MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 118  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYE ZİYARETİ 07.12.2011

    

Şube YK Başkanı İlhan METİN 07 Aralık 2011 tarihinde üyemiz Alper GÜL’ ü makamında ziyaret etti.Yapılan ziyarette üyelerimizle oda üye ilişkileri, meslek alanlarımız konularında değerlendirmelerde bulunarak, Şubede gerçekleştirilen etkinlikler hakkında bilgi verildi.

GÜNEY GÖNENÇ`İ SONSUZLUĞA UĞURLUYORUZ 06.12.2011

    

Demokrasi ve bilimin gelişmesine önemli katkılar sunan Güney Gönenç, 3 Aralık 2011 tarihinde vefat etti. Yönetim Kurulu Üyeliğinin yanında EMO`nun birçok organında görev üstlenen ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`nün Emekli Öğretim Üyesi Güney Gönenç için 6 Aralık Salı günü saat 11:00`de EMO Ankara Şubesi önünde tören düzenlenecektir. Tören programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELECO‘2011 FUARI`NA ZİYARET 05.12.2011

    

Elektrik, elektronik, aydınlatma, otomasyon ve iletişim sektörlerindeki son yenilik ve teknolojiler sergilendiği ayrıca Kablo Özel Bölümü ve Yenilenebilir Enerji Sistemleri Özel Bölümü yer aldığı Bursa Eleco 2011 Fuarı’nı EMO Antalya Şubesi Üyeleri, Akdeniz ve Süleyman Demirel Üniversitesi EMO-Genç üyeleri 02 Aralık 2011 gecesi Şube önünden hareket eden otobüs ile 03 Aralık 2011 tarihinde fuarı gezdiler ve aynı gece de Antalya’ya döndüler.

ŞUBE 9. ÇALIŞMA DÖNEMİ 4.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 05.12.2011

    

Şubemizin 9.Dönem 4. Danışma Kurulu toplantısı 03 Aralık 2011 tarihinde saat:13:30‘da Şube` de düzenlendi.Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, Mesleki Denetim Uygulamaları, Mali Durum, Şubemizin Olağan Denetleme Kurulu raporunun değerlendirilmesi, dilek ve temenniler gündemleriyle yapılan toplantının açılışını Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN gerçekleştirdi. Oturumu üyemiz İbrahim KORU’ nun yönettiği, Şube Yönetim Kurulu Saymanı Aygün ÖZEN tarafından mali durum hakkında, Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Murat SÖNMEZ`in şube çalışmaları hakkında bilgi vermesinin ardından Danışma Kurulu toplantısı, dilek ve temennilerle son buldu.

ŞUBEMİZİN 9. ÇALIŞMA DÖNEMİ 3.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 23.11.2011

    

9. Dönem Şube 3.Koordinasyon Kurulu toplantısı 22 Kasım 2011 Salı günü saat:18:30`da Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Isparta, Burdur, Finike, Alanya ve Manavgat temsilci, temsilci yardımcıları ve çalışanlarının katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi. Koordinasyon; Şube çalışmaları hakkında bilgilendirme, Mesleki Denetim Uygulamaları, Mali Durum, Şubemizin 5. Olağan Denetleme Kurulu raporunun değerlendirilmesi, Dilek ve temenniler gündemleriyle toplandı. Şube Başkanı İlhan METİN 9. Dönem içerisinde yapılan çalışmalar ve mali durum hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra , Şube Yazmanı Murat SÖNMEZ tarafından da 9. Dönemde yapılan etkinliklere ve Şubemizin olağan 5. denetleme raporuna ilişkin bilgilendirme bulundu.Koordinasyon Kurulu toplantısı dilek ve temennilerle son buldu.

ÜYE ZİYARETİ 22.11.2011

    

Şube YK Başkanı İlhan METİN ve Şube YK Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 19 Kasım 2011 tarihinde üyelerimiz Durmuş ARI ve meslektaşı olan oğlu Gökalp ARI` yı makamında ziyaret ettiler.Ziyarette Şube çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Üyelerimiz yapılan ziyaretten memnun olduklarını ve Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının devamı dileklerinde bulundular.

TMMOB 8. ENERJİ SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ 21.11.2011

    

Bu yıl ilk kez uluslararası düzenlenen TMMOB 8. Enerji Sempozyumu, 17 Kasım 2011 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesi’nde açılış konuşmalarıyla başladı. Açılış konuşmalarında Türkiye’nin ve dünyanın enerji açısından içinde bulunduğu durumu irdeleyen konuşmalar yapılırken, fosil enerji kaynaklarıyla ilgili sıkıntılara değinildi. Enerji ve çevre uyumunun ön planda tutulduğu konuşmalarda, yenilenebilir enerji kaynaklarının önemi vurgulandı.

TRT ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 17.11.2011

    

16 Kasım 2011 tarihinde Şube YK Başkanı İlhan METİN ve Şube Örgütlenme Sekreteri İbrahim SEYDAN TRT Antalya Bölge Müdürlüğünde çalışan üyelerimiz Haluk AYDIN’ ı ve Fevzi HALLAÇ’ı ziyaret ettiler. Yapılan görüşmede üyelerimizle oda üye ilişkileri, meslek alanlarımız konularında değerlendirmelerde bulunarak, Şubede gerçekleştirilen eğitimler ve etkinlikler hakkında bilgi verildi.

ŞUBE BAŞKANI İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU’NDA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU 17.11.2011

    

İlhan METİN 100,6 frekansından yayın yapan TRT Antalya Radyo`sunda 16 Kasım 2011 Çarşamba günü saat:11:45 de yayınlanan Akdeniz’den adlı programın Uzman Gözüyle köşesine canlı yayın konuğu olarak katılarak `Enerji Verimliliği, Binalarda Enerji Kimlik Belgesi ve Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği`ne ilişkin görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.

ÜYEMİZ AKTAN İNAN’A MESLEKTE 40 YIL PLAKETİ 10.11.2011

    

Meslekte 40 yılını dolduran Aktan İNAN ’a 09 Kasım 2011 tarihinde Şube YK Başkanı İlhan METİN tarafından plaketi takdim edildi. İNAN verilen plakete teşekkür ederek Yönetim Kurulu’na başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

ÜYELERİMİZLE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ 10.11.2011

    

Şubemizde geleneksel olarak her bayramın son günü gerçekleştirilen bayramlaşma töreni bu bayram da 09 Kasım 2011 tarihinde üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutladı ve nice bayramlar birlikte olma temennilerinde bulunuldu.

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`Ü SAYGIYLA ANIYORUZ 10.11.2011

    

Cumhuriyetimizin kurucusu büyük komutan ve eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk`ü ölümünün 73. yıldönümünde saygıyla anıyoruz.

HASAN BALIKÇI ONUR ÖDÜLÜ PROF. ONUR HAMZAOĞLU’NA 03.11.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası`nın, kaçak elektrik kullanımına karşı verdiği mücadelede hain bir saldırıyla katledilen üyesi Hasan Balıkçı anısına iki yılda bir vereceği Onur Ödülü`nün ilk sahibi belli oldu. Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu, Kocaeli`nin iki ilçesindeki yeni doğan bebeklerde ağır metal maruziyetini ortaya çıkaran çalışması nedeniyle Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer görüldü. Konuya ilişkin basın bültenimizin tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

VAN HALKIYLA DAYANIŞMA KAMYONU YOLA ÇIKTI 03.11.2011

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu`nun organizasyonu ile Van depreminde mağdur olan vatandaşlarımız için Antalya`daki Meslek Odaları üyelerinden toplanan yardım malzemeleri 02 Kasım 2011 Çarşamba günü Antalya`dan yola çıktı.

YAPEX YAPI FUARINA KATILDIK 31.10.2011

    

Yapı ve İnşaat Sektörünün 27-30 Ekim`de Antalya`da buluştuğu Antalya Expo Center’da düzenlenen ve Sektörde faaliyet gösteren 300 firmanın katıldığı Yapex Yapı Fuarında, EMO Antalya Şubesi olarak EMO yayınlarıyla tanıtım standımızda yer aldık.Fuar boyunca üyelerimizin, AÜ ve SDÜ EMO-Genç üyelerimizin ve halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıldığı, Fuarın 2. ve 3. gününde ise EMO Antalya Şubesi olarak Fuar alanında uzmanlık alanlarımızdan hareketle, kent ve kentlinin sorunlarını tartışmak,bilgilendirmek üzere görüş ve çözüm önerilerini halk ve üyelerimizle paylaşıldığı üyelerimize ve halkımıza yönelik 4 sunum gerçekleştirildi. İlk sunum Elektrik Mühendisi Burak İNCEKARA tarafından `Sürücülerle Enerji Verimliliği`, Elektrik Mühendisi Bülent ERDOĞAN tarafından `Akıllı Ev ve Aydınlatma Sistemleri`, fuarın 3. gününde Elektrik Mühendisi M. Alpay KOZOK tarafından da `Evler ve Yeşil Binalarda Enerji Verimliliği` ve `Otellerde ve Binalarda Enerji Verimliliği` konularında sunum gerçekleştirildi.

ATSO FOTOVOLTAİK GÜNEŞ KENT SEMİNERİ 28.10.2011

    

26 Ekim 2011 tarihinde Şube Başkanı Yardımcısı İbrahim KÜCÜ`nün de katıldığı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası`nın organizasyonuyla gerçekleşen Fotovoltaik Güneş Kent Seminerinde Şube üyemiz Şaban Tat`da Oda görüşlerimiz ve güneş enerjisi çalışmalarımız hakkında katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 28.10.2011

    

Büyük milletimizin 88. Cumhuriyet Bayramını kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O`nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımızla anar, saygılarımızı sunarız.

AÇIK ŞALT SAHALARINDA KULLANILAN TRAFO BUŞİNGİ, KESİCİ,AKIM-GERİLİM TRAFOLARI VE AYIRICI İZOLATÖRLERİ İLE İLETİM VE DAĞITIM HATLARINDA KULLANILAN İZOLATÖRLERİNİN BAKIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.10.2011

    

Şubemiz ve Kanada`lı CSL firması işbirliği ile25 Ekim 2011 Salı günü saat:17:30`da açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN’ in yaptığı, açık şalt sahalarında kullanılan trafo buşingi,kesici,akım-gerilim trafoları ve ayırıcı izolatörleri, bara taşıyıcı mesnetlerde kullanılan izolatörler ile iletim ve dağıtım hatlarında kullanılan izolatörlerinin kirlenmesi sonucu meydana gelen atlamalar nedeniyle oluşan geçici açmalar ve kaçak akım nedeniyle oluşan kayıpların v.b problemlerin önlenmesinde kullanılan teknolojinin sağladığı Teknik ve Ekonomik faydalarının anlatıldığı seminer Şubemizde düzenlendi. 62 üyemizin katıldığı seminer firma sahibi “Faisal Huda” tarafından sunuldu.

VAN’A YARDIM KAMPANYASI 26.10.2011

    

Van `da 23 Ekim 2011 Pazar günü 7,2 şiddetinde meydana gelen ve yüzlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği, binlerce vatandaşımızın mağdur olduğu deprem nedeniyle depremzedeler için yardım kampanyası başlatılmıştır. Depremden sağ kurtulanların ihtiyacı olan çadır, battaniye, kışlık giysi,çocuk maması,çocuk bezi vb. için TMMOB tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Van’a yardım etmek isteyenler EMO Antalya Şubesi’ne dağıtım kolaylığı açısından aynı cins malzemeleri aynı paket içerisine koyarak getirebilirler. Toplanan malzemeler TMMOB Antalya İKK tarafından TMMOB Van İKK’ya gönderilecektir.

UPS TEKNOLOJİLERİ VE SON YENİLİKLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 24.10.2011

    

Şubemiz ve Enel firması işbirliği ile 22 Ekim 2011 Cumartesi günü saat:13:30`da açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Üyesi Cemal KAFA’ nın yaptığı, UPS teknolojileri ve son yenilikleri konulu seminer Şubemizde düzenlendi. 40 üyemizin katıldığı seminer Elektronik Mühendisi Tuğba DEMİREL ve Elektrik Mühendisi Ali ÖZDEMİR tarafından sunuldu.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


2023 YILI GELENEKSEL EMO GECEMİZDE BULUŞALIM!

10 KASIM ÇELENK TÖRENİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN ANTALYA ŞUBE’YE ZİYARET

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TMMOB 8. KADIN KURULTAYI

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ANTALYA KENT SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI

GAZETECİ VE TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU

TMMOB ANTALYA İKK KENT SEMPOZYUMU YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ŞUBEMİZİN OLAĞAN 4.DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.