2016 2015 2014 2013 2012 2011

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ 2016 AMAÇ


Serginin en temel amacı mesleğe adım atan yeni mezunların meslektaşları ile yarış içinde olmadan bitirme projesi çalışmalarını sergilemelerine olanak sağlamaktır.

Diğer yandan;

  • Bitirme Projeleri Sergisi etkinliğinin her yıl daha katılımlı bir biçimde tekrarlanarak genç mühendislerin kendi aralarındaki iletişimi arttırması,
  • Üniversiteden mezun olarak mesleğe atılan genç mühendislere bilgi paylaşımı alışkanlığı sağlaması ve genç mühendisler arasında iletişim ortamı yaratılması,
  • Benzer sorunlara farklı çözüm önerileri getirilebildiğini görme/kıyaslama olanağının yaratılması,
  • Ülkemizdeki bütün üniversitelerde yapılan bitirme projelerinin ortak bir veritabanında toplanarak merkezileştirilmesi ve yapılan çalışmaların kaybolmaması gibi faydalar sağlanması da hedeflenmektedir.

Sağlanacak olan iletişim olanağının yalnızca yeni mezunlar açısından değil aynı zamanda akademik çevreler açısından da önemli olacağı öngörülmektedir. Sektörde çalışan üyelerimizin ve mühendislik bazlı çalışmalar yürüten kuruluşlardaki yöneticilerin de sergi ziyaretleri ile kendilerini geliştirmelerine olanak sağlanması da ayrıca beklenmektedir.

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.