2007

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK- HABERLEŞME VE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ GÜNLERİ


08.06.2007 - 10.06.2007 (DİYARBAKIR)

 

Genel Bilgiler

  
Gelişen teknoloji ve yaşam standartları günümüzde Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri meslek alanlarının da hızla gelişmesini getirmektedir. Bu hızlı gelişim bir yandan olanakları arttırırken, bazen de çevresel etkileri ile kamuoyunun gündemine meslek alanlarımızı oturtmaktadır. Bu nedenle Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri alanlarındaki teknolojik gelişmeleri, bu sektörlerin uygulayıcıları, kullanıcıları ve araştırıcıları ile paylaşmak, tartışmak ve toplum yararına çıkarımlar yapmak oldukça önemlidir. Bu çalışmalar yapılırken, halkı ilgilendiren konularda gerekli bilgilendirmeleri yapmak ve teknolojinin doğru kullanılmasını sağlamak da temel ilkelerimizden olmalıdır. Tüm bu genel amaçlarla TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi olarak, Diyarbakır Sanayi ve Ticaret Odası ve Dicle Üniversitesi işbirliği ile, 08-10 Haziran 2007 tarihleri arasında "Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri Günleri" adı altında ulusal düzeyde bir etkinliği Diyarbakır‘da düzenlemiş bulunmaktayız.

Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri Günleri ile, bu mühendislik dallarındaki yenilikler, mevcut sorunlar ve gelişen teknolojilerin konuyla ilgili kamu ve özel sektör temsilcileri, uygulayıcılar, kullanıcılar ve araştırıcılar arasında tartışılması, bilgilerin paylaşılması, karşılıklı ilişkilerin geliştirilmesi sağlanmıştır. Aynı zamanda bölgemizden yola çıkarak ilgili meslek alanlarımızdaki çalışmalarla ülkesel ve evrensel bazda çıkarsamalar yapılmıştır.

Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri Günleri Sonuç Bildirgesi 26 Haziran 2007 tarihinde Şubemizce düzenlenen basın toplantısıyla basın ve kamuoyuna ilan edilmiştir.

Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendislikleri alanlarında titizlikle tespit edilen konular üzerinde konunun uzmanlarını ve taraflarını bir araya getirerek, bilgi paylaşımını ve sorunlara çözüm önerileri getirilmesini hedefleyen etkinliğimizde sunulan bildiriler ve yapılan tartışmalar etkinlik sonunda kitaplaştırılarak kalıcı bir eser haline getirilecektir.

Elektrik - Elektronik - Haberleşme ve Bilgisayar Mühendisliği etkinliğine katılarak bölgeye ve ülkeye katkıda bulunan tüm kişi ve kuruluşlara katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

SEMPOZYUM SEKRETERYASI


 

Fotoğraf albümü

 
 
 
  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.