2017 2015 2013 2011 2009 2007 2005 2003

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

V. ULUSAL AYDINLATMA SEMPOZYUMU VE SERGİSİ


07.05.2009 - 08.05.2009 (İzmir Fuar Alanı)

 

Genel Bilgiler

Aydınlatma Türk Milli Komitesi ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası işbirliği ile 2001 yılında başlayarak sırasıyla İzmir, Diyarbakır, Ankara, İzmir illerinde gerçekleştirilen Aydınlatma Sempozyumu‘nun beşincisi 7-10 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenecek Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında tekrar İzmir‘de gerçekleştiriliyor.

Elektrik Mühendisleri Odası ilk kez elektrik, aydınlatma, güvenlik sistemleri ve otomasyon konularını içeren alt başlıklar ile yapının bütününü kapsayan Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi düzenlenmesini kararlaştırmıştır. Bu Kongre; Aydınlatma Sempozyumu, Otomasyon Sempozyumu, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu‘nun yanı sıra SMM Forumu ve Yüksek Gerilim Çalıştayı‘nı da içeren kapsamlı bir etkinlik olarak planlanmaktadır. Bu görevi Elektrik Mühendisleri Odası adına üstlenen EMO İzmir Şubesi beş ana başlıktaki etkinlikleri Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında gerçekleştirecektir.

Başlıklardan biri olan aydınlatma konusunda, sektörün tüm sorunlarının, gelişmelerinin, uygulayıcı, üretici, düzenleyici ve tasarımcılarıyla birlikte tartışıldığı Sempozyumun sektöre getirdiği olumlu katkıların önceki sempozyumlarda olduğu gibi bu dönemde de artarak süreceği inancındayız.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, TEDAŞ Genel Müdürlüğü ve bağlı birimleri, Elektrik İşleri Etüt İdaresi, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü, Üniversiteler, Elektrik Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Aydınlatma Türk Milli Komitesi, Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği gibi sektörü yönlendiren kuruluşların yetkililerinin katıldığı etkinliklerin yanı sıra sektördeki tüm teknolojik gelişmelerin sergileneceği EBİTO‘09 Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve Makina Fuarı, Sempozyum ile birlikte düzenlenecektir.

Önceki etkinliklerde olduğu gibi bu etkinlikte de sizlerin bildiri sunarak, izleyici olarak Sempozyuma katılımlarınızı bekliyoruz.


 

Fotoğraf albümü

 
 
 
    
UETK
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.