006 tarihinde Altınpark Fuar Merkezi’nde “Türkiye Elektrik Dağıtım Sisteminde Özelleştirme ve Son Durum” paneli gerçekleştirildi. Panelde dağıtım özelleştirmesi sorgulanırken, özelleştirme için belirlenen yöntemler de eleştirildi. Öte yandan fuar boyunca EMO Ankara Şubesi etkinliklerini ve çalışmalarını açtığı stantd ile tanıttı.

EMO, LİNUX ŞENLİĞİ’NDE 11.05.2006

    

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi’nin katkıları ile düzenlenen 5. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği, 11 Mayıs 2006 tarihinde Ankara'da, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde başladı. Şenliğin açılış konuşmasında EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, dünyanın en büyük imece çalışması ve dayanışma hareketi olarak tanımladığı Linux’un tercih edilmesinin, kaynakların doğru değerlendirilmesi ve bilim ve teknoloji yaratabilir bir ülke anlamında önemli bir fırsat yaratacağına dikkat çekti.

 


MÜGE KAPSAMINDA AR VE VR TEKNOLOJİLERİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

18.04.2019
 


Çok Okunanlar


MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 2019 BAHAR DÖNEMİ NİSAN AYI PROGRAMI BAŞLIYOR

MÜGE KAPSAMINDA KEŞİF, METRAJ, HAKEDİŞ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

24. DÖNEM GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

MÜGE KAPSAMINDA ELEKTRİK TESİSLERİNDE AŞIRI GERİLİM VE BUNLARA KARŞI KORUMA SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EMO BİLİMSEL DERGİ TR DİZİN`DE

EMO ANKARA ŞUBESİ DRAMA TOPLULUĞU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

MÜGE KAPSAMINDA KNX AYDINLATMA OTOMASYONU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

YAPAY ZEKÂ VE FELSEFE SEMİNERİ DÜZENLENDİ

“ENDÜSTRİ 4.0 VE BENZETİM” VE “MAKİNE ÖĞRENMESİ” SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ

ELEKTRİKTE DE TANZİM SATIŞ UYGULAMASI OLSUN!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri