2011 2009

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

SMM FORUMU


09.05.2009 - 09.05.2009 ()

 

Genel Bilgiler

Elektrik Mühendisleri Odası ilk kez elektrik, aydınlatma, güvenlik sistemleri ve otomasyon konularını içeren alt başlıklar ile yapının bütününü kapsayan Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi düzenlenmesini kararlaştırmıştır. Bu Kongre; SMM Forumu‘nun yanı sıra, Aydınlatma Sempozyumu, Otomasyon Sempozyumu, Elektronik Güvenlik Sistemleri Sempozyumu ve Yüksek Gerilim Çalıştayı‘nı da içeren kapsamlı bir etkinlik olarak planlanmaktadır. Bu görevi Elektrik Mühendisleri Odası adına üstlenen EMO İzmir Şubesi beş ana başlıktaki etkinlikleri Ulusal Elektrik Tesisat Kongresi kapsamında 7-10 Mayıs 2008 tarihlerinde İzmir Fuar Alanı‘nda gerçekleştirecektir.

Bu kongrenin bileşenlerinden biri olan SMM Forumu‘nda Serbest Müşavir Mühendis (SMM) üyelerin hizmet üretirken karşılaştıkları sorunların tespit edilmesi ve çözüm önerilerinin ortaya konmasına yönelik tartışma ortamlarının yaratılması, etkinlikten çıkacak sonuçların Odamız aracılığıyla ilgili kurum ve kuruluşlara çözüm önerileriyle birlikte iletilmesi, SMM hizmetlerinin mevcut durumunun ve geleceğe yönelik açılımlarının irdelenmesi hedeflenmektedir.

Ayrıca Ulusal Elektrik Tesisat Kongresiyle yapının elektrik tesisatıyla ilgili tüm unsurlarını bir araya getirilmesinin yanı sıra EBİTO‘09 Elektrik Elektronik Otomasyon Aydınlatma ve Makina Fuarı ile katılımcıların sektördeki tüm teknolojik gelişmelerle buluşması da sağlanacaktır.

Tüm üyelerimizin SMM Forumu‘na katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Yürütme Kurulu


 
 
 
 
  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.