2009 2007 2005 2003 2001 1999 1997 1995 1993 1991

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK-BİLGİSAYAR VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 13. ULUSAL KONGRESİ VE FUARI TOPLANTI FORMATI


Davetli Bildiri Ve Panel
Toplantıda alanlarında tanınmış kişilerce davetli bildiriler sunulacaktır . Benzer şekilde Toplantı günleri içerisinde güncel konularda paneller düzenlenmesi planlanmaktadır .

Eğitim Seminerleri
Ulusal Kongre sırasında teknoloji veya akademik içerikli seminerler düzenlenmesi planlanmaktadır . Seminerler için dileyenler öneri verebilir veya konu ve kişi önerebilir . Önerilerde, seminer içeriği ve
seminer vermek isteyen kişinin özgeçmişi verilmelidir. Başvuru ve özgeçmişte, kişiler vermek istedikleri seminer konusundaki uzmanlıklarını açık bir şekilde yansıtmalıdır. Bu öneriler hakem
heyetince değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır . Seminerlere dileyen konferans katılımcıları önceden kayıt yaptırarak katılabileceklerdir .

Bildiriler
13. Ulusal Kongre toplantının amaçları doğrultusunda geniş bir katılım sağlanmasını hedefleyen yeni bir formatta düzenlenecektir . Bu amaçla üç farklı sınıfta bildiri sunulabilir.

  • Endüstriyel Uygulama Bildirileri
    Bu gruptaki bildirilerde ürün geliştirme faaliyetlerinin sunulması hedeflenmektedir. Çalışmalarda mühendislik faaliyeti içeren ve toplantı konuları içindeki alanlarda her türlü çalışma sunulabilir.
  • Öğrenci Bildirileri
    Bu grupta öğrencilerin (*) çalışmalarını sunmaları, ürettikleri bilgileri paylaşmaları için bir ortam  oluşturulması hedeflenmektedir .
  • Akademik Bildiriler
    Bu grupta sunulacak bildirilerin özgün ve bilim ve teknolojiye katkıları olan çalışmalar olması esastır . Bildiriler "poster" oturumlarında ve sözlü sunumlarda sunulacaklardır. 

Dileyen katılımcılar "Özel Oturum" düzenleme teklifinde bulunabilirler . Bu başvurular kabul edildikleri takdirde; öneri sahibi en az 6 bildiriden oluşan bir oturum için gerekli çalışmaları yapar ve toplanan bildirileri hakem değerlendirmesine sunar . Değerlendirme sonucunda bu bildirilerden yeterli sayıda kabul edilen olduğu takdirde özel oturum programa alınır . Aksi halde kabul edilen bildiriler genel oturumlarda programa alınırlar. Tüm bildiriler en az iki hakem tarafından değerlendirilecektir . Seçilen bildiriler EMO dergisinde basılacaktır. Bildirilerden bilimsel katkı açısından hakemlerce önemli olarak değerlendirilenlerin, "SCI Expanded" indeksince taranan bir dergide basılmasını sağlamak için çalışmalar sürmektedir.
(*) Bu gruptaki bildirilerde yeni bilgi katkısı daha sınırlı olabilir . Ancak çalışmaların doğru bilimsel
yöntemlerle yapılması esastır .

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.