2011 2009

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

SMM FORUMU II


26.11.2011 - 26.11.2011 (İzmir Uluslararası Fuar Alanı)

 

Genel Bilgiler

 

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından ilki 7-10 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenen Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi; Aydınlatma Sempozyumu, Otomasyon Sempozyumu, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu, Yüksek Gerilim Çalıştayı ve SMM Forumu`nu içinde barındıran beş ayrı etkinlik olarak gerçekleştirilmiş, elektrik tesisatı alanına yönelik mimar, mühendis, akademisyen, sanayicilerin ortak platformu olmuştur. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, kongrenin sonuçlarını değerlendirerek kongrenin yeniden düzenlenmesi görevini TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi`ne vermiştir.

 Elektrik tesisat alanındaki mühendislik uygulamalarında yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmelerin sunulması ve tartışılması, yasal mevzuatın izlenmesi ve buna yönelik önerilerin geliştirilmesi, sektördeki tüm kişi, kurum ve kuruluşların bir araya getirilmesi ve işbirliğinin güçlendirilmesi hedeflenen kongre II. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRESİ adı altında 24-27 Kasım 2011 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı`nda yeniden gerçekleştirilecektir.

Kongrenin; sunulacak bildiriler, yapılacak panel, çalıştay ve forumlarla zengin içeriğe sahip olmasının yanı sıra eş zamanlı olarak düzenlenecek EBİTO`11 Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve Makina Fuarı ile de teknolojik gelişmelerin sergilenmesi ve katılımcıların bu ürünlerle buluşması da sağlanacaktır. Kongre ile fuarın eş zamanlı olarak düzenlenmesi ile kişi, kurum ve kuruluşlarca gerçekleştirilecek katılımların niteliği arttırılarak etkinliğin çıktıları sektöre yön verecektir.

Kongrenin alt etkinliklerinden biri de SMM Forumu olacaktır. Elektrik Mühendisleri Odası`nda sayıları 3 bini aşan SMM üyenin (Serbest Müşavir Mühendis) mesleğini yaparken yaşadığı sorunların tespit edilmesi, çözüm önerilerinin oluşturulması, çözüme yönelik girişimlerin başlatılması ve konunun takipçisi olunması için SMM Forumu önemli bir görev üstlenmektedir. Sonuncusu 9 Mayıs 2009 tarihinde gerçekleştirilen SMM Forumu; 26 Kasım 2011 tarihinde II. Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi kapsamında yeniden düzenlenecektir.

Bütün üyelerimizin SMM Forumu`na katkı ve katılımlarını bekliyoruz.


 


 
 
 
 
  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.