MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · MİSEM Giriş Sayfası

 MİSEM

   · 

MİSEM HAKKINDA

   · 

MİSEM MEVZUATI

   · 

MİSEM HABERLER

 

 
EĞİTİMLER

   · 

SMM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

BİLİŞİM GÜVENLİĞİ

   · 

BİLGİSAYAR

   · 

SEMİNERLER

   · 

DİL EĞİTİMİ

 

 
EĞİTİM PROGRAMI

   · 

EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENMİŞ OLAN EĞİTİMLER

 

 
MİSEM DIŞI EĞİTİM PROGRAMI

   · 

EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER

   · 

DÜZENLENMİŞ OLAN EĞİTİMLER

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU

DİĞER EĞİTİMLER ONLİNE BAŞVURU

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER


 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

27.01.2020 - 27.01.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

28.01.2020 - 30.01.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

28.01.2020 - 30.01.2020 MERSİN ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

29.01.2020 - 31.01.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

29.01.2020 - 31.01.2020 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

29.01.2020 - 31.01.2020 SAMSUN ŞUBE

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

30.01.2020 - 02.02.2020 ADANA ŞUBE (HATAY TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

03.02.2020 - 05.02.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

03.02.2020 - 05.02.2020 ANKARA ŞUBE (KONYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

05.02.2020 - 07.02.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

05.02.2020 - 07.02.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

05.02.2020 - 07.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

05.02.2020 - 07.02.2020 BURSA ŞUBE (BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

05.02.2020 - 07.02.2020 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

06.02.2020 - 07.02.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

06.02.2020 - 08.02.2020 GAZİANTEP ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

07.02.2020 - 09.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

10.02.2020 - 12.02.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

10.02.2020 - 14.02.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

11.02.2020 - 13.02.2020 KOCAELİ ŞUBE (KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

12.02.2020 - 14.02.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

12.02.2020 - 14.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ

13.02.2020 - 14.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

13.02.2020 - 14.02.2020 ANTALYA ŞUBE (ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

13.02.2020 - 15.02.2020 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

13.02.2020 - 15.02.2020 ADANA ŞUBE

 

GÜVENLİK SİSTEMLERİ, PROJELENDİRME ve UYGULAMALARI EĞİTİMİ

17.02.2020 - 19.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

17.02.2020 - 21.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

18.02.2020 - 20.02.2020 KOCAELİ ŞUBE (BOLU TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

18.02.2020 - 20.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

19.02.2020 - 21.02.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

19.02.2020 - 21.02.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

YANGIN ALGILAMA ve UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

19.02.2020 - 21.02.2020 MERSİN ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

19.02.2020 - 22.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

20.02.2020 - 21.02.2020 BURSA ŞUBE (ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ)

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

20.02.2020 - 22.02.2020 GAZİANTEP ŞUBE (KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

20.02.2020 - 22.02.2020 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

20.02.2020 - 22.02.2020 ADANA ŞUBE (HATAY TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

20.02.2020 - 22.02.2020 SAMSUN ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

22.02.2020 - 24.02.2020 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

24.02.2020 - 26.02.2020 MERSİN ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

24.02.2020 - 28.02.2020 ANTALYA ŞUBE

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

25.02.2020 - 25.02.2020 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

26.02.2020 - 28.02.2020 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

26.02.2020 - 28.02.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

26.02.2020 - 28.02.2020 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.02.2020 - 28.02.2020 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

26.02.2020 - 28.02.2020 BURSA ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

26.02.2020 - 01.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

27.02.2020 - 29.02.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

27.02.2020 - 29.02.2020 ADANA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

27.02.2020 - 29.02.2020 DİYARBAKIR ŞUBE (MALATYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

02.03.2020 - 03.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

02.03.2020 - 04.03.2020 MERSİN ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

04.03.2020 - 06.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

04.03.2020 - 06.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

04.03.2020 - 08.03.2020 DİYARBAKIR ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

05.03.2020 - 06.03.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

05.03.2020 - 07.03.2020 GAZİANTEP ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

06.03.2020 - 08.03.2020 ANKARA ŞUBE (KONYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

06.03.2020 - 07.03.2020 ADANA ŞUBE (İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

06.03.2020 - 08.03.2020 TRABZON ŞUBE

 

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 kV`a KADAR) PROJE EĞİTİMİ

09.03.2020 - 14.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

AYDINLATMA TEMELLERİ VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 BURSA ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 ANTALYA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

11.03.2020 - 13.03.2020 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

12.03.2020 - 14.03.2020 GAZİANTEP ŞUBE (KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

12.03.2020 - 14.03.2020 DİYARBAKIR ŞUBE (MALATYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

13.03.2020 - 15.03.2020 ANKARA ŞUBE (KONYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

13.03.2020 - 14.03.2020 ADANA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

16.03.2020 - 17.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

18.03.2020 - 21.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 ANTALYA ŞUBE (ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 BURSA ŞUBE (BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ)

 

YANGIN ALGILAMA ve UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

18.03.2020 - 20.03.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

19.03.2020 - 21.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

20.03.2020 - 22.03.2020 ANKARA ŞUBE (KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ ALTINDA GÜVENLİ ÇALIŞMA EĞİTİMİ

20.03.2020 - 21.03.2020 ADANA ŞUBE (HATAY TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

24.03.2020 - 26.03.2020 KOCAELİ ŞUBE (SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

24.03.2020 - 26.03.2020 MERSİN ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 DİYARBAKIR ŞUBE (MALATYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 BURSA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

25.03.2020 - 27.03.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

26.03.2020 - 27.03.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

26.03.2020 - 28.03.2020 SAMSUN ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

27.03.2020 - 29.03.2020 ANKARA ŞUBE (KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

27.03.2020 - 29.03.2020 ANKARA ŞUBE (AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

27.03.2020 - 28.03.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

27.03.2020 - 29.03.2020 TRABZON ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

01.04.2020 - 02.04.2020 MERSİN ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

01.04.2020 - 03.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

01.04.2020 - 03.04.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

01.04.2020 - 03.04.2020 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ

01.04.2020 - 04.04.2020 ANTALYA ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

02.04.2020 - 03.04.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU ve HARMONİKLER EĞİTİMİ

02.04.2020 - 03.04.2020 BURSA ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

02.04.2020 - 04.04.2020 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

02.04.2020 - 04.04.2020 GAZİANTEP ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

03.04.2020 - 04.04.2020 ADANA ŞUBE (İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

03.04.2020 - 05.04.2020 ANKARA ŞUBE (SİVAS TEMSİLCİLİĞİ)

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

07.04.2020 - 09.04.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36kV`a kadar) EĞİTİMİ

08.04.2020 - 09.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

08.04.2020 - 10.04.2020 ANKARA ŞUBE

 

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ

08.04.2020 - 10.04.2020 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

09.04.2020 - 10.04.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

09.04.2020 - 10.04.2020 BURSA ŞUBE (BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

09.04.2020 - 11.04.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

10.04.2020 - 12.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

13.04.2020 - 17.04.2020 İSTANBUL ŞUBE

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

13.04.2020 - 17.04.2020 MERSİN ŞUBE

 

PLC TEMEL EĞİTİMİ

13.04.2020 - 17.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

14.04.2020 - 17.04.2020 KOCAELİ ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

15.04.2020 - 16.04.2020 KOCAELİ ŞUBE (GEBZE TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

15.04.2020 - 17.04.2020 ANKARA ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

15.04.2020 - 17.04.2020 KOCAELİ ŞUBE (BOLU TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

15.04.2020 - 17.04.2020 ANTALYA ŞUBE (BURDUR TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

15.04.2020 - 17.04.2020 BURSA ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

15.04.2020 - 18.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

15.04.2020 - 18.04.2020 ADANA ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

16.04.2020 - 17.04.2020 ESKİŞEHİR ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

16.04.2020 - 18.04.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

16.04.2020 - 18.04.2020 DİYARBAKIR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

17.04.2020 - 19.04.2020 ANKARA ŞUBE (KONYA TEMSİLCİLİĞİ)

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

20.04.2020 - 22.04.2020 ANTALYA ŞUBE

 

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ

20.04.2020 - 22.04.2020 ANKARA ŞUBE

 

ELEKTRİK ŞEBEKELERİNDE KORUMA EĞİTİMİ

20.04.2020 - 22.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

23.04.2020 - 25.04.2020 SAMSUN ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

23.04.2020 - 25.04.2020 GAZİANTEP ŞUBE (KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ)

 

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ

24.04.2020 - 24.04.2020 ANTALYA ŞUBE

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

24.04.2020 - 26.04.2020 ANKARA ŞUBE (KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ

24.04.2020 - 26.04.2020 TRABZON ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ

25.04.2020 - 26.04.2020 ADANA ŞUBE (HATAY TEMSİLCİLİĞİ)

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

27.04.2020 - 28.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ

27.04.2020 - 29.04.2020 İZMİR ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

27.04.2020 - 29.04.2020 BURSA ŞUBE (ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ)

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ TESİSATI EĞİTİMİ

27.04.2020 - 30.04.2020 ANKARA ŞUBE

 

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ

27.04.2020 - 01.05.2020 MERSİN ŞUBE

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

28.04.2020 - 30.04.2020 DENİZLİ ŞUBE

 

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

29.04.2020 - 30.04.2020 ANTALYA ŞUBE

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18



Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
KEY İnternet Hizmetleri