2011 2010 2008 2005

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

3.AĞ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ ULUSAL SEMPOZYUMU KAPSAM


  III. Ağ ve Bilgi Güvenliği Sempozyumu kapsamında, geçmiş sempozyumlardaki çalışmaların yanı sıra, yeni sektörel gelişmelerin, teknolojilerin ve sorunların da ele alınması planlanmaktadır.

 

  Serbest Kürsü

Sempozyumda bir ilk olarak "Serbest Kürsü" oturumu yapılacaktır. Belirli bir konu üzerinde, konunun tüm ilgililerinin katılımıyla özgür ve verimli bir tartışma ortamı yaratılması hedeflenmektedir.

           

  Gençlerin Köşesi

Fuaye alanında öğrenciler için ayrılacak alanda, öğrencilere projelerini sergileme imkanı verilecek; proje ve girişimcilik desteği veren ilgili kurum ve kuruluşların da katılımı sağlanarak bu projelerin değerlendirilmesi ve hayata geçmesi için bir iletişim platformu yaratılmış olacaktır.

 

  Çalıştay ve Eğitimler

Özellikle yeni teknolojiler ve eğilimler konusunda düzenlenmesi planlan eğitim ve  çalıştaylarla bilginin paylaşımı, bu yöndeki çalışmaların artırılması amaçlanmaktadır. Eğitim ve çalıştay konusundaki önerilinizi agvebilgi@emo.org.tr adresinden Sempozyum sekreteryasına iletibilirsiniz.

 

  Diğer

Paneller, firma sunumları ve  ürün tanıtımı standları da sempozyum dahilinde yer verilmesi planlanan diğer etkinlik türleridir.

 

 

 

 

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.