MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

MESLEKTE 50 VE 40. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE PLAKETLERİ, 25. YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZE İSE SERTİFİKALARI TÖRENLE VERİLDİ 
Meslekte 50`inci, 40`ıncı ve 25`inci yılını dolduran üyelerimize plaket ve sertifikaları 22 Aralık 2018 Cumartesi günü Perpa Ticaret Merkezi B Blok Konferans Salonunda törenle verildi.
 

Törende çekilen fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız 

100‘den fazla üyemizin katıldığı tören öncesi Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Erol Celepsoy bir konuşma yaptı. Erol Celepsoy konuşmasına şöyle başladı; "Sizler odamızın temelinde hem mesleğimizin yaygınlaşmasında, itibar kazanmasında çok önemli hizmetler verdiniz, hepinize teşekkür ediyoruz" Törenin yapıldığı gün aynı zamanda Bakırköy Meydanında krize, yoksulluğa karşı bir miting düzenlendiğini belirten Erol Celepsoy miting çağrı metninden alıntı yaparak konuşmasına şöyle devam etti; "Enflasyondan işsizliğe, yoksullaşmadan ekonomik durgunluğa kadar hayatlarımızı her alanda kabusa çeviren kapsamlı bir ekonomik krizle karşı karşıyayız. İktidar sözcüleri kriz sözcüğünü kullanmaktan özenle kaçınsada, bizler için krizin anlamı birbirine ardında kapanan dükkanlardır, pazarda marketlerde sürekli yapılan zamlardır, kabaran elektrik su ve doğalgaz faturalarıdır, ödenmeyen borçlardır, evlere gelen hacizlerdir, çalışma saatlerinin uzaması, işten atılmaların artması ve iş cinayetleridir". 

Erol Celelpsoy‘un konuşmasının ardından Şube faaliyetlerini içeren sunum Şubemiz Yönetim Kurulu Yazman Üyesi F. Kemal Özoğuz tarafından yapıldı. 

Konuşmaların ardından meslekte 50‘inci ve 40‘ıncı yılını doldurmuş olan üyelere plaketleri, 25‘inci yılını dolduran üyelerimize ise sertifikaları Şube Yönetim Kurulu ve Temsilcilik Yürütme Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi. 

 

 ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


ÜYELERDEN MEKTUPLAR: METİN ÇELENK

15-16 HAZİRAN BÜYÜK İŞÇİ DİRENİŞİNİ İNANÇLA, COŞKUYLA SELAMLIYORUZ!

E-KONFERANS: YENİLENEBİLİR ENERJİ UYGULAMALARINDA KÜRESEL GELİŞMELER

PANDEMİ, KRİZ VE MÜHENDİSLER SÖYLEŞİSİ

TÜYAK`TAN YANGIN YÖNETMELİĞİ VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

SÖYLEŞİ: PANDEMİ SÜRECİNİN TOPLUMSAL ETKİLERİ - DOÇ.DR.MUSTAFA ŞEN

MADIMAK UNUTULMAYACAK

Okunma Sayısı: 260


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.