2007

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ORTA KARADENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU SUNUŞ


Enerji alanında günümüz koşulları, konunun güncel verilerle beslenerek yerel ve ulusal ölçekte sürekli olarak izlenmesini, sorunların doğru tanımlanarak çözüm önerilerinin bu verilerle oluşturulmasını zorunlu kılmaktadır. Elektrik enerjisinin, üretim, iletim ve dağıtım safhalarında, bölgemizin ihtiyaçlarının doğru tespit edilerek gerekli yatırımların planlanması ve zamanında gerçekleştirilmesi zorunluluktur. Tüketiciler için kaliteli ve ekonomik olmanın yanı sıra enerjinin sürekli sağlanabilmesi için üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinin uyum içerisinde olması ve yönetilmesi gerekmektedir.

"Orta Karadeniz Enerji Forumu" ile enerji-arz güvenliği, kayıp-kaçaklar, Türkiye‘nin enerji politikasında verilen kararların bölgeye yansıması açısından tartışmaların yoğunlaştığı iki başlık olan Mobil Santral ve Nükleer Santrallar ile özelleştirme politikalarıyla nereye geldiğimizin, iletim, üretim, dağıtım alanlarında yapılan değişimlerin bölgedeki yansımasının ne olduğu, kurumsal yapının ne oranda değiştiği ve bu değişimin sorunlara çözüm üretip, üretmediğinin sorgulandığı bir platform olacaktır. Düzenlenecek olan forumda konuya değişik pencerelerden bakılarak, çok sesli, katılımcı, farklı düşüncelerin bir araya geldiği demokratik bir ortam yaratılacaktır.

4-5 Eylül 2007 tarihinde odamız tarafından düzenlenecek Orta Karadeniz Enerji Forumu‘nda bölgemizin elektrik enerjisi sorunlarını ilgili kurum ve kuruluşlarla birlikte tartışarak, tespit etmeye yardımcı olacağını ve çözüm önerilerinin bölgesel kazanımlar sağlayacağını umut ediyor, forumun yaratacağı tartışma ortamına katkılarınızı bekliyor ve birlikte olmaya davet ediyoruz.

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.