2017 2015 2013 2011

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

ATEX SEMPOZYUMU DANIŞMA KURULU YAPILDI - ATEX (PARLAYICI VE PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK) SEMPOZYUMU


 
16 Nisan 2011 tarihinde EMO Genel Merkezi’nde ATEX Sempozyumu Danışma Kurulu yoğun katılımla yapıldı. EMO Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Erdal Apaçık tarafından yürütülen toplantıda sempozyumun adından, içeriğine kadar katılımcıların önerileri alındı.
 

21-22-23 Eylül 2011 tarihlerinde Ankara`da yapılması planlanan ATEX Sempozyumu için ilgili tüm kuruluşlar ile ünviersitelere yapılan çağrı üzerine aşağıdaki kurum temsilcileri katılım sağladı.

Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Jandarma  Genel Komutanlığı, Mke, Hazine Müsteşarlığı, İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Türk Tabipleri Birliği, Tse, Tse İzmir, Tübitak  Mam, Türk Akreditasyon Kurumu, Türk Şeker Kurumu, Türkiye Taşkömürü Kurumu, Kimya Mühendisleri Odası, Petrol Mühendisleri Odası, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı,  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çukurova Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, , İstanbul Üniversitesi,  İtü,  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Muğla Üniversitesi, Odtü, Osmangazi Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Aselsan, Tusaş/Tai, Havelsan, Gazbir, Opet Petrolcülük A.Ş temsilcileri katılımcı olarak yer almışlardır.

Sempozyum İsmi, Mevzuat, Denetim Yöntemleri, Denetim Mekanizmaları ile Panel düzenlenmesi konusunda öneriler alındı. Alınan öneriler sonucunda Sempozyum Düzenleme Kurulu`nda Sempozyum ile ilgili kararlar netleştirilecektir.T24 TV- BAŞKA BİR ENERJİ MÜMKÜN

19.10.2021
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINLARI ÖNLEME

`ELEKTRİK -ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE GÜNCEL GELİŞMELER SEMPOZYUMU` BAŞLIYOR

PARİS İKLİM ANLAŞMASI NÜKLEER ENERJİNİN TRUVA ATI MI !

`1. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE GÜNCEL GELİŞMELER SEMPOZYUMU` YAPILDI

ÜLKE GELECEĞİMİZİ RUSYA İLE YAPILAN GİZLİ ANLAŞMALARA TESLİM ETMEYECEĞİZ!

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN DENİZLİ ŞUBE’YE ZİYARET

YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU BAŞLADI

EMO YÖNETİM KURULU YEDAŞ, YEPAŞ, TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME, TEİAŞ 10. BÖLGE VE TÜRK TELEKOM SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞܒNÜ ZİYARET ETTİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN İZMİR ŞUBE’YE ZİYARET

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN TRABZON ŞUBE’YE ZİYARET

Okunma Sayısı: 1657


Tüm Sempozyum Haberleri

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.