MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ`NDE GENÇ MESLEKTAŞ ADAYLARIMIZLA BULUŞTUK 
İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından 10 Mayıs 2019 Cuma günü düzenlenen etkinlikte, öğrenciler ile meslek odaları bir araya geldi. Çok sayıda öğrencinin EMO Genç`e üye olduğu etkinliğe şubemiz adına yönetim kurulu üyesi Beyza Metin katıldı.
 

İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından 10 Mayıs 2019 Cuma günü etkinlik düzenlendi. Öğrenciler ile meslek odalarını bir araya getiren buluşmaya şubemiz adına yönetim kurulu üyesi Beyza Metin katılarak bir konuşma yaptı.

Beyza Metin yaptığı konuşmada, öğrencilerin çalışma hayatında karşılaşacakları sorunlar ve meslek örgütünün önemine değindi. Üniversite hayatından itibaren oda faaliyetlerine dahil olunması gerektiği vurgusunda bulunan Beyza Metin tarafından öğrencilere EMO-Genç sunumu yapıldı.

Etkinlik sonrası çok sayıda genç meslektaş adayımız EMO-Genç üyesi olurken, bundan sonraki süreçte İAÜ ile şubemizin daha fazla ortak etkinlik yapması kararı alındı. ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


EMO HES TEKNİK GEZİSİ

Okunma Sayısı: 66


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri