2017 2015 2013 2011

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

ATEX SEMPOZYUMU DANIŞMA KURULU YAPILDI - ATEX (PARLAYICI VE PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLİK) SEMPOZYUMU


 
16 Nisan 2011 tarihinde EMO Genel Merkezi’nde ATEX Sempozyumu Danışma Kurulu yoğun katılımla yapıldı. EMO Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Erdal Apaçık tarafından yürütülen toplantıda sempozyumun adından, içeriğine kadar katılımcıların önerileri alındı.
 

21-22-23 Eylül 2011 tarihlerinde Ankara`da yapılması planlanan ATEX Sempozyumu için ilgili tüm kuruluşlar ile ünviersitelere yapılan çağrı üzerine aşağıdaki kurum temsilcileri katılım sağladı.

Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Jandarma  Genel Komutanlığı, Mke, Hazine Müsteşarlığı, İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Türk Tabipleri Birliği, Tse, Tse İzmir, Tübitak  Mam, Türk Akreditasyon Kurumu, Türk Şeker Kurumu, Türkiye Taşkömürü Kurumu, Kimya Mühendisleri Odası, Petrol Mühendisleri Odası, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı,  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çukurova Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, , İstanbul Üniversitesi,  İtü,  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Muğla Üniversitesi, Odtü, Osmangazi Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Aselsan, Tusaş/Tai, Havelsan, Gazbir, Opet Petrolcülük A.Ş temsilcileri katılımcı olarak yer almışlardır.

Sempozyum İsmi, Mevzuat, Denetim Yöntemleri, Denetim Mekanizmaları ile Panel düzenlenmesi konusunda öneriler alındı. Alınan öneriler sonucunda Sempozyum Düzenleme Kurulu`nda Sempozyum ile ilgili kararlar netleştirilecektir.CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL

13.05.2023
 


Çok Okunanlar


ÜYE AİDAT BORÇLARI YAPILANDIRMA SÜRESİ UZATILDI

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI TALEPLERİNİ AÇIKLADI! (ENERJİEKONOMİSİ.COM)

YENİ YÖNETİMDEN TALEPLER

TEMİZ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ FUARI VE KONGRESİ (WENERGY’23)

CUMHURİYET TV- GÜNDEM ÖZEL

ELEKTRİK TARİFELERİNİN İNCELENMESİ RAPORU

EMO’DAN VATANDAŞ YARARINA ELEKTRİK HİZMETİ TALEPLERİ (ENERJİGUNLUGU.NET)

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR SU, GIDA VE ENERJİ İÇİN İKLİM POLİTİKALARI

TURNUSOL TV- SÖYLEŞİ

Okunma Sayısı: 1696


Tüm Sempozyum Haberleri

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.