MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

İŞÇİ SINIFININ ULUSLARARASI BİRLİK, DAYANIŞMA VE MÜCADELE GÜNÜ 1 MAYIS! YAŞASIN 1 MAYIS! 
1 Mayıs coşkusunu ve mücadele azmini, 1 Mayıs içerikli videolar çekerek kamuoyuna duyurmaya çalışacağız. Sizler de çalıştığınız iş yerlerinden ya da evden duygularınızı ve düşüncelerinizi içeren videolar çekip 30.04.2020 tarihi saat 12:00’a kadar alttaki adresimize gönderebilirseniz 1 Mayıs günü bu videoları sosyal medyamızda yayınlayıp, üyelerimizin sesi olacağız. Yaşasın 1 Mayıs!
 

İşçi sınıfının uluslararası birlik, dayanışma ve mücadele günü 1 Mayıs! Yaşasın 1 Mayıs!

Gerek ekonomik kriz gerek korona salgını tüm toplumu derinden etkilemiştir. Tüm dünyada mevcut iktidarlar bunların bedelini tüm işçi sınıfına ödetmeye çalışmaktadır. Bizler ise bu dönemde hem kazanımlarımızı savunmak ve ileri taşımak hem de birliğimizi büyütmek için buradayız. Mühendisler de bu süreçlerden en fazla etkilenen kesimlerden biridir. Ayrıca salgın demeden felaket demeden her koşulda yaşamın ve insanlığın devamı için yükün altına meslektaşlarımız da girmektedir. Bu süreçte gerek hastanelerde gerek medikal ekipman üretim yerlerinde gerek enerji gerekse gıda üretim tesislerinde mühendisler hayatın devamı için en ön cephede salgına karşı savaşanlar arasındadır. Bizler bu cesareti ve özveriyi selamlıyoruz. Hayati işler dışında çalışanlar için ücretli izin talebini, hayati işlerde çalışanlar için de uygun çalışma ortamını en yüksek sesimizle savunuyoruz. Şimdi önümüzde 1 Mayıs var. 1 Mayıs her zaman emeği, dayanışmayı, birliği ve mücadeleyi sembolize etmiştir. Ama şu an ki anlamı her zamankinden çok daha büyüktür. En az önümüzdeki sorunların büyüklüğü kadar, birliğimiz de büyük olmak zorundadır. Tüm üyelerimiz odamızın katılımcısıdır diyoruz. Ve bu süreçte çalışmak zorunda olan üyelerimizi bu birliği büyütmeye davet ediyoruz. 1 Mayıs coşkusunu ve mücadele azmini, 1 Mayıs içerikli videolar çekerek kamuoyuna duyurmaya çalışacağız. Sizler de çalıştığınız iş yerlerinden ya da evden duygularınızı ve düşüncelerinizi içeren videolar çekip 30.04.2020 tarihi saat 12:00`a kadar alttaki adresimize gönderebilirseniz 1 Mayıs günü bu videoları sosyal medyamızda yayınlayıp, üyelerimizin sesi olacağız. Yaşasın 1 Mayıs!

Katılım ve video gönderme adresi: WHATSAPP 0542 80 80 345

 

Resim 

 ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

HALKBANK’TAN EMO ÜYELERİNE DESTEK KREDİSİ OLUŞTURULDU!

SUAVİ İLE SÖYLEŞİ

WEBINAR 2 / KORONAVİRÜS; DÜN, BUGÜN, YARIN

WEBİNAR - ÇEVRİMİÇİ SEMİNERLERİMİZ YOUTUBE KANALIMIZDA

GENÇ MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MESLEK ODALARINI HEDEF ALAN MÜDAHALEYİ KABUL ETMİYORUZ!

BİROL TOPALOĞLU İLE SÖYLEŞİ VE MÜZİK DİNLETİSİ

USTALARIN BAKIŞIYLA; SATRANÇ VE TOPLUMSAL ETKİLERİ

TMMOB`YE DOKUNMA

Okunma Sayısı: 46


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.