2013 2009 2007 2005 2003

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

IV. OTOMASYON SEMPOZYUMU İKİNCİ DUYURU - IV.OTOMASYON SEMPOZYUMU


 
Bu ikinci duyuruda, sempozyum ilgili kurullarının, süreç içinde edindikleri bilgiler ve gelen istekler doğrultusunda oluşturdukları içerik aşağıdaki gibi ana çizgileriyle özetlenebilir:
 

   (a ) Bilimsel araştırma ya da  mesleki araştırma-geliştirme, uygulayım bildirilerinin sunumları ( Bunlar yetkili kurullarca değerlendirilerek sözlü/poster sunum olarak  seçilebilecektir.)

   (b) Belli otomasyon uygulama alanlarında uygulayıcılar ile sağlayıcı ve projeci kuruluşların bir araya getirildiği çalışma guruplarının iletişim ve tartışma oturumları ( örneğin gıda sanayi alanındaki çalışanlar ile gıda sanayi otomasyonunu gerçekleştiren ya da sağlayan teknik kuruluşların temsilcileri bir oturumda  kendi alanlarında gündemleşecek konuları tartışıp geliştirebilirler)

   (c) Özellikle endüstriyel otomasyon konusunda uzmanlaşmış kuruluşların kendilerini ve çalışmalarını tanıtmak isteyecekleri sunum oturumları ( örneğin  ABC kuruluşu  DEF alanında kendini tanıtma amacıyla sempozyumda bu amaçla ayrılmış salonlardan birinde kendisine ayrılmış  zaman içinde sunum yapabilir.)

   (d) Otomasyon konulu sergi. Bu sergide ya belirlenen fiziksel alanlarda kurumlar kendilerini tanıtıcı  sergiler kurabilirler  ya da sempozyum alanında hazırlanmış olan görsel/işitsel tanıtım donanımından zaman ayırtarak sanal sergi uygulamasına katılabilirler.

   Özellikle (b) ,   ( c )  ve (d) deki etkinliklere  katılım, katılımcı kuruluşların belli ödeme yapmasına bağlıdır. Katılımcı  kuruluşların bu konudaki ek bilgiler için sempozyum internet sitesine ya da sempozyum sekreterliğine başvurmaları  gerekmektedir.

   Böylece, sempozyumun  ilginç ve yararlı olma özelliklerinin artırılması amaçlanmıştır. Bölgedeki, özellikle uygulayımcı ve sanayicilerin katılımı için ,düzenleme kurulu , yöredeki sanayi ve ticaret odaları,  sanayi bölgeleri, ve diğer ilgili meslek ve çalışma kuruluşlarıyla ilişkilerini sürdürmektedir.

   Katılımcıların zaman geçirmeden başvurularını yaparak katılım biçimlerini ve içeriklerini bildirmeleri sempozyumun düzenli ve verimli olarak yürütülmesi ve zaman/yer planlaması açısından çok yararlı olacaktır.ELEKTRİK FATURALARI NEDEN, NASIL ZAMLANDI?

12.02.2015
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 2127


Tüm Sempozyum Haberleri

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.