2009

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEMPOZYUMU


07.05.2009 - 08.05.2009 (İzmir Fuar Alanı)

 

Genel Bilgiler

Ülkemizde ilk kez Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu 7-10 Mayıs 2009 tarihlerinde Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından İzmir Fuar Alanı‘nda düzenlenecektir.

Elektrik Mühendisleri Odası ilk kez elektrik, aydınlatma, güvenlik sistemleri ve otomasyon konularını içeren alt başlıklar ile yapının bütününü kapsayan Elektrik Tesisat Kongresi düzenlenmesini kararlaştırmıştır. Bu Kongre; Aydınlatma Sempozyumu, Otomasyon Sempozyumu, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu‘nun yanı sıra SMM Forumu ve Yüksek Gerilim Çalıştayı‘nı da içeren kapsamlı bir etkinlik olarak planlanmaktadır. Bu görevi Elektrik Mühendisleri Odası adına üstlenen EMO İzmir Şubesi beş ana başlıktaki etkinlikleri Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında gerçekleştirecektir.

Bu kapsamda düzenlenecek Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu‘nda elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin teknik ve idari bildirilerin yanı sıra gerçekleştirilecek panel ve seminerler ile zengin bir içerik yaratılarak, ülkemizde ilk kez bir sempozyum kapsamında sektör konuları ve sorunlarının irdelenmesi, sektörün ve mesleğin geliştirilmesine katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Oda, Sanayi, Üniversite ve sektörel kuruluşlar ilişkisinde teknolojinin üretilmesinde, sistemlerin tasarlanmasında ve kullanılmasında yer alan tüm unsurların buluştuğu bu sempozyumdan çıkan sonuçların sektöre olumlu katkılar sağlayacağı inancındayız.Bu sempozyumda sunulan bildirilerin yanı sıra sektördeki tüm teknolojik gelişmelerin sergilendiği EBİTO‘09 Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve Makina Fuarı ile katılımcıların buluşması da sağlanacaktır.

Konunun ilgilisi olan tüm kişi, kurum ve kuruluşların sempozyuma katkı ve katılımlarını bekliyoruz.


 

Fotoğraf albümü

 
 
 
    
UETK-EGSS
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.