2013 2009 2007 2005

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

IV. İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ULUSAL SEMPOZYUMU GENEL BİLGİLER


Bilgi ve iletişim teknolojileri özellikle son çeyrek yüzyılda olağanüstü gelişmeler göstermiş ve bununla beraber başka alanlardaki tüm bilimsel ve teknolojik gelişmelerin de vazgeçilmez altyapısı ve desteği konumuna yükselmiştir. İletişim teknolojileri önümüzdeki dönemlerde de bu niteliğini koruyacak ve geliştirecektir.

2005 ve 2007 yıllarında EMO Adana Şubesi, Çukurova Üniversitesi- Elektrik- Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümleri ve TUBİTAK‘ ın işbirliği ile Düzenlenen İletişim Teknolojileri Ulusal Sempozyumu (İTUSEM) ‘nun IV. sü 15-16 Ekim 2009 tarihlerinde Adana‘da yapılacaktır.

EMO‘ nun meslek örgütü niteliğini ve bakış açısını yansıtarak düzenlenecek sempozyumla, ülkemizde ve dünyada hızlı bir gelişme gösteren iletişim teknolojileri alanında bilimsel ve teknik çalışmaların tartışılmasına zemin oluşturması; üniversiteler, araştırma kurumları ve sanayi kuruluşlarındaki araştırmacılar arasındaki bilgi ve deneyim alışverişinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Bununla birlikte sempozyumda, sektördeki gelişmeler, topluma etkileri, konu ile ilgili hukuksal sorunlar ve önlemlerin tartışılacağı akademik bir platform oluşturulmuş olacaktır. Aynı zamanda sektördeki çeşitli kuruluşları biraraya getirerek sektörün sorunlarının ve iletişimdeki politikaların tartışılacağı uygun ortamı da yaratmış olacaktır.

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.