2013 2009 2007 2005 2003

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

V.OTOMASYON SEMPOZYUMU


09.05.2009 - 09.05.2009 (İzmir Fuar Alanı)

 

Genel Bilgiler

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından 2001 yılından başlayarak sırasıyla İzmir, Manisa, Denizli, Samsun‘da gerçekleştirilen Otomasyon Sempozyumu‘nun beşincisi 7-10 Mayıs 2009 tarihlerinde Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında İzmir Fuar Alanı‘nda  düzenlenecektir.

Elektrik Mühendisleri Odası ilk kez elektrik, aydınlatma, güvenlik sistemleri ve otomasyon konularını içeren alt başlıklar ile yapının bütününü kapsayan Elektrik Tesisat Kongresi düzenlenmesini kararlaştırmıştır. Bu Kongre; Otomasyon Sempoz-yumu‘nun yanısıra Aydınlatma Sempozyumu, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu, SMM Forumu ve Yüksek Gerilim Çalıştayı‘nı da içeren kapsamlı bir etkinlik olarak planlanmaktadır. Bu görevi Elektrik Mühendisleri Odası adına üstlenen EMO İzmir Şubesi beş ana başlıktaki etkinlikleri Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında gerçekleştirecektir.

Bu kapsamda düzenlenecek Otomasyon Sempoz-yumu‘nda endüstriyel otomasyon sistemlerinin yanı sıra hayatımızın her alanında yer alan, gelişimini yazılım, donanım, kontrol ve elektronik gibi mühendislik alanlarından sağlayan sistemler de irdelenecektir.

Oda, Sanayi ve Üniversite ilişkisinde teknolojinin üretilmesinde, sistemlerin tasarlanmasında ve kullanılmasında yer alan tüm unsurların buluştuğu bu sempozyumdan çıkan sonuçların sektöre olumlu katkılar sağlayacağı inancındayız.

Bu sempozyumda sunulan bildirilerin yanı sıra sektördeki tüm teknolojik gelişmelerin sergilendiği EBİTO‘09 Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Aydınlatma ve Makina Fuarı ile katılımcıların buluşması da sağlanacaktır.

Konunun ilgilisi olan tüm kişi, kurum ve kuruluşların sempozyuma katkı ve katılımlarını bekliyoruz.


 
 
 
 
    
UETK-OTOMASYON
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.