2009 2007 2005 2003 2001 1999 1997 1995 1993 1991

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK-BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 11. ULUSAL KONGRESİ VE FUARI


22.09.2005 - 25.09.2005 (Grand Cevahir Oteli Okmeydanı / İstanbul)

 

Genel Bilgiler

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI tarafından 1985 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenmekte olan Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği Ulusal Kongresi'nin onbirincisi 22 - 25 Eylül 2005 tarihinde ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ve TÜBİTAK ile birlikte İstanbul'da gerçekleştirilmiştir.

Günümüzde bilgi, yaşama yön vererek toplumsal gelişmeyi ve ekonomik büyümeyi sağlamakta; sınır tanımayan ve tüm insanlık tarafından paylaşılan bir olgu olarak her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır. Aynı zamanda bilginin paylaşımı, kitlelere sunumu, tartışılması ve karşılıklı alışverişi yaşamsal bir değere sahiptir.

Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşması için ulusal teknoloji politikalarını oluşturması gerekmektedir. Ulusal Teknoloji politikalarının oluşturulması ve bu alanlara yatırımın sağlanabilmesi için meslek odaları, üniversiteler ve sanayi işbirliği ile yapılan Ulusal Kongrelerimiz önemli bir araçtır.

Sekretaryası EMO adına EMO İstanbul Şubesi tarafından yürütülen Kongremiz enerji, haberleşme, bilgisayar ve bilişim alanlarındaki araştırma ve geliştirme çalışmalarının sergilendiği, paylaşıldığı ve tartışıldığı bir zemin olarak, ülke kalkınmasındaki önceliklere göre bilimsel çalışmaların özendirilmesi, bilim ve teknoloji alanında ulusal politikaların oluşturulması, geliştirilmesi ve yaşama geçirilmesi için üzerine düşen görevleri yerine getirmiştir. Bilimsel sunuşların yapıldığı seminerler ve panellerin yanı sıra elektrik, elektronik ve bilgisayar alanlarında faaliyet gösteren firmaların katıldığı bir de fuar düzenlmiştir.

Sektörümüzün tüm bileşenlerinin temsilcileri ile her düzeyde yer aldığı Kongremizin amacına ulaşmış vr "ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 11. ULUSAL KONGRESİ VE FUARI" başarıyla tamamlanmıştır.

Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz.


Saygılarımızla.
Yürütme Kurulu


 
 
 
 

Destekleyenler

TÜBİTAK

EMO İSTANBUL ŞUBESİ

 

  
 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.