MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 98  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

"AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007" 02.07.2007

    

TMMOB tarafından düzenlenecek olan ve sekretaryası Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yürütülen TMMOB 6. ENERJİ SEMPOZYUMU öncesinde EMO’ nun Bölgesel Enerji Forumları gerçekleştirme kararı çerçevesinde düzenlenen"AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007" 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde AdonisHotel/ ANTALYA'da gerçekleştirildi.

NEO-LİBERAL POLİTİKALARA, GERİCİLERE, DARBE ÇIĞIRTKANLARINA, IMF PARTİLERİNE OY YOK!-24 HAZİRAN 2007 25.06.2007

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, 24 Haziran 2007 tarihinde Antalya'da kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Vardal, İsmail Küçük, İlker Ertem, Baki Remzi Suiçmez ile Odaların Antalya şube ve temsilciliklerinin yöneticileri ve KESK Antalya Şubeler Platformu üyeleri katıldı. Seçimlere ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı basın toplantısında, "Emeklileri yok sayan, işçiyi, kamu çalışanı öteki gören, insanımız arasına düşmanlığı aşılayan IMF Partilerine, gericilere, darbe çığırtkanlarına bu seçimlerde oy yok" denildi.

AKDENİZ ENERJİ FORUMU 14.06.2007

    

TMMOB tarafından düzenlenecek olan ve sekretaryası Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yürütülecek olan TMMOB 6.ENERJİ SEMPOZYUMU öncesinde EMO’ nun Bölgesel Enerji Forumları düzenleme kararı çerçevesinde “AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU görevi EMO Antalya Şubesince 30 Haziran 1 Temmuz 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU EĞİTİM ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE 08.06.2007 TARİHİNDE KONFERANS DÜZENLEDİ. 11.06.2007

    

Sayın Erol MANİSA'lı tarafından sunulan "A.B. Bizi Nereye Götürüyor" Konferansı gerçekleştirildi.

NASIL BİR TÜRKİYE İSTİYORUZ? 11.06.2007

    

Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Siyasette, ekonomide, sokaklarda ve toplumsal yaşamın her alanında gerilim ve kriz giderek tırmanıyor. Tırmanan bu gerilim, ne toplumun iradesini parlamentoya yansıtmayan bir seçimle, ne de herhangi bir geçici düzenlemeyle aşılabilir. İçinden geçmekte olduğumuz kriz, 12 eylül'den bu yana bizlere dayatılan yaşam biçiminin, siyaset tarzının, ekonomik politikaların ürünüdür. dolayısıyla krizi aşmanın yegâne yolu, "darbe hukuku"nun ve ülkemizde yarattığı toplumsal, siyasi ve ekonomik erozyonun yaşamımızın her alanından çıkarılmasıdır. Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle doruğa çıkan mevcut siyasal kriz, basit anlamda "yöneticilerin niteliği" üzerinden yürütülecek bir tartışma ile aşılamaz.

5.BİYOMEDİKAL MÜHNEDİSLİĞİ GELİŞEN TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU 01 HAZİRAN 2007 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 04.06.2007

    

"SİNİR VE KARDİYOVASKÜLER MÜHENDİSLİĞİNDEKİ GELİŞMELER " 01 Haziran 2007 Divan Talya Otelinde gerçekleştirildi.

CUMHURBAŞKANI'NDAN NÜKLEER ENERJİ YASASI'NA VETO 25.05.2007

    

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 24 Mayıs 2007 tarihinde "Nükleer Güç Santrallarının Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişkin Kanunu'nun, "Lisans, İzin ve Yükümlülükler" başlıklı 5. maddesi, "Kamu İştiraki ve Yatırımı" başlıklı 6. maddesi ve "Teşvikler" başlıklı 7. maddelerini bir kez daha görüşülmek üzere TBMM'ye geri gönderdi.

EMO’DAN SEZER’E NÜKLEER ZİYARETİ 22.05.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, Nükleer Enerji Yasası'na ilişkin görüşlerini Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e iletti. EMO Yönetim Kurulu'ndan Başkan Kemal Ulusaler, Sayman Hüseyin Önder, üyeler Mahir Ulutaş ve İbrahim Aksöz'den oluşan heyet, Cumhurbaşkanı'nın incelemesine sunulmuş olan "Nükleer Güç Santrallarının Kurulması ve İşletilmesi İle Enerji Satışına İlişkin Kanun" hakkında görüşlerini aktardılar. Yasanının onaylanmamasını isteyen EMO heyetinin, konuya ilişkin Sezer'e sunduğu raporu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

EMOGENÇ IV.ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI'NA YÖNELİK BÖLGESEL TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 14.05.2007

    

11 Mayıs 2007 cuma saat:14.00-17.30 arası Süleyman Demirel Üniversitesi'nde yapıldı.

EMOGENÇ IV.ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYI BÖLGESEL TOPLANTISI 08.05.2007

    

11 Mayıs 2007 Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ve Denizli Pamukkale Üniversitesi üye öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirilecektir.Bölgesel toplantı;Mühendislik mesleğinin tanıtımı,Uygulama alanları ve Türkiye koşulları konuları E.Orhan ÖRÜCÜ tarafından sunulacaktır.Bölgesel toplantı Süleyman Demirel Üniversitesinde saat 14.00 de başlayacaktır.

İÇİŞLERİ BAKANI, İSTANBUL VALİSİ VE EMNİYET MÜDÜRÜ DERHAL İSTİFA ETMELİDİR 04.05.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası, 1 Mayıs kutlamalarına İstanbul’da yapılan polis müdahalelerine ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’ne gaz bombalı saldırı düzenlenmesini kınadı. Miting Tertip Komitesi üyeleri ve katılımcıların derhal serbest bırakılmasını talep edildi. Odadan yapılan açıklamada, “1 Mayıs Bayramı’nı bahane ederek İstanbul’da neredeyse ‘sıkıyönetim’ ilan eden, güvenlik önlemleri bahanesiyle kentte yaşamı durduran, başta İçişleri Bakanı, İstanbul Valisi, İstanbul Emniyet Müdürü olmak üzere tüm sorumluları istifa etmeye davet ediyoruz” denildi. 1 Mayıs 2007 tarihinde Saat 12:30 ve 15:30’da yapılan basın açıklamalarının tam metinlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

YAŞASIN BİR MAYIS 04.05.2007

    

İşçilerin, emekçilerin ve tüm dünyadaki ezilenlerin uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs‘ı kutlama etkinliği yaklaşık 5 Bin kişinin katılımı ile büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 30 yıl önce Kanlı 1 Mayıs 1977 de öldürülen 36 kişinin anısına bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. 1 Mayıs Bayramı‘nı bahane ederek İstanbul‘da neredeyse ‘sıkıyönetim‘ ilan eden, güvenlik önlemleri bahanesiyle kentte yaşamı durduran, başta İçişleri Bakanı, İstanbul Valisi, İstanbul Emniyet Müdürü olmak üzere tüm sorumluları istifa etmeye davet ediyoruz.

YAŞASIN 1 MAYIS 30.04.2007

    

İşçi sınıfının, “uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma” günü olan ‘1 Mayıs’ etkinlikleri, 1977 katliamının 30. yıldönümünde, ülke genelinde gerçekleştirilecek. “1 Mayıs’ın işçi sınıfının resmi bayramı olarak ilan edilmesi ve ülkemizde failli meçhul cinayetler zincirini başlatan katliam sorumlularının yargı önüne çıkarılması” talebiyle, başta üyelerimiz olmak üzere, özgür ve demokratik bir ülke özlemi içinde olan herkesi, 1 Mayıs’ta alanlara davet ediyoruz.Antalya'da 1MAYIS MİTİNGİ:TRT -Güllük Kavşağı(KöyHizmetleri yanı)-Saat 16.00 da başlayacaktır.

AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007 30 HAZİRAN-1 TEMMUZ 21.04.2007

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından, bölgemizde yaşanan elektrik enerjisi problemlerini, sorunun tarafları ile katılarak değerlendirmesinin yapılacağı "AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007" yönelik 14 Nisan 2007 tarihinde Şubemizde Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

"AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007"ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA BÖLGEMİZDE FAALİYETİNİ SÜRDEREN (DOĞALGAZ )ELEKTRİK SANTRALİ -ANTALYA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. ZİYARET EDİLDİ.19 NİSAN 2007 21.04.2007

    

Tesisinin teknik özellikleri ve kapasitesi ile ilgili söyleşi gerçekleştirildi.

YAŞASIN 1MAYIS 19.04.2007

    

İşçi sınıfının, “uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma” günü olan ‘1 Mayıs’ etkinlikleri, 1977 katliamının 30. yıldönümünde, ülke genelinde gerçekleştirilecek. “1 Mayıs’ın işçi sınıfının resmi bayramı olarak ilan edilmesi ve ülkemizde failli meçhul cinayetler zincirini başlatan katliam sorumlularının yargı önüne çıkarılması” talebiyle, başta üyelerimiz olmak üzere, özgür ve demokratik bir ülke özlemi içinde olan herkesi, 1 Mayıs’ta alanlara davet ediyoruz.

"BİLGİSAYAR HABERLEŞMELİ REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLELERİ VE ŞEBEKE ANALİZÖRLERİ"KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 17.04.2007

    

7 Nisan 2007 tarihinde Şube eğitim etkinlikleri çerçevesinde ENTES firması ile birlikte Şubemiz toplantı salonunda "BİLGİSAYAR HABERLEŞMELİ REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLELERİ VE ŞEBEKE ANALİZÖRLERİ"konulu seminer geniş katılımla gerçekleştirildi.

"ANTALYA CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKIYOR" 03.04.2007

    

Bağımsızlık ve Cumhuriyete sahip çıkma adına 31 Mart 2007 Tarihinde 65 sivil toplum örgütünün katılımı ile gerçekleştirilen "ANTALYA CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKIYOR" mitinginde onbinlerce Antalya'lı Tehlikenin farkındayız dedi. 14 Nisan 2007 tarihinde Ankara'da miting düzenleneceği duyuruldu.

ANTALYA CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKIYOR. 28.03.2007

    

62 sivil toplum örgütünün içinde yer aldığı ve desteklediği 31 Mart "ANTALYA CUMHURİYETİNE SAHİP ÇIKIYOR"yürüyüş ve miting ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirildi.

ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU 'NUN -26 MART TARİHİNDEKİ BASIN AÇIKLAMASI 26.03.2007

    

ANTALYA'DA ATIK ÇAMUR BERTARAF TESİSLERİNİN ÇEVRE VE İNSAN SAĞLIĞINA ETKİLERİ KAMUOYUNA AÇIKLANDI.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ EDAŞ MANAVGAT VE ALANYA MÜDÜRLERİNE ZİYARET

14. EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI`NDA BULUŞALIM

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

EMO ANTALYA ŞUBESİ 14. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

18 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET

TMMOB HEYETİ İLE ANTALYA İKK BİLEŞENLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLANDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.