2011

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU HABERLER/DUYURULAR


 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU HABERLER/DUYURULAR

21.10.2011 - 22.10.2011 (DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONFERANS SALONU)

 

Haberler

VAN,HAKKARİ,BİTLİS,MUŞ AĞRI İLLERİ ENERJİ FORUMU KİTABI YAYIMLANDI. 16.02.2012

    

DİYARBAKIR İLİ ELEKTRİK SORUNLARINI TESPİT ETME VE TÜKETİM ALIŞKANLIKLARINI BELİRLEME ANKETİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI KİTABI YAYIMLANDI. 16.02.2012

    

MARDİN,ŞANLIURFA İLLERİ ENERJİ FORUMU 2011 BİLDİRİLER KİTABI YAYIMLANDI. 16.02.2012

    

BATMAN, SİİRT, ŞIRNAK İLLERİ ENERJİ FORUMU 2011 BİLDİRİLER KİTABI YAYIMLANDI. 16.02.2012

    

ELAZIĞ, MALATYA, TUNCELİ, BİNGÖL İLLERİ ENERJİ FORUMU 2010 BİLDİRİLER KİTABI YAYIMLANDI. 16.02.2012

    

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU (MEF 2011) BİLDİRİLER KİTABI YAYIMLANDI. 14.02.2012

    

Şubemiz tarafından 21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Diyarbakır`da düzenlenen Mezopotamya Enerji Forumu Bildiriler kitabı yayımlandı.

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU SONUÇ BİLDİRGESİ YAYIMLANDI. 01.12.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından 21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Diyarbakır`da düzenlenen Mezopotamya Enerji Forumu 2011`e ilişkin Sonuç Bildirgesi 01 Aralık 2011 tarihinde yayımlandı.Sonuç bildirgesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU BASIN HABERLERİ 19.11.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından 21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Diyarbakır`da düzenlenen Mezopotamya Enerji Forumuna ilişkin Yerel ve Ulusal basında yer alan gazete haberleri için tıklayınız.

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.. 25.10.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Tarafından 21-22 Ekim 2011 tarihlerinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Tiyatro salonunda `Mezopotamya Enerji Forumu` düzenlendi. İki gün süren ve 4 oturumda düzenlenen Mezopotamya Enerji Forumunda; Mezopotamya bölgesinin enerji üretim ve tüketim potansiyeli ve sorunları ele alınarak değerlendirilmiş, sorunlara çözüm önerileri üretilmiş, ülke enerji politikaları tartışılmış, Mezopotamya‘da su ve enerji Savaşları ele alınarak değerlendirilmiştir. Ayrıca Forumda yerel enerji forumlarından çıkan sonuçlar da Mezopotamya Enerji Forumunda değerlendirilerek tekrar tartışılmış ve alternatif çözümler üretilmiştir.

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU VE DİĞER ODA ETKİNLİKLERİ HAKKINDA EPDK İLE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ZİYARETİ YAPILDI 23.08.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş, Yazmanı Erdal Apaçık, TMMOB 8. Enerji Sempozyumu Düzenleme Kurulu Üyesi Hüseyin Önder ve Mezopotamya Enerji Forumu Yürütme Kurulu Üyesi Tarık Öden’in yer aldığı heyet, EMO’nun etkinliklerine ilişkin bilgilendirmede bulunmak üzere 15 Ağustos 2011 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş’ı ziyaret etti. Ziyarette enerji alanına ilişkin konular da ele alındı.

BELEDİYELER BİRLİĞİ, SANAYİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETLERİ.. 23.08.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) düzenleyeceği sempozyum, forum gibi bilimsel etkinliklere ilişkin olarak başlattığı ziyaret programlarını sürdürüyor. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş ve Yazmanı Erdal Apaçık`ın içinde yer aldığı EMO heyeti, 11 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye Belediyeler Birliği; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü`nü ziyaret etti.

EÜAŞ, TEİAŞ, EİEİ VE ENERJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ.. 22.08.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Göltaş ve Yazman Erdal Apaçık`ın içinde yer aldığı EMO heyeti, Mezopotamya Enerji Forumu, TMMOB 8. Enerji Sempozyumu, 6. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ile 2. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi hazırlık çalışmaları kapsamında 10 Ağustos 2011 tarihinde 4 ayrı ziyaret gerçekleştirdi. EMO heyeti, Elektrik Üretim A.Ş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü, Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş`yi ziyaret etti.

`VAN,HAKKARİ,BİTLİS,MUŞ,AĞRI İLLERİ ENERJİ FORUMU` DÜZENLENDİ. 03.07.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından Van,Hakkari,Bitlis,Muş,Ağrı İllerinin; Enerji Üretim ve Tüketim potansiyellerinin ortaya konulması, enerji alanındaki mevcut sorunlarının irdelenmesi, sorunlara çözüm önerileri getirilmesi, bölgesel enerji politikalarının bu iller özelinde incelenmesi amacıyla planlanan`Van,Hakkari,Bitlis,Muş,Ağrı İlleri Enerji Forumu` 02 Temmuz 2011 tarihlerinde Van ilinde düzenlendi.Yazının devamı için tıklayınız.

MARDİN, ŞANLIURFA İLLERİ ENERJİ FORUMU DÜZENLENDİ.. 26.05.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından Mardin ve Şanlıurfa İllerinin; Enerji Üretim ve Tüketim potansiyellerinin ortaya konulması, enerji alanındaki mevcut sorunlarının irdelenmesi, sorunlara çözüm önerileri getirilmesi, bölgesel enerji politikalarının bu iller özelinde incelenmesi amacıyla planlanan`Mardin, Şanlıurfa İlleri Enerji Forumu` 20-21 Mayıs 2011 tarihlerinde Mardin ve Şanlıurfa illerinde düzenlendi.Yazının devamı için tıklayınız.

MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI. 02.05.2011

    

Mezopotamya Enerji Forumu 1. Danışma Kurulu Toplantısı, kurul üyelerinin katılımıyla 30 Nisan 2011 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi`nde düzenlendi.Danışma Kurulu toplantısında; Forum hazırlık çalışmaları ve takvimi, oturum konu başlık ve içerikleri hakkında danışma kurulu üyelerine bilgi aktarımı yapılarak üyelerden görüş ve öneriler alınmıştır.

BATMAN, SİİRT, ŞIRNAK İLLERİ ENERJİ FORUMU DÜZENLENDİ... 27.03.2011

    

Şubemiz tarafından 26 Mart 2011 tarihinde Batman İlinde “Batman, Siirt, Şırnak İlleri Enerji Forumu” düzenlenmiştir. Forumda, Batman, Siirt ve Şırnak İllerinin; Enerji Üretim ve Tüketim potansiyelleri ortaya konulmuş, enerji alanındaki mevcut sorunlar irdelenmiş, sorunlara çözüm önerileri geliştirilmiş, enerji-insan ve çevre ilişkisi ele alınmış, bölgesel enerji politikaları bu iller özelinde incelenmiş ve özelleştirme sonrası ortaya çıkan son durumu tartışılmıştır.Haberin devamı için bağlantılar bölümünde yer alan linki tıklayınız.

ELAZIĞ-MALATYA-BİNGÖL-TUNCELİ İLLERİ ENERJİ FORUMU DÜZENLENDİ.. 18.12.2010

    

Şubemiz tarafından 17 Aralık 2010 tarihinde Elazığ İlinde “Elazığ, Malatya, Tunceli, Bingöl İlleri Enerji Forumu” düzenlenmiştir.Forumda, Elazığ, Malatya, Tunceli, Bingöl İllerinin; Enerji Üretim ve Tüketim potansiyelleri ortaya konulmuş, enerji alanındaki mevcut sorunları irdelenmiş, sorunlara çözüm önerileri geliştirilmiş, enerji-insan ve çevre ilişkisi ele alınmış, bölgesel enerji politikaları bu iller özelinde incelenmiş ve özelleştirme sonrası ortaya çıkan son durumu tartışılmiştir. Habere ilişkin ayrıntılı bilgi için bağlantılar bölümünde yer alan linki tıklayınız.

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.